A3 spausdintuvas: kas geriausia

Spausdintuvai tapo nepakeičiama preke daugelyje namų ir daugumoje biurų. Be to, jo kaina paprastai nėra labai didelė, todėl įsigijimas paprastai nereiškia didelių finansinių investicijų. Dažnai gali pakakti tipinio MFP, kuris spausdina A4 formatą.

Tačiau tam tikroms programoms būtina turėti kompiuterį, galintį spausdinti A3 formatu. Be to, jo kaina smarkiai nesiskiria. Tokiu būdu jų didelis privalumas yra tas, kad jie sugeba atlikti tas pačias užduotis, kurias gali atlikti tradicinis spausdintuvas, tačiau jie taip pat spausdina A3 formatu.

Svarbiausias

  • Su A3 spausdintuvu galite mėgautis įrenginiu, kuris siūlo viską, ką paprastai siūlo tradicinis spausdintuvas, ir galimybę dirbti su A3 formato dokumentais.
  • Šiandien du pagrindiniai spausdintuvų tipai yra rašaliniai ir lazeriniai spausdintuvai. Pirmieji daugiausia skirti namų vartotojams, o pastarieji labiau tinka profesionalesniam naudojimui.
  • Pagrindiniai pirkimo kriterijai, į kuriuos turite atsižvelgti pirkdami A3 spausdintuvą, yra spausdinimo kokybė, eksploatacinių medžiagų kaina, spausdinimo greitis, ryšio galimybės ir papildomos jo siūlomos funkcijos. Be to, be abejo, turite atsižvelgti į kainą, kad pasirinktumėte tokią, kuri atitiktų jūsų biudžetą.

Geriausi A3 spausdintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau pateikiame klasifikaciją, kurią sukūrėme su penkiais A3 spausdintuvais, kurie siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Mes jį paruošėme, bandydami įtraukti įrangą visiems biudžetams ir skirtingiems galimiems vartotojų profiliams. Žinoma, jie visi yra geriausių firmų spausdintuvai.

Jūsų „HP all-in-one“ spausdintuvas

Jei ieškojote daugiafunkcio spausdintuvo, kuris taip pat nėra labai brangus, štai, jis taip pat yra HP! Jis turi skystųjų kristalų ekraną ir nespalvotai spausdina 34 puslapius per minutę. Jo matmenys yra 36,77 x 4,95 x 4,08 cm, ir mums tai labai patinka.

Vartotojai pabrėžia jo greitį, todėl jis mums ir patinka. Žinoma, rašalo kasetės nėra pigios ir mes jau nekalbame apie tonerį, tačiau taip nutinka daugumai spausdintuvų, turėkite tai omenyje!

Jūsų A3 „Epson“ spausdintuvas

Profesionaliai kokybei sukurtas „viskas viename“ spausdintuvas, kuris taip pat spausdina, kopijuoja ir nuskaito dviem popieriaus dėklais. Mums tai labai patinka, nes jame yra „Ethernet“, „Wi-Fi“, „Wi-Fi Direct“, NFC ir „Scan-to-Cloud“.

Tarsi to būtų negana, jį įdiegti labai lengva, o vartotojai patvirtina jo kokybę. Argi mes jums nesakėme? Tai „Epson“ spausdintuvas, jums tai patiks!

„Brother“ spausdintuvas su „wifi“

Ar ieškote efektyvaus A3 spausdintuvo, kuriame būtų ir „Wi-Fi“? Na, o šis iš „Brother“ prekės ženklo labiausiai nepatiko. Jame taip pat yra USB įvestis, nors ji nėra tiekiama su „Ethernet“. Tai daugiafunkcis nespalvotas arba spalvotas spausdintuvas, palaikantis formatus nuo A3 iki A6. Tai labai lengva sukonfigūruoti ir labai prieinama.
Jis spausdinamas labai greitai, nors taip, jis yra šiek tiek sunkus. Išskyrus tai, vartotojai yra labai patenkinti pirkiniu.

Pigiausias A3 spausdintuvas

Ketvirta, mes pristatome šį A3 spausdintuvą, pigiausią rinkoje šio formato spausdintuvą, todėl mes jį pasirinkome jums. Mes mylime! Tai yra rašalinis spausdintuvas, labai paprastas, tačiau jis bus naudingas jums reikalingiems tikslams, o tai yra svarbus dalykas.

