Minimoto: Kuris yra geriausias

Aistra apskritai motociklams ir ypač motociklams gali prasidėti nuo labai jauno amžiaus. Taigi, jei jūsų vaikas nori sekti Marco Márquezo ar Alexo Criville’o pėdomis, vienas geriausių starto būdų yra mini dviratis. Taigi galite pradėti patirti važiavimo motociklu sensaciją.

Tai yra maži motociklai su elektriniais arba benzininiais varikliais nuo 49 cm3 (kubiniai centimetrai) iki 125 cm3, kuriuos paprastai galima naudoti tik uždarose grandinėse. Pastaraisiais metais jie tapo daug populiaresni dėl to, kad jų kaina buvo žymiai sumažinta ir tapo prieinama daugeliui vartotojų.

Svarbiausias

 • Mini dviračiai idealiai tinka vaikams žengti pirmuosius žingsnius motociklų pasaulyje. Yra modelių, skirtų mažiausiems, kurie vos pasiekia 6 km / h, o kiti – vyresniems ir labiau patyrusiems vaikams.
 • Pastaraisiais metais elektriniai motorizuoti dviračiai išpopuliarėjo, nes jie siūlo reikšmingų privalumų, pavyzdžiui, mažiau priežiūros ir mažesnę kainą.
 • Renkantis mini dviratį, jis padės apsvarstyti tokius pirkimo kriterijus kaip maksimalus jo greitis, integruojamo variklio tipas ir turimos apsaugos sistemos.

Geriausi mini dviračiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš pereidami prie pirkimo vadovo, norėtume pristatyti jums pilną keturių geriausių šiuo metu rinkoje esančių mini dviračių pasirinkimą.

Geriausias mini dviratis kirsti

Nerasta jokių produktų.

Minimoto iš kirsti iš prestižinio gamintojo „Kenrod“ su 49cc dvitakčiu varikliu. Variklis naudoja benzino ir alyvos mišinį 2%, o bako talpa yra 1 litras. Užvedimo sistema yra rankinė. Jis gali pasiekti greitį iki 40 km / h. Jam trūksta greičio ribotuvo.

Jis turi priekinį ir galinį diskinį stabdį. Tai tinkamas modelis vaikams nuo ketverių iki dešimties metų.

Geriausias elektrinis mini dviratis skirtas enduro

Vaikiškas mini motociklas skirtas enduro ir motokrosas su 500 W (vatų) galios elektros varikliu. Jis pasiekia greitį iki 25 km / h, turi trijų lygių greitintuvą ir 9 Ah akumuliatorių (amp. Val.), Kurio autonomija yra iki 15 km.

Jame integruoti perforuoti stabdžių diskai ant priekinių ir galinių ratų bei variklio išjungimo sistema avarijos atveju. Jis palaiko maksimalų 65 kg svorį, o sėdynės aukštis yra 56 cm.

Saugiausias mikroautobusas penkerių ir šešerių metų vaikams

Minimoto iš kirsti su 500 W elektros varikliu ir trijų padėčių greičio ribotuvu (8 km / h, 16 km / h ir 25 km / h). Jame yra dvi 12 Ah švino / rūgšties baterijos, kurių maksimalus nuotolis siekia 20 km.

Jame yra priekinė ir galinė stabdžių sistema, naudojant diskinį suportą. Tai modelis, skirtas penkerių ir šešerių metų vaikams, sveriantiems iki 60 kg. Jis išsiskiria lengvu vairavimu ir ypatingu saugumu.

Geriausias „vespa“ motociklas vaikams

motoroleris elektrinis MWS LT 858 puikiai imituoja klasikinių paspirtukų dizainą. Be to, jis yra trijų spalvų: rausvos, baltos ir raudonos. Tai dvivietis mikroautobusas vaikams nuo trejų iki penkerių ar šešerių metų.

Tai leidžia pasirinkti du greičius ir turi integruotą muziką. Jo savybės yra daug ribotesnės nei kitų modelių, todėl jis yra pusiaukelėje tarp žaislinio motociklo ir mini dviračio.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie mini dviračius

Jei galvojate įsigyti mini dviratį, gali būti, kad prieš norėdami išspręsti keletą abejonių dėl jo veikimo ir jo savybių. Tai galite padaryti šiame skyriuje, kuriame norime atsakyti į pagrindinius ankstesnių pirkėjų klausimus.

