Populiariausios šunų veislės 20

Renkantis šunį augintiniui, turite nepamiršti kelių klausimų. Pavyzdžiui, kaip dažnai ir kiek laiko šuo liks vienas? Ar esate aktyvus ar neaktyvus žmogus? Ar jūs turite vaikų? Ar turite kitų augintinių? Kaip jūsų naujas šuo tilps į jūsų biudžetą? Akivaizdu, kad atsakymai į šiuos klausimus skiriasi kiekvienam potencialiam šuns savininkui. Tai reiškia, kad dešimties geriausių šunų veislių, kurias turite kaip naminius gyvūnėlius, sąrašas gali būti problemiškas. Galbūt mūsų numeris vienas yra per didelis jūsų butui, tačiau devintasis numeris puikiai tinka jūsų gyvenimo situacijai. Galbūt pirmoji šunų pora yra per aktyvi, tačiau mūsų aštuntasis skaičius yra daugiau jūsų greičio.

Asmens skonis skirsis ir ne visi šunys yra sukurti vienodai. Tačiau mes nepaisėme ypatingų savininkų poreikių ir atlikome savo reitingus plačiais ir bendrais bruožais. Apskaičiuodami dešimtuką atsižvelgėme į šuns veislės visumą, teikiančią didžiausią svorį intelektui, lojalumui ir asmenybei. Kitas svarbus mūsų atrankos veiksnys buvo veislės meilumas vaikams. Tai gali nesijaudinti, jei gyvenate namų ūkyje be vaikų, bet kas geriau rodo šuns nusiteikimą? Geriausia, jei mūsų suniokota padės jums išsirinkti kitą vangų augintinį ir nesukels nepagrįsto paūmėjimo, atsižvelgiant į tai, kad jūsų mylimiausia veislė buvo per maža. Išryškės teigiami skirtumai, kuris šuniukas turėtų būti ta vieta, tačiau mes visi tikrai galime sutikti, kad kiekviena iš dešimties apaštinių veislių, užregistruotų po apačia, daro neįtikėtinus augintinius.

# 1 kolis

Kolis yra didelis aktyvus šuo, kuris tikriausiai yra protingiausias šunų pasaulio atstovas. Šie mieli ir ištikimi šunys sutaria su visais, ypač su vaikais. Jie myli savo šeimą ir nemėgsta būti per toli nuo jų. Ši veislė trokšta būti šalia žmonių. Nors niekada nevengia tingios popietės, jie reikalauja daug pasivaikščiojimų ir fizinio aktyvumo. Koliai taip pat yra labai jautrūs. Jei jie kažką daro ne taip, neturėtumėte šaukti ir rėkti. Verčiau būkite kantrūs ir parodykite jiems, ką jie daro blogai. Jie tokie protingi, kad supras. Kolių intelektas, saulėtas nusiteikimas ir meilė gamtai daro juos siaubingu šunimi. Išmeskite jų švarą ir neįžeidžiantį aromatą, ir jie gali būti tobulas augintinis.

# 2 airių seteris

airių seteris

Puošnus airių seterių kailis padaro juos vienu iš neištrinamiausių šunų šunų pasaulyje. Šie dideli sportiniai šunys yra malonūs, protingi ir kupini charizmos. Jie mėgsta būti šalia žmonių ir jiems reikia daug vietos. Jie nedaugėja veislynuose ar mažuose apartamentuose, nebent gauna daug pratimų. Jei airių seteriai bus tinkamai apmokyti, jie puikiai tinka kitiems augintiniams, net katėms. Jie retai, jei kada nors, rodo „šuns agresiją“ ir, jei tai sumaišys su „Fluffy“, tai nebus nieko rimtesnio nei persekiojimas. Nepaisant savo dydžio, jie yra švelnūs vaikams ir netgi atsakys į jų komandas.

# 3 auksinis retriveris

Auksaspalvis retriveris

Auksaspalvis retriveris yra dar vienas puikus šeimos šuo. Jie yra itin draugiški ir trokštantys malonumo. Nors jų jaudulys gali būti pavojingas tikrai mažiems vaikams, jie paprastai yra švelnūs ir priima kitus augintinius. Dvigubas auksaspalvio retriverio kailis yra atsparus vandeniui, kuris yra geras, nes jie mėgsta vandenį. Jei ieškote sargybinio šuns, auksinis retriveris, ar ne. Jie loja, tačiau jiems labiau rūpi pažinti nepažįstamą žmogų, nei atitolinti galimą pavojų. Auksaspalviai retriveriai yra puiki veislė šunų mylėtojams su kitais augintiniais, vaikais ir valtimis.

