Mes peržiūrime! Moteriški G. kvepalai.

Gruodžio mėn. Kvepalų apžvalga atveria tikrą „kazoką“ – Giorgio Armani Si kvapą. Jis buvo sukurtas neseniai ir jau pelnė gražiausių moteriškų kvepalų reputaciją. Ar tai perdėta? Nebūtinai chypre kvepalai priklauso jų žanro klasikai. O ką „Tagomago“ redakcija mano apie Giorgio Armani Si kompoziciją?

Keletas žodžių apie Si

„Giorgio Armani Si“ kompozicija buvo sukurta 2013 m., O jos kūrėja buvo Christine Nagel. „Nose“ turi tokius kvapus kaip „Miss Dior Cherie“ ir „Twilly d’Hermes“. Kvapo sėkmė, be visiškai subalansuotos ingredientų piramidės, taip pat yra didžiulis reklamos biudžetas ir kampanija su Cate Blanchett pagrindiniame vaidmenyje.

Šiuolaikinį kompozicijos šifrą įvertino milijonai moterų, kurios nedvejodamos pripažįsta, kad Si turi ypatingą vietą ant jų tualetinio stalo. Prie „Giorgio Armani Si“ šeimos greitai prisijungė daugiau šoninių žaidėjų: Si intensyvus (2014) Si tualetinis vanduo (2015) Si Rose parašas (2016) Si Rose parašas II (2017).

https://www.youtube.com/watch?v=E_uc0Da4Zds


Giorgio Armani Si kvapo užrašai

  • Geriausios pastabos: juodųjų serbentų lapas
  • Širdies pastabos: frezija, gegužė pakilo
  • Pagrindinės pastabos: vanilės, pačiulio, ambroksano, medienos natos

Si moteriški kvepalai – savybės

Kvepalų pobūdis: Si kvepalų meistriškumas pagrįstas minimalistiniu kvapų natų rinkiniu, sukuriančiu išraiškingą kompoziciją. Kvapai, turintys chypre-vaisių charakterį, nustebins tvirta, saldžia ir šiek tiek aitria pradžia, už kurią atsakingas serbentas. Aštrus kvapas pamažu virsta subtilesnėmis gėlių natomis, kurios yra tik dar vienas žingsnis į magiją, kuri vyksta pagrindinėse natose. Minkštas pačiulis jaučiasi ir dominuoja.

Kvapą galima priskirti vanilės kvepalams, nors šis ingredientas nėra labai išraiškingas. Medienos natos yra daug stipresnės, nurodant tradicinius chypre kvepalus (daugiau apie kvepalus Chypre galite perskaityti čia).

Kada: Si kvepalai yra šilti ir gaubiantys, todėl labai rekomenduojame juos rudeniui ir žiemai. Jie puikiai tinka dienai – jie nėra pribloškiantys, rafinuoti ir elegantiški. Jie tinka biure ar svarbiems verslo susitikimams.

Kvepalų patvarumas: kvepalai yra ypač patvarūs ir išlieka mažiausiai 8 valandas.


KONKURSAS!

Dalyvaukite „Tagomago“ konkurse ir laimėkite „Giorgio Armani Si“ kvepalus!

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kūrybiškai atsakyti į konkurso klausimą. Daugiau informacijos rasite čia.

Konkursas tęsiasi iki gruodžio 11 dienos! Sėkmės! 🙂


„Tagomago“ redakcijos nuomonės apie Si kvepalus

Į redakciją Beata atnešė „Giorgio Armani“ kvepalus. Privati, teisininkė, apsipirkimo mėgėja ir priklausomybę sukelianti geros kosmetikos testuotoja 😉 Taip, Beata žino savo dalykus! Ką jis mano apie Si Giorgio Armani?

Paprastai vengiu saldžių ir vanilinių kvapų, todėl man buvo netikėta, kad man labai patiko Si kvepalai. Pirmoji fazė yra gana intensyvi – labai saldi ir šiek tiek pudrinė, bet paskui aromatas tampa lengvesnis, labiau vaisinis. Tačiau gražiausia po kelių valandų, kai išryškėja mediena ir pikantiškos natos. Tada aromatas tampa ne toks mergaitiškas, elegantiškesnis ir jausmingesnis. Si yra patvarūs ir intensyvūs kvepalai, todėl pakanka vienos paraiškos.

„Giorgio Armani Si“ kvapų apžvalga

Štai Asia P nuomonė:

Prisimenu „Si“ premjerą, visur tvyrančią žiniasklaidos ažiotažą, tada daug kas vyko reklamuojant kvapą. Po to užplūdo pagyrimai, o Armani darbai atiteko motinoms, žmonoms ir draugėms. Net nesusimąstau, kodėl. Si tikrai nėra tipiškas vidutinio amžiaus moterų aromatas. Tame yra kažkas neaišku, kas daro Si nepamirštamą. Juolab kad tai trunka visą dieną. Tiesiog geri kvepalai.

Ir Bartoszo įspūdžiai:

Kvepalai yra gražūs, bet ne labai mano skonio. Gal taip yra dėl jos jauno amžiaus (23 m. – red. Pastaba), bet man labiau patinka, kad moteris kvepėtų daugiau vaisių ir saldžiai. Tačiau elegantiški kvepalai ir Giorgio Armani reputacija. Jis nieko nedaro. Stiprus 7/10.

Apskritai Giorgio Armani chypre kompozicija yra geras pasirinkimas vėsesniems mėnesiams. Jis yra originalus, elegantiškas ir ilgai išlieka prie odos – daugiau nieko nereikia šiam deriniui. Ar esate išbandę „Armani Si“? Ką tu galvoji apie juos?