5 būdai greičiau užmigti

Taigi daugelis iš mūsų kenčia nuo neramių naktų, mėtosi. Jaučiasi kaip tavo protas bėga prie tūkstantis mylių per valandą ir miegas atrodo neįmanomas. Mes visi ten buvome. Bet tikrai yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad greičiau užmigtumėteir turėti geresnę miego kokybę taip pat.

Mes susiaurėjome iki 5 patarimų mes tikimės, kad leisite gerai išsimiegoti, ir greitai. Paliksite jaustis žvaliai ir pasiruošę dienai.

1. Sumažinkite temperatūrą

Ar kada nors pabudote su galvos skausmu ir jaučiatės miglotas po to, kai užmigote su visu radiatoriumi? Arba pabudo vidury nakties, nes tu buvo šalta? Iš tikrųjų yra abiejų šių dalykų priežastis. 2012 metais atliktas tyrimas tai nustatė temperatūra buvo pagrindinis miego veiksnys.1 Kūno temperatūra natūraliai sumažėja miegant, todėl, jei jūsų kambarys yra per karštas, šis procesas gali būti šiek tiek apsunkintas; todėl jums sunkiau nutolti.2

On panaši pastaba, turint šiltą vonią ar dušą prieš miegą, taip pat gali padėti sumažinti kūno temperatūrą miegui, kai jūsų kūnas eina iš karštos vonios į vėsią lovą.3 Reikšmė jūs skaičiuojate mažiau avių.

2. Kelkitės kiekvieną dieną tuo pačiu laiku (net ir savaitgaliais!)

Studijos parodė, kad išlaikant pažadinimo laiką tą patį kiekvieną dieną iš tikrųjų galima daug užmigtisier kalbant apie miegą.5 Laikant šį laiką tame pačiame 15 minučių lange bus sukurtas jūsų miego poreikis, o kai eisite prieš miegą, jūsų kūnasblogai būk pasiruošęs miegui. Bet pabusti valandą ar dvi vėliau nei įprasta porą dienų per savaitę gali sumažinti šį miego režimą, todėl tuos Z šiek tiek sunkiau pagauti.5

Taigi, net jei gerai neišsimiegojote ar naktį kiek vėliau nei įprasta, vis tiek geriausia keltis įprastu laiku.

3. Sportuok anksčiau dieną

Reguliariai mankštintis yra puikus įprotis, ir tai dažnai gali padėti geriau miegoti. Pratimai, tokie kaip bėgimas serotonino arba „gero savijautos hormono“, tha hormono, koncentracijat taip pat vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant jūsų paros ritmą.6 Taigi reguliariai mankštintis tikrai gali padėti jūsų miegui.

Tačiau svarbu nepamiršti, kad kai kurie žmonės mano, kad mankšta vėlai naktį tik valandą ar dvi prieš miegą gali sutrikdyti jų miego ciklą ir neleidžia jums tinkamas vėjo periodas prieš miegą. Taigi, ko gero, geriausia laikytis ankstyvo ryto ar popietės treniruotės, tačiau išbandykite keletą variantų, kad sužinotumėte, kas veikia geriausia tau.

4. Apribokite ekrano ekspoziciją

Mes visi mėgstame savo ekranus, ir jie turi daug naudos mūsų gyvenimui, tačiau kalbant apie miegą jie gali būti blogiausias jūsų priešas. Mūsų prietaisų ekranai mus apšviečia mėlyna šviesa, kuri gali pabusk “ smegenis ir sulaiko tinkamą atsipalaidavimą. Taip pat tai, kad galime prasiblaškyti ir miegoti galų gale vėliau, nei buvome numatę.

Jei galite, pabandykite padaryti ką nors kita, išskyrus slinkimą. Vieni geriausių uždarymo pratimų yra knygos skaitymas, meditacija, muzikos klausymasis ar tinklalaidė. Tai leidžia jūsų protas pradėti išsijungti, skatinti optimalų mieguistumą, greičiau.

5. Sukurkite tinkamą aplinką

Laikas įsirašyti frazę „tvarkingas kambarys, tvarkingas protas“. Jei miegamasis bus tvarkingas, galite lengviau užmigti. Sutvarkytas kambarys reiškia, kad jūsų smegenys mąstys ar jaudinsis abir suteikia jums patogią, ramią aplinką miegoti. Apšvietimas taip pat yra pagrindinis veiksnys, sukeliantis mieguistumą.

Ramus apšvietimas kaip žvakė (nors prieš miegą nepamirškite jo užpūsti!), Arba jusĮsitikinimas, kad naudojate silpną lempą ar pasakų žibintus, tikrai gali padėti nustatyti miego sąlygas. Tai žymiai palengvina jūsų akių jausmą, taigi, kai iš tikrųjų ateina laikas užmigti, tai vyksta daug greičiau.

Paimkite namų pranešimą

Užmigimas gali būti viena sunkiausių užduočių, nors tai atrodo taip paprasta, bet gera žinia yra tai, kad tikrai yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad būtų šiek tiek lengviau. Nepamirškite sukurti patogios aplinkos, pabandykite išlaikyti savo pažadinimo laiką tą patį kiekvieną dieną, apriboti ekrano laiką, vėsinti miegamąjį ir gauti reguliariai mankštinantis yra vieni svarbiausių veiksnių.

Tikimės, kad dabar jūs turite keletą priemonių, kad geriau išsimiegotumėte, todėl pirmyn ir pagauti keletą Z.

Patiko šis straipsnis?

SKAITYKITE ŠIUS KITUS: