Meksikos karštas šokoladas Nuotaikos stiprinimas

Norėdami švęsti sąmoningumą psichikos sveikatos klausimais šį spalį, mes apžvelgėme keletą geriausių nuotaiką gerinančių maisto produktų, kad sukurtume skanius patiekalus, kurie gali padėti tiek jūsų protui, tiek kūnui.

Susijęs straipsnis: 5 paprasti būdai, kaip pavalgyti laimingiems – geriausios nuotaikos maisto produktai psichinei sveikatai

Juodasis šokoladas turi tiek daug įrodytų privalumų sveikatai, pradedant širdies ir kraujagyslių sveikatos gerinimu ir baigiant teigiama įtaka jūsų nuotaikai.1 Tyrimais nustatyta, kad tai tikrai gali padėti sumažinti streso lygį2 – ir jei tai nėra pakankamai rimta priežastis paklusti šokolado potraukiui, mes nežinome, kas yra.

Meksikietiškas karštas šokoladas yra puikus žiemos gėrimas, leidžiantis pataisyti turtingą juodąjį šokoladą kartu su nedideliu šilumos smūgiu, kuris sušildys jus iš vidaus. Jis tradiciškai gaminamas iš pieno, cinamono, juodojo šokolado, šiek tiek cukraus ar vanilės saldinimui, o po to – žiupsnelio aitriųjų pipirų miltelių ar kajeno pipirų.

Rezultatas yra nepaprastai turtingas, sklandus gėrimas, kurį garantuojame, kad pakurstysite likusią dienos dalį.

Taigi, ar galite atlaikyti šilumą?

Patiekia 2

Ingridientai

  • 450ml pieno
  • 120g 70% juodo šokolado
  • 2 cinamono lazdelės
  • 1 valgomasis šaukštas rudas cukrus
  • 1 šaukštelis. aitriosios paprikos miltelių

Metodas

1) Pirmiausia įkaitinkite pieną keptuvėje ant vidutinės ugnies. Suberkite cinamono lazdeles ir leiskite minutei mirkti.

2) Tada įpilkite juodojo šokolado, rudojo cukraus ir aitriosios paprikos miltelių. Plakite nuolat, kol viskas ištirps ir susimaišys.

3) Supilkite į du puodelius ir mėgaukitės iškart! Norėdami gauti papildomos šilumos, kai kurie drąsūs žmonės taip pat mėgsta juodųjų pipirų įtrūkimą, arba, jei norite, kad viskas būtų šiek tiek saldesnė, pabandykite lašą vanilės esencijos.