Be to, jis turi Ethernet ir USB, ko dar galėtumėte paprašyti? Gamintojas teigia, kad spausdina A3 formatu, todėl mes suteikiame jam pasitikėjimo balsą. Neleisk jai pabėgti!

Geriausias fotografavimui skirtas A3 spausdintuvas

Jei ieškote A3 spausdintuvo, kurį taip pat galima naudoti fotografuojant, pagaliau jį turime čia! Manome, kad jums tai patiks tiek pat, kiek mums. Jis yra kompaktiškas ir universalus, tačiau taip pat turi šešių spalvų rašalą, kad galėtumėte gauti visos nuotraukos kokybę. Mums pasirodė miela!

Jame yra 2 dėklai, vienas popieriui ir vienas vaizdams. Tai veikia rašalo srove, o vartotojai yra tikrai labai patenkinti.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie A3 spausdintuvus

Jei ketinate įsigyti A3 spausdintuvą, būtina apsvarstyti keletą svarbių klausimų. Galų gale yra įvairių A3 spausdintuvų modelių ir ne visi siūlo tas pačias funkcijas arba yra skirti tam pačiam vartotojo tipui. Dėl šios priežasties šiame skyriuje ketiname išsiaiškinti pagrindines abejones, kurių galite kilti.

A3 spausdintuvas

A3 spausdintuvai yra elektroniniai prietaisai, leidžiantys spausdinti popierinius dokumentus iki A3 formato. (Šaltinis: AndriyPopov: 44713410 / 123rf.com)

Kas yra A3 spausdintuvai?

A3 spausdintuvai yra elektroniniai prietaisai, leidžiantys spausdinti popierinius dokumentus iki A3 formato. Šis formatas yra dvigubai didesnis už folijos ar A4 dydį, todėl jo matmenys yra 297 x 420 mm. Daugelis A3 spausdintuvų taip pat leidžia daryti kopijas, nuskaityti dokumentus ir siųsti faksogramas.

Kokie yra pagrindiniai A3 spausdintuvų privalumai ir trūkumai?

A3 spausdintuvai gali atlikti tas pačias funkcijas kaip ir tradiciniai A4 formato spausdintuvai. Tačiau su jais taip pat galima atsispausdinti ir dažnai nuskaityti plakatus, plakatus ir didesnius dokumentus, tokius kaip planai ar pramoniniai dizainai. Šiais laikais galite rasti tam tikrą įrangą gana pigiomis kainomis.

Jie taip pat leidžia sutaupyti laiko ir pinigų, nes norint pasidaryti kopijas nereikės keliauti į kopijavimo parduotuvę. Kita vertus, turėtumėte nepamiršti, kad vartojimo prekių kaina dažnai yra reikšmingos papildomos išlaidos. Žinoma, pamirškite plačiai paplitusią mintį, kad pigiau pirkti naują spausdintuvą, o ne pirkti naujas kasetes.

Kam patartina pirkti A3 spausdintuvą?

Apskritai, A3 spausdintuvai dažniausiai naudojami profesionalesnėje aplinkoje. Tačiau tai nereiškia, kad jie neturi namų programų. Taigi jie ypač reikalingi architektūros studijose ar inžinerijos konsultacijose. Be to, jums gali prireikti A3 spausdintuvo, jei atsiduosite grafiniam dizainui.

Kokių tipų A3 spausdintuvai yra?

Apskritai, atsižvelgiant į jų naudojamą spausdinimo sistemą, galima išskirti du spausdintuvų tipus. Viena vertus, yra rašalo spausdintuvai ir, kita vertus, lazeriniai spausdintuvai, kuriuose naudojami dažai. Šioje lentelėje galite pamatyti pagrindines jo charakteristikas, kad suprastumėte, kuri sistema geriausiai atitinka jūsų poreikius.
Rašalo spausdintuvai Lazeriniai spausdintuvai
Kaina Jie yra pigesni. Jo kaina didesnė.
Greitis įspūdžio Jie siūlo lėtesnį spausdinimo greitį. Jie pasiekia didesnį spausdinimo greitį, pranašesnį už bet kurią kitą spausdinimo sistemą.
Kokybė Jie gali sukelti popieriaus dėmes, jei rašalas yra labai drėgnas. Jūsų spaudinių kokybė yra kur kas geresnė.
Gebėjimas Mažiau popieriaus talpos. Būtina dažniau atlikti pakeitimus. Jie turi didesnį darbingumą.
Naudokite Jie idealiai tinka naudoti namuose. Jie labiau tinka profesionaliam naudojimui.

