„Fascia Stretch“ mokymai | Gaukite to papildomo

Parašė Alexas Simpsonas


FST-7 mokymai


Tiems iš jūsų, kurie yra susipažinę su profesionaliu kultūrizmu, daugelis iš jūsų akimirksniu atpažins pavadinimą „Hany Rambod“. Taip pat žinomas kaip kūrėjas, Hany užsidirbo šį slapyvardį dėl to, kad jis įsitvirtino kaip vienas efektyviausių asmeninių trenerių ir trenerių visame pasaulyje. Jis greitai įgijo reputaciją padėdamas daugybei mėgėjų kultūristų pakeisti savo kūno sudėjimą ir užsidirbti savo profesionalių kortelių. Jis dirbo su kai kuriais didžiausiais kultūrizmo ir įžymybių pasaulio vardais, įskaitant Dwayne’ą „The Rock“ Johnson, Jay’į Cutlerį ir Philą Heathą. Philas ir Jay, kurie šiuo metu turi 9 p. „Olympia“ titulus, abu pripažįsta Hany kaip didžiulę įtaką jiems iškovojant daugybę titulų. Viena iš priežasčių, kodėl Philas Heathas, Jay’as Cutleris ir begalė kitų kultūristų su Hany sugebėjo susikurti titulą iškovojusius kūno rengybos elementus, yra jo visame pasaulyje garsi FST-7 treniruočių programa.


kultūrizmas


Kas yra FST-7?


FST-7, taip pat žinomas kaip fascijų tempimo treniruotės, yra Hany Rambod sukurtas treniruočių principas, skirtas intensyviems raumenų siurbliams ir dydžiui užtikrinti. Pagrindinė FST-7 idėja yra ta, kad atlikdami tam tikrus pratimus, atliksite 7 darbo rinkinius, kad nukreiptumėte į norimą augti kūno dalį. Treniruotės principas grindžiamas teorija, kuri teigia, kad žmogus paprastai gali sukurti tik X kiekį raumenų, remdamasis genetika ir raumenį supančios fascijos storiu. Taigi, jei jūs įsivaizduojate asmenį, kurio raumenys dengia storesnę fasciją, akivaizdu, kad jis mažiau linkęs sukurti tiek masės, kiek žmogus, turintis ploną fasciją, nes dėl to raumenis nukreipti daug sunkiau, nes jūs turite išgyventi fascijos audinys. Treniruotėse akcentuojamas raumenų stiprinimas, o naudojant 7 darbo rinkinių techniką, norint ištiesti fasciją ir priversti ją išsiplėsti, atliekant didelės apimties treniruotes. Idėja yra ta, kad turėdami tokią didelę apimtį treniruotės pabaigoje, į raumenis galite gauti didesnį kiekį deguonies ir maistinių medžiagų kraujo, todėl gaunami įspūdingi raumenų siurbliai, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir sukelia fascijų audinį išplėsti.


Tik viena dėlionės dalis


Nors FST-7, be abejo, yra labiausiai žinoma fascijų tempimo treniruočių forma, iš tikrųjų šiuo metu naudojama daug labai populiarių tempimo treniruočių programų, įskaitant sukurtas John Parrillo ir Dante Trudel, kurie sukūrė DC treniruotes. Abu šie vaikinai į savo treniruočių programas įtraukė labai intensyvias fascijų tempimo treniruotes, kurios akcentuoja didelės apimties treniruotes. Skirtumas yra tas, kad priešingai nei pailginant raumenį ir ištiesiant fasciją, FST-7 ištiesia fasciją iš vidaus, dėl to padidėja jos apimtis ir išsiplečia. Jei įsivaizduojate savo fascijos raumenų audinį kaip kempinę ir kraują kaip vandenį, kai į kempinę įstumiate daugiau vandens, ji užpildydama išsiplečia ir išsipučia, o tai iš esmės atsitinka, kai jūsų fascijos audinys užpildo kraują, suteikdamas jūs nuostabūs raumenų siurbliai.


FST-7


Sunkus ar lengvas?


Akivaizdu, kad baigdami treniruotes atliksite 7 darbo rinkinius po 8–12 pakartojimų (nebent nurodyta kitaip), negalite tikėtis, kad atliksite paskutinius 7 darbo rinkinius su ypač dideliu svoriu. Tačiau tai pasakius, pirmąją treniruotės dalį turėtumėte atlikti gana sunkiais svoriais, nes dideli svoriai sukels jūsų raumenis į naują augimą. Dideli raumenys paprastai yra stiprūs raumenys, todėl treniruotės metu turėtumėte pabandyti treniruotis gana sunkiai, be to, turėtumėte siekti 8–12 pakartojimų, kaip įprasta. Jei stengiatės pataikyti 8 pakartojimus per pirmąjį rinkinį, svoris yra per didelis, tačiau jei nuolat mušatės į 12 ir galėtumėte lengvai atlikti dar kelis, turėtumėte šiek tiek pasunkėti, nes idealu, jei norėtumėte kovoti iki to laiko pasiekti maždaug 10 pakartojimų. Sunkios treniruotės padidina tankį ir storį, o dėl didelės apimties raumenys bus visiškai ir suapvalinti.


Idealios mankštos


Jei norite padidinti raumenų masę per fascijų tempimo treniruotes, paskutiniams 7 rinkiniams turėsite įsitikinti, kad laikotės izoliacijos pratimų, nebent esate tikrai patyręs, tokiu atveju galėtumėte pasirinkti sudėtinį pratimą, kurį būtų absoliučiai žiauru. Atminkite, kad atliekant fascijų tempimo treniruotes, idėja yra ta, kad jūs nukreipiate į užsispyrusias kūno dalis ir verčiate jas augti, tuo pačiu kurdami beprotiškus siurblius. Sudėtiniai pratimai nukreipti į kelias raumenų grupes vienu metu, todėl idealiu atveju norėtumėte izoliuoti pratimus. Be to, sudėtiniai pratimai dažnai gali sugadinti jūsų pusiausvyrą, kai jūs pradedate kovoti, tuo tarpu daugelis izoliacijos pratimų yra naudojami su mašinomis, todėl jie yra daug lengvesni tobulai formai. Be to, jei jums reikia pridėti / pašalinti svorį, paprasčiau perkelti kaištį aukštyn arba žemyn yra daug greičiau ir lengviau nei nuimti ir sukeisti plokštes, pakeisti antkaklius ir pan. Kadangi ši treniruočių forma yra tokia žiauri, turėtumėte dirbti tik vieną kūno dalį. tokiu būdu kartą per savaitę, nes sveikimas užtrunka ilgiau nei įprasta.


FST-7


Tipiška FST-7 treniruotė


Geriausias būdas suprasti, kas yra kažkas ir kaip tai veikia, yra tai pamatyti, todėl apžvelkime tipišką FST-7 treniruotę, skirtą nukreipti į krūtinės krūtinės raumenis:

1) Plokščias suoliukas su štanga: 4 rinkiniai po 8 – 12 pakartojimų

2) Pakreipkite hantelių presą: 4 rinkiniai po 8 – 12 pakartojimų

3) Atsispaudimai: 4 rinkiniai po 8 – 12 pakartojimų

4) Kreipiamosios trosinės: 7 rinkiniai po 8 – 12 pakartojimų


Gaukite geriausius rezultatus naudodami šiuos pagrindinius dalykus: