Mes peržiūrime! Moteriški kvepalai iš Y

Dar vieną moteriškų kvepalų apžvalgą pradeda nepaprastas įžūlus veikėjas – Yvesas Saint Laurentas’as Black Opium. „Juodasis opiumas“ yra gerai žinomas 1977 m. Prancūzų dizainerio aromatas, kuris sulaukė palankių ponių ir ponų nuomonių. O ką „Tagomago“ redakcija mano apie „YSL Black Opium“?

Juodasis opiumas trumpai

„Black Opium“ buvo parduotas 2014 m. Tačiau turime grįžti į 1977 metus, nes būtent tada įvyko garsioji „Opium“ premjera – juodojo opijaus prototipas. Stiprus, rytietiškas ir drąsus aromatas turėjo paversti moteris priklausomomis – tai buvo reklaminis šūkis, lydintis naujojo aromato pristatymą. Tačiau Yvesui Saint Laurentui nerūpėjo moralinis skandalas, nes jis labiau reklamavo kvepalus. Daugiau apie skandalingus kvepalų skelbimus galite perskaityti tekste: 6 prieštaringiausi kvepalų skelbimai, kurių nerodysite vaikams (18 m. Ir vyresni). Aštrus, dūminis ir sumedėjęs aromatas ir šiandien laikomas kultiniu kvepalu, nors jį naudoti reikia drąsos.

Ar „Black Opium“ turi daug bendro su originalu?

Tiems, kurie ieškojo bendrų taškų Juodajame opiume su rytietiška kompozicija prieš keletą metų, mes neturime (laimei) nustebti. Juodasis opiumas yra labiau „roko“ pasiūlymas, kuriame šiltos natos maišomos su aštriais, saldi vanilė derinama su išraiškinga kava. Ši gaivi, juoda kvepalų versija patinka jaunoms moterims, kurios labiau mėgaujasi plėšriais aromatais nei gėlių ir subtiliais kvapais.

Kįvyko reklaminis padidėjimas Londonas modelis Edie Kempbelas. Po moterų kvapų sėkmės prancūzų prekės ženklas pristatė naujus kvapus: „Black Opium“ tualeto versijoje (2015 m.), Juoda Opium Nuit Blanche (2016) Juodasis opiumo gėlių šokas ir Juodoji opijaus grynoji iliuzija (2017).

https://www.youtube.com/watch?v=o3edKQUAUJg


Kvapų užrašai

  • Viršutinės natos: rausvieji pipirai, apelsinų žiedai ir kriaušės
  • Širdies natos: kava, jazminas, kartusis migdolas ir saldymedis
  • Pagrindinės natos: vanilė, pačiulis, kedras ir kašmyro mediena

Moteriški kvepalai „Black Opium“ – savybės

Kvepalų pobūdis: mes tikrai susiduriame su atnaujinta ikoninių kvepalų versija, kuri labiau linkusi į saldų, o ne rytietišką aromatą. Pradžia yra gaivaus apelsino, saldžios kriaušės ir pipirų derinys, kuris švelnina kvepalų saldumą. Tačiau tai vis dar saldūs kvepalai, kurie atskleidžia savo nagą kitose pastabose.

Tai puikiai pabrėžia blizgučiais iškloto butelio išvaizda ir reklaminė kampanija su heroje, kuri yra toli nuo klasikinio grožio ar šalia esančios merginos. Širdies natos nustebina baltų jazminų žiedų ir stiprios kavos deriniu. Kompozicijos patvarumą užtikrina vanilė ir pačiuliai, kurie kartu sudaro gerą šios istorijos pabaigą. Ar galite tapti priklausomas nuo juodo opijaus?

Kada: kvepalai yra puikus pasirinkimas rudenį ir žiemą, nes jie yra sunkesni ir apgaubia šiluma šaltesnėmis dienomis.

Patvarumas: kvapas ant odos išlieka iki 6 valandų.

„Tagomago“ redakcijos nuomonė apie „Black Opium“ kvepalus

Kvepalus į redakciją atnešė Malwina. Privačiai, Lenkijos Liaudies Respublikos meilužis, bėgdamas įveikęs kilometrus ir magiją virtuvėje. Ką jis daro iš juodo opijaus?

Nemėgstu rytietiškų ir sunkių kvapų, renkuosi šias vidutiniškai saldžias kompozicijas. Kodėl juodasis opiumas? Teko išbandyti vieno geriausių prancūzų dizainerių „daiktus“, o vanilė ir kava palengvino mano pasirinkimą. Laimei, butelis nėra saldainis, todėl jis tinka mano skoniui. Ir šio patvarumo, tik pavydėti. Žmonės sako, kad visi kvepia … Na … Sveikiname pasirinkus!

Juodieji „Opium“ kvepalai

Iš privataus savininko archyvo

Duodėme kvepalus Dagmarui užuosti. Ką jis iš jų daro?

Tai tikrai kvepalai, kuriuos žino visi. Jūs metate juodąjį opiumą į kompaniją ir visi, net ir vidutiniai kvepalai, žino, kas vyksta. Kvapas yra šiltas, vanilinis ir saldus. Jums tai gali patikti. Tačiau ar jis veikia kaip titulinis vaistas? Jis manęs nenuvertė … Jis toli gražu nėra putojanti „Opium“ kompozicija iš senesnių metų. Be abejo, kompozicija yra išrasta ir bus įvertinta gurmaniškų kvapų mėgėjų.

Štai Tomeko nuomonė:

Juodasis „Opium“ visada buvo siejamas su aštriomis merginomis, daugiau batų nei stiletais. Tikriausiai dėl reklamos, charizmatiško kūrėjo ir paties kvapo. Kava ir rožiniai pipirai sustiprina kvapą, todėl jis tampa plėšresnis. Ar aš jiems padovanosiu ar rekomenduosiu? Aišku! Tik ne princesė 😉

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Black Opium“ kvepalai yra geras pasiūlymas šaltesniems mėnesiams. Kvepalai, kurie buvo pripažinti hitais, yra šilti ir vaniliniai, tačiau dėl stipresnių ingredientų taip pat grobuoniški. Ar tau jie patinka?