Medienos dažų – jakų reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Populiariame 7 geriausių baldų dažų reitinge 2021–2021 m. Pateikiami vertingi patarimai apie medinių ir PVC gaminių atnaujinimo ir apsaugos gaminius. Išsirinkdami geriausius žinomų ir gerbiamų gamintojų medienos dažus, galite pasikliauti tuo, kad jie padengia bekvapes ir lengvai tepamas emulsijas. Geruose medienos dažuose nėra sunkiųjų metalų, daugiausia švino, kurie kenkia sveikatai ir gyvybei. Tai produktai, kuriuos labai efektyvu naudoti ir kurie puikiai apsaugo jais padengtus paviršius.

Medienos dažų sąrašas – geriausių medienos dažų TOP 10

Geriausių medienos dažų aprašymas

1. „Colorit“ kreidiniai dažai medienai, smaragdo žalumynui 375Ml

29 –

Gerus „Colorit“ medienos dažus sudarė natūrali kreida ir akrilo polimeras. Tai puiki emulsija, tinkanti medžiui ir sienoms. Tai yra dažai, turintys daug kietų medžiagų, kurie garantuoja puikų užpildymą ir suteikia dažytiems paviršiams vienalytę, matinę struktūrą, pritaikius du plonus sluoksnius. Tai geriausi medienos dažai tiek derliaus, tiek Provanso stiliams. Šie pigūs medienos dažai yra bekvapis, lengvos konsistencijos produktas. Verta tepti kambario temperatūroje. Tai produktas, kurio džiovinimo laikas yra gana trumpas, nes pirmasis sluoksnis išdžiūsta per penkias valandas. Produktą galima praskiesti vandeniu nuo 10 iki 40%. Šie geriausi medienos dažai turi priimtiną LOJ kiekį ir yra tinkami naudoti ant švarių ir sausų paviršių.

2. Spalvos Medienos glazūra 8 metų balta 5 L

  Spalvos Apsauginė medienos glazūra 8 metų balta 5 L

142 –

Jei norite sužinoti, kurie mediniai dažai geriausiai apsaugo jūsų daiktus ir apsaugo juos nuo žalingo drėgmės ir saulės spindulių poveikio, „Colors Lazura“ produktas yra sukurtas šiam tikslui. Tai pigūs ir geri medienos dažai, kurie bus naudingi tiek namuose, tiek butuose. Šioje nepermatomoje emulsijoje yra kruopščiai parinktas chemikalų mišinys, užtikrinantis visiškai lygaus paviršiaus pusiau matinį paviršių. Tai greitai džiūstantys dažai, garantuojantys ilgalaikę medinių gaminių apsaugą. Emulsija „Colors Lazura“ yra labai lengvai pritaikoma, todėl šis produktas tinka tiek specialistams, tiek žmonėms, kurie planuoja patys dažyti bet kokius pasirinktus medinius elementus. Šio produkto gelio formulė neleidžia susidaryti negražioms ir sunkiai pašalinamoms dėmėms ir dryželiams, kurie dažnai atsiranda emulsijų atveju, pridedant aliejaus ar akrilo dervos.

3. Vienkartinis medžiui ir metalui Blizgus GREEN DARK 0,9l 5971643101

  Vienkartinis medžiui ir metalui Blizgus GREEN DARK 0,9l 5971643101

23 –

Įmonės „Jedynka“ pasiūlyme rasite gerų medienos dažų. Tai yra Lenkijos medienos ir metalo impregnavimo ir dažymo gaminių gamintojas, žinomas daugeliui vartotojų. Blizgių serijos gaminiai yra alkidiniai emaliai, tinkami naudoti tiek viduje, tiek išorėje. Jie išsiskiria švelniu kvapu, spalvų atsparumu ir dideliu padengimu. Šie pigūs medienos dažai yra atsparūs mechaninėms ir oro sąlygoms, be to, jie džiūsta labai greitai, nepaisant oro temperatūros. Tai yra labai efektyvios gyvenime emulsijos. Vienos pakuotės pakanka iki 14 m² bet kokio pasirinkto paviršiaus iš medžio. „Jedynka“ produktai yra mažai aromatiniai, geriausi dažai, skirti medienai. Jie sukuria lygias, matines dangas, turinčias didelę dekoratyvinę vertę. Šiuolaikinė šių emalių formulė padaro dažytą paviršių atsparų įlenkimams ir mechaniniams pažeidimams.

4. „Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40- Medienos ir metalo dažai, A pagrindas, 0,9 L

  „Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40“ - mediniai ir metaliniai dažai, A pagrindas, 0,9 L

47 –

Medienos dažų reitinge, paskelbtame daugelyje interjero svetainių, pateikiamas labai išsamus „Tikkurila“ gaminio aprašymas. Tai aukštos kokybės dažai medienai ir metalui. Tai garantuoja pusiau matinį paviršių. Šiuose geruose medienos dažuose yra akrilo dervos. Dėl to jis užtikrina aukštą juo sukurtos dangos ilgaamžiškumą. „Tikkurilla“ gaminiu galima dažyti vidinius ir išorinius medinius paviršius, medžio drožlių plokštes ir gruntuotus metalinius pagrindus, taip pat paviršius, pagamintus iš cinkuoto plieno, atsparaus rūgštims plieno, aliuminio, vario, plastiko, stiklo ir glazūros. Tai modernus emalis, kuris taip pat naudingas dažant vidinius mineralinius paviršius ir atnaujinant substratus, anksčiau padengtus alkidiniais ir chemiškai kietėjančiais dažais. Geriausi medienos dažai, kurie garantuoja, kad dažytas paviršius yra atsparus mechaniniams pažeidimams.