# 4 Labradoro retriveris

laboratorinis šuo

Labradoro retriveris kasmet kovoja su aukso retriveriu dėl populiariausios veislės JAV. Dėl švelnaus, sportiško ir nepaprastai draugiško šeimai elgesio jie tampa mėgstamiausi naminių gyvūnėlių savininkų tarpe. Šie dideli raumeningi šunys turi diskelius ir ilgą nosį. Jie būna trijų atspalvių: geltonos, juodos ir šokolado. Kaip ir auksiniai retriveriai, laboratorijos mėgsta vandenį. Jų internetinės kojos ir į ūdrą panaši uodega daro juos natūraliais plaukikais. Jie turi storumo reputaciją, bet iš tikrųjų yra gana protingi. Problema ta, kad jie taip jaudinasi, atrodo, elgiasi kvailai. Be to, pirmuosius trejus savo gyvenimo metus jie išlieka psichiškai nesubrendę. „Labs“ perteklinė gausa reiškia, kad maži vaikai turėtų būti prižiūrimi, kai jie būna. Laboratorija niekada tyčia nepakenks šeimos nariui, tačiau kadangi jie yra žinomi dėl to, kad jie susipyksta, kai kuriems vaikams jų netyčia gali būti netyčia. Būkite pasirengę mokyti ir drausminti savo laboratoriją. Neapmokyta ar prastai apmokyta laboratorija gali būti košmaras. Taigi nepatyrę šunų savininkai saugokitės. Jei manote, kad kankintis, suteikti jam malonumą ir greitai pasivaikščioti, kad jūsų laboratorija būtų laiminga, jūs labai nusivilsite.

# 5 pudelis

pudelis šuo

Pudelių reputacija visiškai skiriasi nuo jų realybės. Pudeliai paprastai laikomi ne „geriausiais žmogaus draugais“, o mados aksesuarais. Tiesą sakant, pudeliai yra labai protingi, ištikimi ir dažnai apibūdinami kaip turintys puikų humoro jausmą. Pudelis yra labai teritorinis, todėl jie yra puikūs sarginiai šunys. Jie taip pat yra vienintelė trijų skirtingų dydžių veislė: standartinė, miniatiūrinė ir žaislinė. Pudeliai turi trumpą, tankų, garbanotą kailį. Nors ji retai išmeta, ją reikia reguliariai vilioti. Kai ankstyvas pudelis patenka į bėdą (kaip paprastai daro protingi šunys), jie priverčia šeimininkus sukikenti. Šuo priima jų šeimininko juoką kaip pagyrimą. Šis reiškinys jiems pelnė gerą humoro jausmą. Apatinė eilutė: turėdamas pudelį kaip naminį gyvūnėlį, šypsosi tavo veide. Pudeliams reikia mokymų, kitaip jie patys treniruosis, o tai dažniausiai sukelia problemų. Laimei, jų protingas ir nėra labai sunku pasakyti, ko nori. Jie patenkinti atsipalaidavimu ir laisvos dienos paėmimu. Vis dėlto, jei norite pasivaikščioti, jie mielai įpareigoja. Veislė yra gera su vaikais ir kitomis šunimis. Skirtingai nuo daugumos šunų veislių, pudeliai gali atpažinti vieną iš savo.

# 6 Biglis

biglis

Bigliai yra vieni mieliausių šunų. Jie yra pritūpę ir kompaktiški, bet labai tvirti. Jų trumpą kailį, kuris yra įvairių spalvų, labai lengva prižiūrėti. Šie žavūs ir inteligentiški šunys yra žaismingi, bendraujantys, ištikimi ir smalsūs. Jie puikiai tinka vaikams ir kitiems šunims, bet ne tiek su katėmis ir kitais gyvūnais. Iš tikrųjų gyvūnus (išskyrus šunis) turėtumėte laikyti atokiau nuo Biglio. Vis dėlto Biglis yra žinomas kaip švelnus, gero būdo šuo. Ši veislė nemėgsta likti viena. Jei nerimaujate dėl to, kad suteiksite jai per daug laiko, visada galite gauti jiems dar vieną Biglio ryšį. Bigliai kaukia, ypač vienumoje. Gali tekti mokyti juos valdyti šį triukšmą ir jų žievę. Jei jie buvo geresni su kitais gyvūnais ir nereikėjo nuolatinio stebėjimo lauke, Biglis gali būti mūsų penketuke. Žinoma, galite pamiršti visus tuos neigiamus dalykus, nes jie yra labai mieli.