Vaikas bėga

Mini dviračiai idealiai tinka vaikams žengti pirmuosius žingsnius motociklų pasaulyje.
(Šaltinis: Shariff CheLah: 943216 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra mini dviratis?

Esant skirtingiems mikroautobusų modeliams, turintiems labai skirtingas charakteristikas, sunku tiksliai apibrėžti, kas yra mikroautobusas ar duobės dviratis. Tačiau galima atpažinti keletą dažniausiai pasitaikančių savybių:

 1. Jie turi standžią važiuoklę.
 2. Jų poslinkis paprastai yra nuo 49 cm3 iki 125 cm3.
 3. Jie turi dviejų ar keturių taktų variklį arba elektrinį variklį.
 4. Jie turi įprastą nepakitusią sankabą.
 5. Jie turi mažesnius matmenis.

Kokie yra mini dviračių privalumai ir trūkumai?

Mini dviračiai idealiai tinka visiems vaikams, kurie domisi motociklu. Keletą svarbiausių jų siūlomų pranašumų galite rasti šioje lentelėje:

Privalumas

 • Jie yra labai valdomi.
 • Jie turi greičio ribotuvus.
 • Nebūtina jų registruoti.
 • Jie padeda žinoti pagrindines vairavimo taisykles.
 • Jie idealiai tinka vaikams prarasti greičio baimę.
 • Jie pateikia labai patrauklų dizainą, imituojantį klasikinių ar varžybų modelių dizainus.

Trūkumai

 • Jie gali būti naudojami tik privačiose patalpose.
 • Jie reikalauja didelių finansinių investicijų.

Kam patartina pirkti mini dviratį?

Logiška, kad mini dviračiai idealiai tinka vaikams, norintiems išmokti važiuoti motociklu ir netgi startuoti bei dalyvauti kai kuriose varžybose. Jie skirti vaikams nuo trejų metų ir dauguma modelių yra skirti tik vaikams iki 14 metų. Bet kokiu atveju, be amžiaus, įtakos turi ir tokie veiksniai kaip ūgis ar svoris.

Svarbu pažymėti, kad, išskyrus išimtinius atvejus, mini motociklai nėra skirti naudoti suaugusiems ar naudoti viešuosiuose keliuose. Jie taip pat yra puikus pasirinkimas grandinėms važiuoti kartingais. Bet kokiu atveju būtina turėti vietą, kurioje galėtumėte jais naudotis.

„Pradėjau važiuoti motociklu būdamas trejų metų su mini motociklu kirsti, bet tai tik filmavosi mano namuose “.

Kokių rūšių mini dviračiai yra?

Dvi mini dviračių rūšis galima išskirti daugiausia pagal vietovės, kurioje jie bus naudojami, tipą. Jie yra tokie:

 • Mini dviračiai kirsti: Jie skirti naudoti neasfaltuotoje vietovėje, nors gali būti naudojami ir šiose vietose. Paprastai jie turi didesnį aukštį nuo žemės ir turi tam tikrus pakabos patobulinimus, kad sugertų skirtingus reljefo nelygumus.
 • Mini kelių motociklai: Skirtas asfalto grandinėms. Paprastai jie neturi pakabos sistemų. Jie dažnai būna sportiškesnio dizaino.

Ar geresnis mini dviratis su elektriniu ar benzininiu varikliu?

Pastaraisiais metais elektriniai motorizuoti mini dviračiai tapo labai populiarūs. Tarp daugelio jų siūlomų pranašumų reikia pažymėti, kad jiems reikia mažiau priežiūros, jie yra pigesni ir kad vos paspaudę jungiklį jie bus pasirengę pradėti. Be to, jie yra ekologiškesni ir daug patogesni krauti, nes nepriklauso nuo benzino.

Kitas įdomus elektrinių mini dviračių aspektas, kuris dažnai nepastebimas, yra tas, kad jie yra tylesni. Priešingai, akumuliatorių įkrovimo laikas yra kelios valandos, per kurį negalima naudotis motociklu. Benzininiai turi svarbų pranašumą, nes nepriklauso nuo elektros jungties.

