Mes renkamės populiariausią fa

Namų dažymas nebūtinai turi būti prastesnis už profesionalų kirpyklą – ypač jei jau esate labai kvalifikuotas ir naudojate gerus dažus. Tokiai procedūrai sutaupysite nemažai laiko ir pinigų. Mes padėsime jums rasti nebrangius ir gerus plaukų dažus!

Plaukų dažymas namuose

Jei daugelį metų tai darėte namuose, tikrai žinote, kaip tai padaryti, tačiau galite rasti dažniausiai pasitaikančių klaidų, padarytų dažant plaukus, sąrašą. Tai yra absoliutus pagrindas norint pasiekti gražią spalvą namuose ir kuo ilgiau mėgautis atnaujinta šukuosena.


Kiek sutaupysite namų plaukų dažymui?

Plaukų dažymas salone kainuoja 150–250 -. Namuose tai galite padaryti maždaug už 20–30 – – priklausomai nuo to, už kiek nusipirkote dažus. Tai yra didžiulis taupymas ir patogumas.


Svarbiausia pasirinkti gerus plaukų dažus. Tarp tiek daug pasiūlymų sunku rasti produktą, kuris tikrai atitiks jūsų lūkesčius. Tačiau galite pasikliauti daugumos žmonių – žmonių, kurie ilgą laiką namuose miršta plaukais ir žino, kokias sąlygas turėtų atitikti geras dažymo preparatas, nuomonėmis. Populiariausi plaukų dažai yra produktai, kuriais galite pasitikėti. Tačiau pirmiausia sužinokite, kuo produktas yra geras.

Geri plaukų dažai – savybės

Kada galite pasakyti, kad pasirinkti plaukų dažai yra geri? Štai kelios tokio produkto savybės:

  • minimalus kišimasis į plaukų struktūrą, kuris yra tiesiogiai susijęs su amoniako ir kitų sruogas pažeidžiančių ingredientų trūkumu;
  • ilgaamžiškumas – geri plaukų dažai turėtų suteikti ilgalaikį spalvos efektą iki 8 savaičių (nors tai priklauso nuo pasirinkto gamintojo pažado);
  • spalvų tikslumas – dažant plaukai turėtų būti tinkamo atspalvio, nei per tamsūs, nei per šviesūs;
  • taikymo paprastumas – aiškios instrukcijos ir priedai yra pagrindas. Lengvas pritaikymas palengvina namų dažymą;
  • švelnus poveikis galvos odai – jei dėl jūsų plaukų dažų jaučiate dilgčiojimą ar niežėjimą, tai reiškia, kad tai nėra labai naudinga jums.

Ar tu tai žinai…

Profesionalai užtikrina, kad salone dažyti plaukai išlaikys savo spalvą ne ilgiau kaip 5-6 savaites. Tokiam laikui jūs gaunate gražaus efekto garantiją. Tai kartais yra mažiau nei gali padaryti geri plaukų dažai!


Gerų plaukų dažų apžvalga

„L’Oreal“ plaukų dažai yra vienas iš geriausių produktų, norint dažyti jūsų sruogas namuose. Šiuo metu taip pat verta paminėti „Matrix“ ir „Garnier“ prekių ženklų produktus – tai žinomi ir patikimi produktai – juos naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Pažiūrėkime!

„L’Oreal Paris Prodigy“ plaukų dažai

Ši plaukų dažų serija buvo sukurta naudojant naują spalvų technologiją – vietoj amoniako jose yra mikroaliejų, kurie atsakingi už prasiskverbimą į plaukų struktūrą ir jų spalvos pasikeitimą. Tokiu būdu išvengsite bet kokių pažeidimų ir sausumo, kurie gali atsirasti gydant.

Kaip ir kiti plaukų dažai „L’Oreal“, jie atitinka moterų lūkesčius. Produkto trūkumas yra pritvirtinto aplikatoriaus trūkumas, tačiau dėl spalvos tikslumo, malonaus kvapo ir amoniako trūkumo jie tampa geri plaukų dažai. Išbandykite ir jus!

„Nutrisse Creme“ plaukų dažai

Tai yra „Garnier“ plaukų dažų linija, kuri visų pirma orientuota į spalvotų sruogų priežiūrą. Būsite tikri, kad spalvos patvarumas nepakenks sruogoms.

Dažuose yra specialios formulės, pagrįstos trimis aliejais, kondicionierius su maksimalia priežiūra, todėl galite nustoti jaudintis dėl neigiamo gydymo poveikio plaukams. Jums netiks sausų sruogų poveikis – taip yra dėl avokadų aliejaus. Išbandykite ir pajusite sruogų minkštumą!

„Matrix SoColor Beauty“ plaukų dažai

Tai profesionalaus prekės ženklo produktų, skirtų plaukams kondicionuoti, dažyti ir formuoti, linija. Pasirinkę šiuos plaukų dažus galite būti tikri dėl panašaus efekto kaip ir kirpyklos.

Užtikrina puikią aprėptį ir rūpestingas savybes. Spalva truks iki 20 plovimų – tai yra švelnaus ir saugaus produkto naudojimo kaina. Gal verta kartoti gydymą dažniau, tačiau plaukai turi būti sveiki ir žvilgantys? Patikrinkite turtingą „Matrix SoColor Beauty“ spalvų paletę!

„Color Sensation“ plaukų dažai

Tai dar viena „Garnier“ plaukų dažų serija – viena sėkmingiausių, ypač tiems, kurie tikisi gilių spalvų. Produkte gausu stiprių pigmentų. Pridedant gėlių aliejaus ir perlamutro, dažai maloniai kvepia, o plaukai įgauna labai stiprų, tolygų veidrodžio blizgesį.

Kodėl tai geri plaukų dažai? Nuomonės yra nuoseklios – gražiai pridengia šaknis ir pilkas sruogas, palieka savitą spalvą ir per daug nepažeidžia sruogų. Gal rasite savo mėgstamiausią tarp daugelio „Color Sensation“ atspalvių?

Ar jau žinote, kuriuos plaukų dažus pasirinksite? Pasidalykite savo nuomone apie mėgstamus plaukų dažus mūsų „Facebook“. Taip pat raginame išbandyti pastelinius „Colorista“ serijos atspalvius. Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, peržiūrėkite šį straipsnį: Šį pavasarį gaukite spalvingų plaukų.