„Max Launcher“ šuns kamuolio paleidimo priemonė

  • Funkcijos – 10/10
  • Spektaklis – 10/10
  • Dizainas – 9/10
  • Lengva naudoti – 8/10
  • Vertė – 8/10

9/10

Santrauka

Jei ieškote ilgai mėtančių kamuoliukų paleidimo įrenginio, „Max Launcher“ yra geriausias rankinis šunų kamuoliukų metikas rinkoje. Tai taip pat brangiausia.

Kalbant apie šunų kamuoliukus, yra daugybė automatinių ir rankinių veislių variantų. Iš visų mūsų išbandytų skirtingų modelių Maks. Paleidimo priemonė atitinka savo vardą paleidžiant teniso kamuoliuką ilgiau nei bet kuris kitas!

„Max Launcher“ yra labai unikalus tiek savo funkcijomis, tiek dizainu, todėl toliau skaitykite „Max Launcher“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip ji atlikta atliekant praktinius bandymus ir ar tai jums tinkamas šunų kamuolio metikas!

„Max Launcher“ išpakavimas ir dizainas

„Max Launcher“ yra tikrai gražios pakuotės, geriausios, kurias matėme rankiniams šunų kamuoliukų metikams. Negalima supjaustyti erzinančių užtrauktukų, o pakuotė puikiai padeda jums lengvai suprasti funkcijų apžvalgą.

Išėmę kamuolio metiklį iš plastiko, jūs visi pasiruošę mesti!

„Max Launcher“ yra įdomus ir unikalus dizainas, kurį laikote dviem rankomis, beveik kaip šaunamąjį ginklą. Standartinio dydžio teniso kamuoliukas (vienas yra įtrauktas, žr. Palyginimą su įprastu teniso kamuoliuku žemiau) dedamas į metimo ranką, visiškai atitrauktas, o tada paleidžiamas gaidukas, kad paleistų.

maks. paleidimo rutulio dydis

Šis prietaisas taip pat gali paleisti „Max Launcher“ skraidantis diskas (parduodamas atskirai), tokiu atveju jūs traukiate šaudymo ranką atgal, įdėkite diską ir šaudote laikydami paleidimo priemonę į šoną, todėl diskas išskrenda lygiagrečiai žemei.

Kalbant apie ilgaamžiškumą, daugiausiai „Max Launcher“ puikiai pasirodė mūsų bandymuose. Nors teniso kamuolys atlaikė daug žaidimų, mūsų šunys labiau norėjo kramtyti ir sunaikinti guminį skraidantį diską, kuris neilgai truko! Siūlome, jei gausite skraidantį diską, neleiskite šuniui su juo žaisti be priežiūros.

max paleidimo priemonės diskų apžvalgos šuo

Kad paleistumėte kamuolį, kai jis bus užtaisytas, visą kelią atgal atitraukite mėtymo ranką, kad jis būtų užmuštas į „pasirengęs šaudyti“ padėtį. Jei ranką traukiate tik iš dalies atgal, gaidukas neaktyvins metimo.

Mūsų patirtis rodo, kad rankos atitraukimas yra sunkiausia naudojant „Max Launcher“. Jis naudoja tokią tvirtą spyruoklę, kad tampa šiek tiek nepatogus laikant prietaisą viena ranka, o kita traukiant atgal. Mes nerekomenduotume vaikui to naudoti savarankiškai, nes būtų labai lengva užfiksuoti mažą pirštą į šį prietaisą.

„Max Launcher“ šunų kamuoliuko metiko funkcijos

„Max Launcher“ turi keletą puikių funkcijų, iš kurių kai kurias jau minėjome, bet įsigilinkime į jas visas –

Reguliuojamas paleidimo atstumas

Įrenginio gale rasite alyvuogių spalvos rankenėlę, kurią galite pasukti, kad sureguliuotumėte paleidimo galią. Pasukus ją pagal laikrodžio rodyklę, ji bus mesta toliau, o prieš laikrodžio rodyklę sumažės atstumas.

maks. paleidimo priemonės reguliuojama rankenėlė

Keli paleidimo variantai

„Max Launcher“ komplekte yra žalias teniso kamuoliukas, kurio dydis yra tokio paties dydžio kaip ir standartinio teniso kamuolio. Tai galima paleisti nuo 40-90 pėdų. Taip pat galite įsigyti skraidantį diską, kuris daug daugiau plūduriuoja ore ir kurį galima paleisti 90–120 pėdų.

maks. paleidimo priemonės apžvalga

Laisvų rankų įrangos paėmimas

Galite pasiimti kamuolį nuo žemės, paspausdami paleidimo priemonės ranką tiesiai į kamuolį. Teoriškai tai viską palengvintų ir nereikėtų liesti šlykštaus kamuolio, tačiau, kai atitraukiate ranką, greičiausiai vis tiek paliesite kamuolį.

max paleidimo priemonės apžvalgos priekis

„Max Launcher“ našumas

Atlikdami praktinius bandymus nustatėme, kad reklamuojami 40–90 pėdų atstumai teniso kamuoliui ir 90–120 pėdų, kad diskas būtų tikslus, todėl tai yra tolimiausias paleidimo metikas iš mūsų išbandytų šunų žaislų!

Mums taip pat padarė įspūdį atstumų, kuriuos šis paleidimo įrenginys sugebėjo pasiekti, patikimumas.

Kam geriausiai tinka „Max Launcher“?

„Max Launcher“ yra idealus šuns žaislas naminių gyvūnėlių savininkui, kuris lengvai paleidžiamu prietaisu siekia maksimalaus metimo atstumo. Dėl šio žaislo galios nerekomenduotume jo žaisti patalpose.

Jei kamuoliukų ar diskų vaikymasis yra toks dalykas, ko jums patiktų, tada „Max Launcher“ taip pat puikiai tinka. Tai neturėtų būti žaislas mažiems vaikams, nes jiems bus per sunku saugiai atitraukti metimo ranką. Mes norėtume rekomenduoti kažką panašaus į „Nerf Dog Blaster“, jei ieškote to, kuo gali mėgautis visa šeima – žiūrėkite mūsų „Nerf Dog“ teniso kamuoliukų „Blaster“ apžvalgą.

Tikėjomės, kad jums patiko mūsų sąžininga „Max Launcher“ apžvalga! Palikite komentarą žemiau, jei turite klausimų.