Motociklas išjungtas

Pastaraisiais metais elektriniai varikliniai mini dviračiai išpopuliarėjo, nes jie siūlo reikšmingų privalumų, pavyzdžiui, mažiau priežiūros ir mažesnę kainą. (Šaltinis: Cocodromo: 4635183392 / Flickr.com)

Kokios priežiūros reikalauja mikroautobusas?

Nors mikroautobusų priežiūra nėra pernelyg sudėtinga, ypač kalbant apie elektrinius modelius, tiesa ta, kad jiems reikalinga tam tikra periodinė priežiūra. Svarbiausi yra šie:

 1. Padangų slėgio tikrinimas
 2. Stebėkite stabdžių būklę
 3. Reguliariai sutepkite grandinę
 4. Reguliarus karbiuratoriaus ir oro filtro valymas.

Ar norint naudoti mikroautobusą reikia naudoti kokią nors apsaugą?

Siekiant didesnio saugumo, važiuojant mikroautobusu patartina naudoti tam tikras apsaugos priemones. Pirmiausia būtina naudoti šalmą. Be to, patogu dėvėti pirštines, kelių pagalvėles ir alkūnes. Taip pat gali būti patogu naudoti piloto kostiumą, ypač varžyboms tiek asfalto, tiek žvyro trasose.

Ar norint įsigyti mini dviratį reikia įsigyti draudimą?

Mini dviračiams, kurie yra vaikai ir kurie nėra skirti važiuoti viešuoju keliu, nereikia vairuotojo pažymėjimo, todėl nereikia privalomo draudimo. Tai yra rugsėjo 12 d. Karaliaus dekrete Nr. 1507/2008, patvirtinančiame civilinės atsakomybės privalomojo draudimo eksploatuojant motorines transporto priemones taisykles.

Visai kitoks atvejis yra mini dviračiai, kurie skirti judėti eismui atviruose keliuose arba bendro naudojimo keliuose. Šio tipo transporto priemonės privalo turėti tinkamą ir atitinkamą administracinį leidimą, taip pat privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą.

Mini dviračiai nėra žaislai, tai mažos benzininės ar elektrinės motorinės transporto priemonės.

Pirkimo kriterijai

Prieš pirkdami mini dviratį, turėtumėte atsižvelgti į keletą kriterijų, kurie gali padėti išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį. Žemiau galite patikrinti tuos, kuriuos „REVIEWBOX“ laikė svarbiausiais.

Naudokite tai, ką ketinate pagaminti iš mikroautobuso

Nereikia to paties mini dviračio purvo vietovei, kaip ir asfalto trasoms. Pirmuoju atveju turite pasirinkti motociklą kirsti, o antrą kartą tau tinka kelias. To nereikia ir jaunesniam vaikui, kuris nori pradėti vairuoti, nei vyresniam ir (arba) labiau patyrusiam vaikui.

Mažiesiems nuo trejų iki ketverių metų geras pasirinkimas yra mažų greičių mini dviračiai, maždaug 5 km / h. Be to, šie modeliai dažnai turi galinius ratukus, kad padidintų stabilumą. Jei vaikas yra vyresnis, bet neturi daug patirties, rekomenduojama pasirinkti tokį, kuriame yra greičio ribotuvas.

Motociklas lenktynėse

Mini dviračiai idealiai tinka visiems vaikams, kurie domisi motociklu.
(Šaltinis: Shariff CheLah: 943215 / 123rf.com)

Vaiko, kuris juo naudosis, svoris, ūgis ir amžius

Vaikams nuo trejų iki šešerių metų, kurių ūgis ne mažesnis kaip metras, rekomenduojami motociklai, kurių ūgis ne mažesnis kaip 50 cm. Tiems, kurie yra nuo šešerių iki keturiolikos metų ir kurių ūgis yra nuo 1,20 iki 1,50 metrų, patartina, kad jie būtų didesni nei 60 cm. Kalbant apie svorį, būtina patikrinti, koks yra didžiausias žingsnis …

Parašykite komentarą