Pirkimo kriterijai

Kai ateina laikas įsigyti A3 spausdintuvą, svarbu atsižvelgti į keletą pirkimo kriterijų. Kad atrankos procesas būtų labiau pakeliamas, mes pasirinkome tuos, kurie, mūsų nuomone, yra svarbiausi. Mes tai padarėme, kad turėtumėte išsamų pirkimo vadovą, kuris kuo labiau pakoreguotų kainos ir kokybės santykį.

  • Dizainas
  • Spausdinimo greitis
  • Spaudos kokybė
  • Spausdinimo išlaidos
  • Ryšiai
  • Papildomos funkcijos

Dizainas

Žinoma, estetiniu požiūriu vieno ar kito spausdintuvo pasirinkimas daugiausia priklausys nuo jūsų pageidavimų. Tačiau neabejotina, kad svoris ir dydis yra du dalykai, kurių negalima ignoruoti. Kalbant apie spausdintuvo dizainą, dar vienas aspektas, į kurį jūs tikrai turite atsižvelgti, yra jo ekranas.

A3 spausdintuvas

A3 spausdintuvai gali atlikti tas pačias funkcijas kaip ir tradiciniai A4 spausdintuvai.
(Šaltinis: Piotr Adamowicz: 90587762 / 123rf.com)

Spausdinimo greitis

Spausdinimo greitis kopijomis per minutę yra esminis klausimas renkantis spausdintuvą, ypač jei kopijų poreikis yra labai didelis. Paprastai nespalvoto spausdinimo greitis bus didesnis nei spalvoto.

Apskritai pramonė matuoja spausdinimo greitį taikydama tarptautinį ISO / IEC 24734 metodą.

Šia prasme taip pat galite atsižvelgti į pakrovimo dėklo talpą. Be abejo, įsitikinkite, kad jis automatiškai yra dvipusis, atsižvelgiant į tai, kad popierius ir laikas gali sutaupyti. Žinoma, nepamirškite, kad kai kuriuose kompiuteriuose leidžiama spausdinti A3 formatu tik rankiniu režimu.

Spaudos kokybė

Jei jums reikia spausdintuvo profesionaliam naudojimui, tai gali būti svarbiausi kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Geras būdas tai išmatuoti yra taškai colyje (dpi) arba Taškai colyje (dpi) anglų kalba, nes tai yra matavimo vienetas, paprastai naudojamas spausdinant skiriamąją gebą.

A3 spausdintuvas

Spausdinimo greitis kopijomis per minutę yra kritinė problema renkantis spausdintuvą. (Šaltinis: Andriy Popov: 56931330 / 123rf.com)

Spausdinimo išlaidos

Nors pastaraisiais metais spausdintuvų eksploatacinių medžiagų kaina šiek tiek sumažėjo, ji vis dar yra gana aukšta. Todėl tikrai svarbu tai nepamiršti priimant sprendimą tarp vienos ar kitos komandos.

Geras būdas tai padaryti yra apskaičiuoti kainą už puslapį.

Kaina už vieną puslapį apskaičiuojama padalijant vartojimo reikmenų kainą iš viso puslapių, kuriuos galima atsispausdinti, skaičiaus. Galų gale, jei norite gauti daug tikslesnę vertę, galite pridėti popieriaus kainą ir energijos sąnaudas. Be to, visada rekomenduojama atsižvelgti į spausdintuvo energijos kategoriją.

Ryšiai

Šiuo metu bet kuriame elektroniniame įrenginyje ryšys per „Wi-Fi“ ir (arba) „Bluetooth“ tai yra būtina. Be to, jei turite laidinį ryšį Ethernet, geriau. Jums taip pat gali būti patogu turėti vieną ar daugiau USB prievadų. Tokiu būdu galite prijungti USB atmintines ar nešiojamus kietuosius diskus ir spausdinti tiesiai iš jų.

Lygiai taip pat įdomu tai, kad atsižvelgiate į kiekvieno gamintojo programas mobiliesiems įrenginiams. Su jais galite valdyti spausdintuvą iš savo išmanusis telefonas patogiu ir lengvu būdu. Ir galiausiai nepamirškite patikrinti suderinamumo programinė įranga, ypač jei …