5. Nobiles Ftalonal alkidinis emalis medienai ir metalui sultingas žalias 0,9L

  Nobiles Ftalonal alkidinis emalis medienai ir metalui sultingas žalias 0,9L

24 –

Geri „Nobiles“ dažai medienai yra alkidinės emulsijos, kurios suteikia dangoms puikų sukibimą su pagrindu, lankstumą ir maksimalų atsparumą oro sąlygoms. Geriausi „Nobiles“ medienos dažai taip pat naudojami ketaus, plieno ir betono paviršių apsauginiam ir dekoratyviniam dažymui, taip pat jais padengiant cementinius-kalkinius tinkus, kurie anksčiau buvo apsaugoti gruntu arba antikoroziniais dažais. Pigūs „Nobiles“ medienos dažai tinka dažyti plienines konstrukcijas, ypač metalinius elementus, balkonus ir baliustrades. Tai yra emulsijos, kurios taip pat gali būti naudojamos medinių elementų uždengimui pavėsinėse ir dailylentėse, sukurtos ant kalkių-cemento tinkų. „Nobiles“ gaminiai gali būti naudojami tiek pastatų viduje, tiek išorėje. Tai yra aukšto blizgesio ir pusiau matinio paviršiaus produktai.

6. Dekoral Emakol stiprus medžiui ir metalui Medium Walnut 0.2L

  Dekoral Emakol Strong Medienai ir metalui Medium Walnut 0.2L

6 –

Žmonės, planuojantys atnaujinti ar apsaugoti savo medinius gaminius, stebisi, kurie medienos dažai puikiai atliks šią užduotį. Rekomenduojamas produktas yra „Dekoral“ emulsija. Tai aliejiniai alkiliniai dažai, skirti dažyti medienos daiktus ir medžiagas, taip pat ketaus ir plieno elementus, kurie anksčiau buvo gruntuoti antikoroziniu gruntu. Tai geri medienos dažai, kuriuos galima naudoti gyvenamuosiuose ir visuomeniniuose pastatuose, taip pat sveikatos priežiūros įstaigose, švietimo įstaigose ir maisto pramonėje. Tai produktas, garantuojantis lanksčią dangą ir lengvą nešvarumų bei dėmių valymą. Vienas sluoksnis suteikia labai gerą dangą. Tai pigūs medienos dažai, lengvai užmaskuojantys nedidelius nelygumus ir spalvos pakitimus. Tai gali būti medienos ir medienos pagrindų, veikiamų intensyviai, apsaugos priemonė.

7. „Akzonobel“ medienos ir metalo emalio „Rapidry White“ 1L

  Akzonobel emalio mediena ir metalas Rapidry White 1L

46 –

Renkantis gerus dažus medienai, verta atkreipti dėmesį į „Akzonobel“ gaminį. Tai gerai žinomas ir vertinamas aukštos kokybės medienos ir metalo dažymo priemonių gamintojas. Tinkamai sudaryta šio tipo gaminių cheminė sudėtis garantuoja puikų bet kokių nelygumų ir nedidelių pažeidimų, atsirandančių ant medinių, metalinių ir PVC paviršių, padengimą. Šie geriausi medienos dažai išsiskiria labai švelniu kvapu ir modernia formule, kuri per labai trumpą laiką sukuria patvarias, nepagelstančias dangas. Jie atsparūs mechaniniams veiksniams ir aukštai oro temperatūrai. Tai produktai, leidžiantys gauti įvairius dekoratyvinius efektus. Jie tinka dengti medinius, metalinius ir PVC elementus, esančius patalpų viduje ir išorėje. Pigūs „Akzonobel“ medienos dažai gali būti tepami teptuku, voleliu, kempine ar purškikliu.

Kuo geri medienos dažai skiriasi?

Geriausi medienos dažai gali veiksmingai apsaugoti juo padengtą paviršių. Rinkoje pasirodė medienos emulsijos, kurios puikiai tinka namų ir sodo baldams atnaujinti ir padeda atnaujinti esamas komodas, suolus, spinteles, stalus ar kėdes, įsigytas antikvariniame turguje arba rastas palėpėje. Geriausi medienos dažai yra kokybiškas produktas. Prieš priimdami galutinį sprendimą dėl šio tipo produktų, turėtumėte atidžiai išanalizuoti emulsijos sudėtį. Jokiu būdu negalima rinktis atsitiktinių medinių dažų, nes jie gali suteikti efektą, kurio produkto vartotojas nenorėtų.

Kokie medienos dažai yra geriausi? Rekomenduojami gamintojai

Pigius medienos dažus galima įsigyti iš daugelio žinomų ir gerbiamų gamintojų. Vienas iš jų yra „Dekoral“. Siūlomos aliejaus-alkido emulsijos, skirtos dažyti geležį, plieną, medį ir medinius daiktus. Tai produktai, kurie suteikia lanksčią dangą ir puikiai dengia. Kitas klientų rekomenduojamas gerų medienos dažų gamintojas taip pat yra „Nobiles“ prekės ženklas. Šios kompanijos sukurtos alkidinės emulsijos sukuria lanksčias, patvarias ir atsparias dangas ant jomis padengtų paviršių. Tai geri medienos dažai, tinkami dekoratyviniam ir apsauginiam dažymui, ne tik iš gaminių, pagamintų iš minėtos medžiagos, bet ir iš betono, plieno ir net cemento-kalkių tinkų.

Medienos dažai yra saugūs ir efektyvūs naudoti, tobulos emulsijos. Jie turi apsauginį poveikį. Tai produktai, kurie taip pat atlieka dekoratyvinę funkciją.