Snieglenčių reitingas –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Mūsų parengtame 10 geriausių snieglenčių 2021–2021 m. Reitinge labai išsamiai pristatomi šios unikalios, raitelių žinomos ir vertinamos sporto įrangos modeliai, skirti tokiai jaudinančiai disciplinai kaip snieglenčių sportas. Pasak metų metus slides, lentas ir pačiūžas gaminančių specialistų, ši įranga turi būti tinkamai parinkta, ypač kai kalbama apie pačius mažiausius vartotojus. Gera snieglentė turėtų būti tinkamos formos, standartinio lankstumo pločio ir modernaus profilio.

Snieglenčių sąrašas – geriausių snieglenčių TOP 10

Geriausių snieglenčių aprašymas

1. Salomon Grace 120 cm 18/19

  Salomon Grace 120 cm 18/19

514 –

Artėjantis žiemos sezonas yra laikotarpis, reikalaujantis tinkamo pasiruošimo žiemos sportu užsiimantiems žmonėms. Daugelis tėvų domisi, kokia snieglentė puikiai tiks mergaitei. Produktas, kuris puikiai susidoros su vairavimu bet kokiomis sąlygomis, nepaisant žemės, yra „Salomon Grace 120cm18 / 19“ prekės ženklo produktas. Tai svarbiausia snieglenčių lenta, skirta važiuoti kalnuose. Ši įranga buvo sukurta naudojant naujausią „Beat Free Edge“ technologiją. Gera „Salomon“ snieglenčių lenta skirta merginoms, pradedančioms nuotykius šia žiemos sporto šaka, taip pat tarpinėms lenktynėms. Tai „Twin“ formos gaminys, kurio standartinis plotis yra 2/10 „flex“. Plokščios lentos profilis leidžia slidinėti specialiai šiam tikslui paruoštuose šlaituose.

2. Kimet 130 cm snieglenčių sportas vaikams

  Kimet snieglentė vaikams 130 cm

165 –

Geriausias snieglentes, skirtas vaikams, siūlo „Kimet“ prekės ženklas. Ji sukūrė modelį, kurio apkaustai buvo 95 cm ilgio ir 21 cm pločio. Reguliuojami batų apkaustai leidžia greitai užsidėti ir nusiauti šią sporto įrangą, taip pat garantuoti saugumą slidinėjant trasose ir sniego parkuose. Ši geriausia savo kainų kategorijoje snieglentė yra visiškai pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Medžiaga yra atspari šalčiui, net iki minus 20 laipsnių Celsijaus. Ši moderni, graži ir ilgaamžė snieglenčių lenta vaikams skirta daugiausia pramoginiam slidinėjimui per sniegą. Produktas turi daugybę šiuolaikinių technologijų pavidalų, užtikrinančių puikų kraštų laikymąsi. Gera „Kimet“ snieglenčių lentelė yra švelnaus profilio, todėl šią sporto įrangą lengviau valdyti per kietoje vietoje.

3. „Capita“ snieglenčių sportas „Micro Mini Multi 18/19“

  „Capita“ snieglenčių sportas „Micro Mini Multi 18/19“

621 –

Žmonės, norintys paskatinti savo vaikus užsiimti šia žiemos sporto disciplina, labai dažnai susimąsto, kokį snieglenčių ilgį pasirinkti, kad jis būtų saugus snieglenčių mokyklos mokiniui. Atsakymas į šį klausimą nėra paprastas, nes rinkoje pasirodė daug gerai žinomų ir gerbiamų prekių ženklų produktų. Viena jų – aukštos kokybės „Capita Snowboard Micro Mini Multi 18/19“ prekės ženklo įranga. Tai gera snieglenčių lenta su „Twin Tip“ forma su tinkama kreive. Jis skirtas važiavimui „All Mountain“ ir „freestyle“. Gamintojas nustatė, kad šios sporto įrangos kietumas yra 3. Šios geriausios snieglentės posūkio spindulys yra 5,3 m, o efektyvusis kraštas – 83 mm. Tinkamai profiliuotas snapas, sujungtas su centru ir kulnu, palengvina šios sporto įrangos nukreipimą šlaituose.

