Monitorius: kas yra geriausias iš

Išsirinkti geriausią 2021 m. Monitorių nėra lengva. Nesvarbu, ar pasirinksite vieną iš geriausių pigių kompiuterio monitorių, ar vieną iš geriausių PS4 monitorių, turite įvertinti skirtingus aspektus. Priežastis? Dabartinė rinka, kur savybių įvairovė ir skirtumas yra pastovus. Nes ne visiems reikia vienodo monitoriaus nei biudžetui, nei vartotojo reikmėms.

Į skalę turite įtraukti elementus, kurie eina nuo raiškos ar ekrano ryškumo iki atnaujinimo dažnio ar joje esančių jungčių. Visa tai kartu su kai kuriomis kitomis detalėmis sudaro puikų monitoriaus kokteilį. Jei norite kuo geriau išnaudoti laiką su juo, užimkite vietą ir mėgaukitės šiuo turiniu apie geriausius 2021 m. Monitorius.

Svarbiausias

 • Atsižvelgdami į ieškomą vaizdo kokybę, turėtumėte pasirinkti vieną ar kitą monitoriaus tipą. Monitorius, skirtas žaidimai nei monitorius, skirtas projektuoti arba skirtas daugybei užduočių.
 • Jungiamumas yra pagrindinė dalis perkant vieną iš geriausių monitorių rinkoje. Jei norite prijungti jį prie kompiuterio ar konsolės, turite įsitikinti, kad monitoriuje yra atitinkami įvesties ir išvesties prievadai.
 • Jei ketinate groti daug techninio lygio reikalaujančius titulus, jums reikia monitoriaus žaidimai turintis aukštą atnaujinimo dažnį ir labai mažą atsakymo laiką. Patikrinkite modelio, kurį norite įsigyti, charakteristikas.

Reitingas: Geriausi monitoriai rinkoje

Kaip vartotojas jūs visada ieškote geriausio. Ką žaidėjas arba „seriéfilo“, kompetencija. Todėl jūs ieškote geriausių pigių kompiuterio monitorių arba geriausių monitorių žaidimai. Toliau mes siūlome sąrašą tų, kurie, mūsų nuomone, yra geriausi monitoriai šiandien. Nesilaikėme vieno kriterijaus, tačiau siekėme pasiūlyti jums įvairovės ir platumo.

Geriausio kainos ir kokybės santykio monitorius

Jei ieškote labai geros kokybės monitoriaus už prieinamą kainą, šis modelis gali būti labai įdomus pirkimo variantas. Jis turi 22 colių (colių) ir 1080p „Full HD“ ekraną su „mikro kraštu“. Kita vertus, jo žemos mėlynos šviesos režimas pakeičia ekrano spalvas į šiltesnį diapazoną (ir mažiau varginantis žiūrėti).

Be to, jis turi atspindinčią plokštę ir kompaktišką dizainą, kuris daro jį labai patogų ir tuo pačiu elegantišką. Jis taip pat turi „AMD FreeSync“ technologiją. Kaip pamatysite, tai yra labai išsami galimybė, nereikalaujanti daugybės lėšų išleidimo. Be to, jis pagamintas iš labai atsparių medžiagų.

Redakcinis vertinimas: Šis monitorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori nusipirkti labai geros kokybės produktą neišleisdami pinigų. Be to, jis yra labai išsamus.

Geriausias monitorius žaidimai


„BenQ EW3270U“ - 32 '4K UHD vaizdo pramogų monitorius (3840x2160, 4ms, 60Hz, 2x HDMI, VA, 95% DCI-P3, „FreeSync“, HDR režimas, „Smart Brightness Plus“, DP, USB-C, garsiakalbiai, akių priežiūra) - Pilka


„BenQ EW3270U“ – 32 “4K UHD vaizdo pramogų monitorius (3840×2160, 4ms, 60Hz, 2x HDMI, VA, 95% DCI-P3,„ FreeSync “, HDR režimas,„ Smart Brightness Plus “, DP, USB-C, garsiakalbiai, akių priežiūra) – Pilka

„BenQ EW3270U“ yra vienas geriausių monitorių žaidimai nuo aktualumo. Nors dėl savo kokybės jis taip pat atitinka filmų ar bet kokio kito daugialypės terpės turinio grojimą. Jo didžiulis 32 colių LED ekranas siūlo 4K UHD raišką (3840 x 2160) ir 16: 9 formatą. Prie to pridedamas HDM 2.0, DP 1.2, USB-C ir USB ryšys. „DisplayPort“.