# 7 Bichon Frise

bišono žaislinis šuo

Bichon Frise yra mažas šuo, kuris ne visada veikia savo dydžiu. Viena, jai patinka vaikai – dauguma mažų šunų nemėgsta. Antra, jį galima išmokyti saugoti. Ir trys, tai ne tai, ką galėtum pavadinti „šuniuku“. Ši maža šunų veislė yra labai protinga, žvali, draugiška ir paprastai apibūdinama kaip „laiminga, pasiseka“. Retkarčiais jis taps šurmulingas, tačiau paprastai mėgaujasi glėbiu ir klojimu ant kelių. Veislę reikia dažnai vilioti, todėl daugelis savininkų savo „Bichon Frise“ perima profesionalui. Jų kailio viršus: jis yra visiškai hipoalergiškas. Būkite atsargūs, kaip drausminate šią veislę. Jie yra labai jautrūs ir jų jausmai lengvai susižeidžia. Kitas „Bichon Frise“ trūkumas yra sunkumai, reikalingi norint apgyvendinti traukinius. Tai nėra neįmanoma jokiomis priemonėmis, tačiau tam reikės įsipareigoti. „Bichon Frise“ yra puikus augintinis, ypač skirtas daugiabučių gyventojams ar žmonėms, turintiems žemesnį gyvenimo būdą.

# 8 Niufaundlendas

Niufaundlendo šuo

Niufaundlendas yra didelė audringa šunų veislė, kuri taip pat yra miela ir mylinti. Nors jie labiau nei nori šokinėti vandenyje, važiuoti ar tyrinėti kiemą, jie yra ypač paklusnūs ir ramūs. Nepaisant to, kad jie yra didžiuliai, jie yra žinomi dėl ypatingo atsargumo siaurais būstais. Reiškia, jūsų keblumai turėtų būti saugūs. Nors ir ramūs kaip sargybiniai, jie yra žinomi dėl to, kad atsiduria tarp savo šeimos ir galimo pavojaus. Jie yra puikūs su vaikais ir, atrodytų, begalinis kantrybė jiems leidžia ištverti net nemaloniausius niekus. Labai jautrūs Niufaundlandai nemėgsta griežtos kritikos. Treniruok juos gerumu. Jie užmezga tvirtus ryšius ir nevertina šeimos ar namų keitimo – tada vėl kas daro. Niufaundlendai turi pakankamai nepriklausomybės, kad liktų vieni, jei grąžindami skirsite jiems daug dėmesio. Žavingas ir mylintis Niufaundlandas puikiai tinka šeimoms ar tiems, kurie turi palikti šunį ramybėje ilgesniam laikui. Nors jie labai mėgsta vandenį ir kitą veiklą, jie puikiai tinka mažiau aktyviems savininkams. Turėkite omenyje, kad jie liejasi, niūri ir juos reikia dažnai tvarkyti.

# 9 Mopsas

mopsas

Daugumoje straipsnių apie Mopsus, ir tai nėra išimtis, šuo apibūdinamas fraze „multum in parvor“, reiškiančiu „daug šunų mažoje erdvėje“. Jie turi daug asmenybės ir yra labai užsispyrę. Kažkaip šis derinys veikia žiauriame Mopsyje, o jų elgesys tik papildo jų žavesį. Blogai, kad juos šiek tiek sunku treniruoti. Taip, jie gali būti užsispyrę, bet jie taip pat žavūs, atsidavę ir mylintys. Kaip vienas seniausių pasaulyje šunų veislių, mopsas gyvena, kad įtiktų savo šeimai. Jie mėgsta žaisti, bet retai kada būna nervingi ar agresyvūs. Mopsai yra puikūs palydovai daugiabučių gyventojams ir norintiems išeiti iš augintinio. Kai kuriems gali atrodyti, kad jų nudribę veidai yra negražūs, jie liejasi ir knarkia. Stebėkite jų svorį, jie garsėja persivalgymu.

# 10 Boksininkas

boksininkas šuo

Boksininkas gali būti sportiškiausias šuo mūsų sąraše. Jie neabejotinai yra geriausias apsauginis šuo mūsų skaičiavime. Šis vidutinio dydžio, galingas šuniukas su trumpu kailiu ir nedideliu perdegimu yra puikus šeimos šuo. Jie turi kantrybės, kad galėtų būti šalia visų tipų vaikų. Bokseriai yra labai ištikimi ir mėgsta būti kartu su savo šeima. Jie gerai su kitais augintiniais, tačiau nėra labai tolerantiški gyvūnams, esantiems už jūsų perų. Boksininko mokymas yra iššūkis. Jie garsėja tuo, kad jiems sunku būti šuniukais. Boksininkams taip pat patiktų gerai bėgti ant šunų bėgimo takelio. Jie išlieka toje pašėlusioje šuniuko fazėje dvejus ar trejus metus, tačiau per pus tą laiką pasiekia savo fizinę brandą. Taigi galite būti nusivylę, kad jūsų mokymai neveikia, bet vieną dieną visa tai spustelėja. Kaip ir „Boxers“ savininkai, pasakys jums, jei galite išgyventi šuniuko fazę, turėsite atsipalaidavusį ir ištikimą šunį visą likusį gyvenimą. „Boxer“ tikriausiai geriausiai tinka patyrusiam šunų savininkui ar savininkui su laiku ir noras treniruotis. Jei sąraše būtų 20 veislių, kitas dešimt žmonių būtų apgyvendinę basetai, bulterjerai, Kernas …

Parašykite komentarą