4. Naujas „Pathron“ anglies milteliai 18/19

  Naujas „Pathron“ anglies milteliai 18/19

1399 –

Net labai patyrę lenktynininkai dažnai nežino, kurią snieglentę pasirinkti, kad tai leistų laisvai ir saugiai važiuoti bet kokia danga. Produktas, kurį verta rekomenduoti, yra „Pathron Carbon Powder 18/19“ sporto įranga. Tai geriausia snieglentė, rekomenduojama vaikams, norintiems patobulinti jojimo stilių. Ši įranga yra naudinga vidutinio lygio snieglentininkams, taip pat ekspertams. Ši gera snieglentė turi specialiai parinktą profilį. Jis skirtas dinaminiam ir laisvojo stiliaus čiuožimui. Tinkama įrišimo sistema, skirianti šią sporto įrangą, garantuoja maksimalų naudojimo saugumą. Kryptinė „Patton“ riedlentė išsiskiria griežta uodega, kuri garantuoja geras vairavimo savybes ir galimybę nemokamai slidinėti milteliais. Tai sporto įranga, skirta mažiems snieglentininkams.

5. Varnas nustatė pulsą 18/19

  „Raven Pulse“ 18/19 rinkinys

1109 –

„Raven“ prekės ženklas kelis sezonus konstruoja geriausias snieglenčių lentas, kurios yra įtrauktos į ribotas kolekcijas. Jos siūloma gera „Pulse 18/19“ snieglentė skirta jauniausiems lyderiams. Nors ši sporto įranga atrodo identiška klasikinei suaugusiems skirtai versijai, yra keletas jo interjero ir geometrijos skirtumų. Tai nuostabi, labai gera snieglentė, pagrįsta visiškai kitokiu profiliu. Jį labai gerai vertina snieglenčių specialistai, nes jis buvo sukurtas daugialypės kameros pavidalu, kuris puikiai tinka jaunesniems, tobulinantiems jojimo įgūdžius. Tinkama lentos forma leidžia intuityviai valdyti, nereikia aukštų įgūdžių. Tai geriausia snieglenčių lenta, turinti puikias važiavimo savybes. Šios lentos šoninė dalis yra pagrįsta tobulo apskritimo spinduliu, kuris garantuoja patikimą šios įrangos atsaką važiuojant į priekį ir keičiant raitelio koją.

6. „Rossignol Deska Gala“

  „Rossignol Board“ šventė

– 799 –

Mūsų pasiūlytoje snieglenčių lentoje yra labai išsamūs žinomų ir gerbiamų modelių aprašymai, skirti jauniausiems raiteliams. Tarp paminėtų produktų negalima praleisti „Rossignol“ prekės ženklo. Geriausias šios bendrovės sukurtas „Gala“ snieglenčių sportas yra puiki sporto įranga, rekomenduojama jaunimui. Produktas bus tobulas kaip važiavimo kalnuose įranga, nes taip lengviau išmokti naujų įgūdžių. Dėl intuityvaus valdymo ir tinkamo standumo ši gera snieglenčių lenta, aprūpinta naujausiomis technologijomis, palengvina tinkamą pasiskirstymą raitelio svoriu. Tvirtesnė galinė dalis suteikia jums galimybę valdyti posūkius, o labai minkšta priekinė dalis leidžia sklandžiai įvažiuoti į kreivę ir išlaikyti stabilią jos padėtį. Tai puiki sportinė įranga, pagaminta iš stiklo pluošto. Jis gali atlaikyti didesnę įtampą nei anglies pluoštas. Pažymėtina šios pigios snieglenčių formos. Tai garantuoja puikų manevringumą ir maksimalų sukibimą su žeme.