Be to, jis turi technologijas Ryškumo intelektas Be to. Tai leidžia monitoriui dinamiškai koreguoti ryškumą ir spalvų temperatūrą, atsižvelgiant į tai, kas rodoma ekrane, ir kambario šviesos lygį. Kita vertus, tai taip pat apima technologijas Akių priežiūra. Juo diskomfortas akyse sumažėja iki minimalaus lygio.

Redakcinis vertinimas: žaidėjai, šis monitorius yra puiki pirkimo alternatyva. Didelės raiškos ir garso kokybės dėka jis puikiai tinka žiūrėti filmus ir klausytis muzikos.

Geriausios kokybės monitorius premija

Nors „Samsung LC49G90DMUXEN“ nėra pasiekiamas visoms kišenėms (jis kainuoja apie 1000 eurų), negalėjome to nepaisyti. Tai yra vienas iš geriausių išlenktų monitorių rinkoje. Jo 49 colių ekranas suteikia nenusakomą įtraukiančią patirtį. Be to, dėl savo QLED technologijos jis suteikia ryškias spalvas ir itin realistišką išvaizdą.

Kita vertus, jo HDR režimas yra idealus, kad galėtumėte mėgautis patirtimi žaidimai viso. Ir jei jūsų reikalas yra sklandumas, jums patiks „Samsung LC39G90DMUXEN“ dėl 1 milisekundės (ms) atsako laiko ir 144 Hz atnaujinimo dažnio. Visa tai su galimybe padalinti ekraną į du 27 “ir 16: 9 monitorius (puikus variantas daugiafunkciniams scenarijams).

Redakcinis vertinimas: Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori investuoti šiek tiek daugiau pinigų į aukštos kokybės monitorių su įvairiomis ir puikiomis funkcijomis.

Geriausias biudžeto monitorius

Šis kompiuterio monitorius turi „Full HD“ ekraną, kuris dėl 1920x1080p raiškos suteikia neįtikėtiną ryškumą ir raišką. Be to, jis turi itin ploną dizainą su nuožulniais kraštais, kuris sumažina trukdžius. kita vertus, jis yra prijungtas per dvi labai patogias HDMI prievadus, kad būtų galima lengvai persijungti tarp daugialypės terpės įrenginių.

Jame taip pat yra kabelių valdymo sistema ir ryškumo reguliavimas, pritaikytas aplinkos sąlygoms. Atsižvelgiant į didelę naudos įvairovę, jo kaina yra tikrai labai patogi. Be to, šis produktas išsiskiria gaminamų medžiagų kokybe, atsparumu ir ilgaamžiškumu.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis yra labai gera alternatyva tiems, kurie neturi daug biudžeto, tačiau nori įsigyti efektyvų, patogų ir kokybišką monitorių.

Geriausias monitorius žaidimai pigu


„BenQ GW2280“ - 21,5 colių „Full HD“ darbalaukio kompiuterio monitorius (1920x1080, VA, 16: 9, 2x HDMI, VGA, 5 ms, garsiakalbiai, akių priežiūra, išmanusis ryškumo jutiklis, be atspindžio, be mirksėjimo, mažai mėlynos šviesos, E2E)


„BenQ GW2280“ – 21,5 colių „Full HD“ darbalaukio kompiuterio monitorius (1920×1080, VA, 16: 9, 2x HDMI, VGA, 5 ms, garsiakalbiai, akių priežiūra, išmanusis ryškumo jutiklis, be atspindžio, be mirksėjimo, mažai mėlynos šviesos, E2E)

Uždarome sąrašą su vienu geriausių monitorių žaidimai pigu. Žinoma, jis turi dar vieną 27 “variantą, kuris yra maždaug 400 eurų. Tačiau jo 24” versija yra ne tik ekonomiška, bet ir įspūdinga veikimo prasme. Jis sukurtas atsižvelgiant į pačius intensyviausius pavadinimus, kurių atsako laikas yra 1 ms, o atnaujinimo dažnis – 144 Hz.

Todėl tai yra vienas geriausių monitorių, jei grojate maksimalaus tikslumo reikalaujančius pavadinimus. Dėl savo universalaus dizaino monitorių galite pastatyti beveik bet kokiu kampu. Be to, jis apima technologijas „Free-Sync“ pateikė AMD. Su juo gausite sklandžią kadrų seką. Kaip jį papildyti? Kai kurie galingi įmontuoti garsiakalbiai.

Redakcinis vertinimas: žaidėjai Kas ieško gero našumo produkto už prieinamą kainą, šis modelis bus labai įdomi pirkimo alternatyva.

Geriausias nešiojamas monitorius

Jei jums reikia lengvai gabenti monitorių iš vienos vietos į kitą, ypač rekomenduojame šį nešiojamąjį modelį. Dėl mažo, kompaktiško ir lengvo dizaino, jūs galite jį be sunkumų pasiimti iš vienos vietos į kitą. Tai idealiai tinka jūsų namams ar biurui. Taip pat puikiai tinka pasiimti į kelionę. Taip pat yra apsauginis dangtelis.

Kita vertus, jame yra dvigubas stereofoninis garsiakalbis, užtikrinantis aiškų ir aiškų garsą su giliu ir tiksliu bosu. Todėl jis taip pat idealiai tinka žiūrėti filmus, klausytis muzikos ar atlikti kitas veiklas, kuriose spindi garsas. Be to, jis taip pat išsiskiria visu 180 ° vaizdu, leidžiančiu mėgautis vaizdu bet kurioje padėtyje.

Redakcinis vertinimas: Šis nešiojamas monitorius yra geriausias pasirinkimas tiems, kuriems to reikia ar norite pasiimti visur, kur tik jie eina. Dėl mažo, kompaktiško ir lengvo dydžio jį labai lengva transportuoti.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie monitorius

Kaip matote, „Amazon“ yra visų skonių monitoriai. Tačiau jums gali kilti klausimas, kurio jums tikrai reikia. Arba galbūt tai bus geriausias našumas, atsižvelgiant į jūsų biudžetą. Jei taip, turėtumėte žinoti viską, kas supa geriausius monitorius žaidimai ar kitas pjūvis. Tam mes sukūrėme šį skyrių.

Monitorius

Geriausi monitoriai veikia su AMD ir „Nvidia“ grafika.
(Šaltinis: Deanas Drobotas: 51967641 / 123rf.com)

Kas yra monitorius ir kam jis skirtas?

Monitoriai yra aparatinė įranga (fizinis komponentas), naudojamas audiovizualiniam turiniui rodyti. Monitoriai iš pradžių buvo stalinių kompiuterių bruožas. Tačiau laikui bėgant jie buvo pradėti kurti atskirai tiems, kurie nori prijungti savo konsolę ar nešiojamąjį kompiuterį.

Geriausi šių dienų monitoriai veikia su AMD ir „Nvidia“ grafika. Jei iš pradžių jie sugebėjo atkurti tik 16 spalvų, tai šiuo metu nedaug monitorių yra žemiau skandalingo 17 milijonų chromų skaičiaus.

Su jais patirtis žaidimai, arba kinematografinis, pasiekia aukštį, kuris neįsivaizduojamas naudojant kitų tipų ekranus.

Kokie yra geriausių monitorių pirkimo pranašumai?

Staliniai kompiuteriai daugeliu atvejų yra standartiniai. Tačiau tai nereiškia, kad negalite nusipirkti vieno geriausių pigių kompiuterio monitorių, kad pakeistumėte jau turimą. Jei turite nešiojamąjį kompiuterį ar žaidimų konsolę, pritaikytas monitorius gali pasiūlyti nepakartojamą patirtį. Kodėl?

Štai keletas privalumų ir trūkumų šia tema:

Privalumas:

 • Siūlo daug geresnę spalvų paletę prie įprastos televizijos ar nešiojamojo kompiuterio ekrano.
 • Įvairūs jos dizainai Jie leidžia jums įsigyti tokį, kuris atitiktų jūsų namų ir miegamojo sąlygas.
 • Medžiagos su kuriais jie gaminami, garantuoja aukštą patvarumą.
 • Jie leidžia viršų žiūrėjimo kampą.
 • Kai kuriuose iš jų yra galingi garsiakalbiai kurie leidžia mėgautis puikia klausymosi patirtimi.
 • Jo skiriamoji geba suteikia puikią vaizdo kokybę ir pritaikytas visų tipų biudžetams.
 • Kaip visada, Jų suvartojimas yra mažesnis, palyginti su įprastomis televizoriais.
 • Jei dirbate redaguodami ar vykdydami daug užduočių, Jie leidžia jums visiškai universaliai valdyti savo veiklą.

Trūkumai:

 • Kai kurių modelių kainos yra ne visos kišenės.
 • Nekokybiškos gali būti netolygiai apšviestos, dėl to vaizdas atrodo ne taip gerai, kaip turėtų.

Kokie yra monitoriai?

Apskritai, yra trijų tipų monitoriai. Atsižvelgdami į tai, kam norite tai skirti, turėtumėte pasirinkti vieną ar kitą. Jų veikimas ir apdaila skiriasi. Todėl patogu, kad jums yra aišku, ko ieškote. Tai apie monitorius žaidimai, projektavimo monitoriai ir daugiafunkciniai monitoriai. Pirkite dizainui, kai esate žaidėjas, neturite daug prasmės:

 • Monitoriai žaidimai: svarbiausia apie monitorių žaidimai ar jis…