7. Wedze Board All Road 500 nuoma Khaki

  Wedze Board All Road 500 nuoma Khaki

469 –

Daugelis žiemos sporto aistruolių interneto forumuose užduoda klausimą – kuri snieglenčių lenta tarpiniams jaunuoliams puikiai atliks savo užduotį? Produktas, kuris yra rekomenduojamas ir prieinamas už labai patrauklią kainą, yra „All Road 500 Rental Khaki“ snieglenčių sportas. Tai puiki sporto įranga, turinti pakankamą keliamąją galią ir sukibimą, skirta mažiesiems. Tai gera snieglentė tarpiniams lenktynininkams, kurie nėra laisvo stiliaus, bet mėgsta dinamiškus posūkius trasoje ir milteliais. Produktas buvo sukurtas naudojant moderniausias technologijas ir medžiagas, įskaitant stiklo pluoštą, daug atsparesnį nei metalas, plastikas ir mediena. Tai aukštos kokybės, gera snieglenčių lenta, kuri puikiai veiks bet kokio tipo paviršius. Tai geriausia tinkamai parinkto kietumo snieglenčių lenta, užtikrinanti nuostabų našumą šlaite. Efektyvus jo kraštas užtikrina dinamišką važiavimą ir garantuoja šios sporto įrangos stabilumą.

8. Saliamono pulsas 18/19

  Salomono pulsas 18/19

839 –

Įvairiame „Salomon“ gaminių asortimente yra geriausios snieglenčių lentos patraukliomis kainomis. „Pulse 18/19“ sporto įranga yra produktas, kuris nusipelno ypatingo pripažinimo. Tai gera snieglenčių lenta su plokščiu profiliu, įlenkimu ir „Beat Free“ kraštais, kad važiuotumėte dinamiškai ir kūrybingai. „Aspen“ šerdis su universaliu „Directional Twin“ profiliu užtikrina puikų našumą ir pradedantiesiems snieglentininkams. Tai yra geriausia snieglentė važiuojantiems vaikams, norintiems pradėti nuotykius slidinėjant laisvuoju stiliumi bet kurioje vietovėje. Ši gera snieglentė išsiskiria universalumu ir tai pasiteisins slidinėjant ne trasoje, sniego parkuose ar snieglentininkams parengtuose maršrutuose. Tai produktas, turintis maksimalų stabilumą ir konstrukciją su plokščiu profiliu tarp lankų ir uodegos apkaustų. Tai aukštos kokybės sporto įranga.

9. „Capita Snowboard Ultrafear Wide Multi 18/19“

  „Capita“ snieglenčių sportas „Ultrafear Wide Multi 18/19“

– 1581 –

Gera snieglentė, kurią galite rasti „Capita“ prekės ženklo pasiūlyme, yra kiekvienam jaunimui skirta įranga. Vienas iš populiariausių kompanijos pavadinimų produktų yra „Ultrafear Wide Multi 18/19“ su būdingos baltos, juodos ir raudonos spalvos kaukole. Tai unikalus produktas, kuris tikrai nustebins jaunąjį raitelį. Ši sporto įranga turi dviejų galų formą, tinkamą lankstumą ir kietumą. Specialistai jį vertina 5,5 verte. Šis produktas yra 153 cm ilgio, o posūkio spindulys yra 7,86 m. Šios geriausios jaunesnės snieglenčių lentos krašto ilgis yra 116 mm, o lanko plotis – 30,2 mm. Jis pritaikytas 165 cm ūgio vaikams ir paaugliams, sveriantiems mažiau nei 77 kg. Šis geras snieglenčių sportas garantuoja nuostabų pasirodymą šlaituose ir sniego parkuose. Produktas bus puikus važiuojant šviežiais milteliais.

10. „Raven Set Style“ rožinė 19/20

  „Raven Style Pink“ 19/20 rinkinys

1319 –

Žmonės, norintys įsigyti tokią sporto įrangą kaip geriausias snieglenčių sportas, taip pat turėtų pasirinkti tinkamus apkaustus ir batus. Geriausia …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *