Pagrindinis IPL epiliatorius 2021> Pakuotė

Geriausias lazerinis epiliatorius

Plaukai dengia didžiąją žmogaus kūno dalį, didesniu atstumu jų dažniausiai nematyti, o iš arti jie primena pūkus. Tačiau pasitaiko, kad tamsūs, stori plaukai pradeda kyšti iš švelniavilnių plaukų, kurie niekaip neatrodo patrauklūs, o kartu su prakaitu suteikia ne tik nemalonų kvapą, bet ir reginį. Klasikinis epiliavimas, kaip ir skutimasis skustuvu, veikia kelias dienas ar kelias savaites, nuolatinė kova su atauga paprastai tęsiasi visą likusį gyvenimą.

Žinoma, jūs galite atsisakyti skutimosi ir epiliacijos priimdami primityvaus žmogaus požiūrį. Tačiau būtent šiuolaikinės technologijos ir jų naudojimas šiuo metu skiria mūsų visuomenę nuo atsilikusios bendruomenės. Apsilankymas grožio salone yra vienas iš sprendimų, kuris periodiškai kartojamas ir tampa civilizuotos išvaizdos prenumerata. Atsakymas į plaukų šalinimo namuose poreikius yra IPL epiliatoriai, paremti šviesos bangų spinduliuotės veikimo principu. Pasirinkimas nėra lengvas, o rinką užplūsta padirbti produktai ir įranga, imituojantys efektyvių epiliatorių veikimą. Dėl šios priežasties mes sukūrėme išbandytų IPL epiliatorių, kurie pašalina plaukus, o ne tik pinigus iš jūsų piniginės, reitingą.

Išsiaiškinti: Kaip išsirinkti sau tinkamą epiliatorių? Į kokius parametrus turėtumėte atkreipti dėmesį? Kaip neapsigauti? Kada negalima naudoti epiliatoriaus? Kaip žingsnis po žingsnio naudoti IPL epiliatorių? Kurį IPL šviesos epiliatorių pasirinkti ir dar daugiau.

IPL epiliatoriaus sąrašas 2021 m. Birželio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių lazerinių epiliatorių sąrašas ir geriausių paakių kremų sąrašas

Mes paruošėme aukščiau parodytą IPL epiliatoriaus reitingą, analizuodami vartotojų atsiliepimus, kainas, technines specifikacijas ir daugelį kitų veiksnių, turinčių įtakos ne tik IPL epiliatoriaus reitingui, bet ir tai, kokį IPL epiliatorių namams pirkti. IPL epiliatorių sąrašas, be kitų, apima tokių prekių ženklų kaip „Remington“, „Philips“, „Braun“, „Sanitas“, „Panasonic“ ar „Babyliss“ ir „Hoffen“ epiliatoriai, kurie turi gerą vartotojų nuomonę ir pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Aukščiau pateiktame reitinge patikrinkite, kuris IPL epiliatorius yra geriausias ir kurį verta pirkti.

Kelių savaičių epiliacijos proceso pažanga

Kaip veikia IPL epiliatorius?

IPL epiliatorius (Intensyvi impulsinė šviesa), kaip rodo santrumpa, ji naudoja šviesos bangą, kad ją pristatytų į plaukų folikulo kamienines ląsteles, kad būtų pradėtas fototermolizės procesas, kuris savo ruožtu sukelia plaukų degeneraciją.

Nors atrodo, kad teorija yra gana paini, iš esmės kalbama apie pakankamą šilumos tiekimą plaukų folikulams, kurie pažeidžia kamienines ląsteles ir taip slopina plaukų ataugimą. Poveikis gali išlikti po kelių serijų, net keletą metų, jis nėra visiškai nuolatinis, nes plauko matrica yra neveikianti, todėl plaukai laikui bėgant atauga.

būdas turėti lygaus veido veidą be plaukų moterims

IPL epiliatorius – kaip naudoti?

 1. Nuimkite plaukus, palikdami šaknis (pvz., Skustuvu).
 2. Kruopščiai išdžiovinkite epiliuojamos odos plotą.
 3. Pasirinkite tinkamą epiliacijos vietos galvutę.
 4. Padėkite galvą statmenai odos paviršiui.
 5. Gydant didesniu plotu, naudokite skysčio režimą, laikykite nuspaudę mygtuką ir judinkite galvą per odą.
 6. Po naudojimo išvalykite galvą.
 7. Pirmąjį epiliacijos etapą pakartokite po 4-12 savaičių, vėliau kas 1 ar 2 mėnesius, priklausomai nuo ataugimo greičio.

IPL epiliatorius – kontraindikacijos

IPL plaukų šalinimas nerekomenduojamas kai kuriems žmonėms dėl to, kad šviesos banga, kuri turi pasiekti plaukų folikulus, taip pat pasiekia odos paviršių. Odos apšvitinimas šviesos bangomis kai kuriais atvejais gali sukelti nemalonių pasekmių, todėl IPL plaukų šalinimas nerekomenduojamas:

 • Nėščios ar maitinančios moterys.
 • Žmonės su širdies stimuliatoriumi arba dirbtiniu vožtuvu.
 • Žmonės, turintys metalinius implantus epiliacijos vietoje (auksiniai siūlai, silikoniniai įdėklai, užpildai).
 • Žmonės, sergantys diabetu, vitiligo, pūsleline, epilepsija, psoriaze, vėžiu, melanoma.
 • Žmonės, turintys alergiją nuotraukai arba turintys melanomą savo šeimoje.

Kaip veikia IPL epiliatorius grindžiama temperatūros tiekimu į plaukų folikulus, o tai atsitinka naudojant šviesą, ir, kaip gerai žinoma, tamsios spalvos yra labiau linkusios įkaisti šviesos spinduliais (įskaitant saulę). Dėl šios priežasties ir daug daugiau, ne visi turėtų naudoti IPS epiliatorių, ypač žmonės:

 • Su matomu įdegiu (ypač jei plaukai šviesesni už odą).
 • Žolelės, naudojamos 3 savaites prieš procedūrą (jonažolė, medetkos).
 • Šviesai jautrių vaistų vartojimas.
 • Vaistų vartojimas kraujo krešėjimui.
 • Kosmetikos naudojimas: savaiminio įdegio priemonė, kremai (su retinoliu, vitaminu C, vaisių rūgštimi).
 • Po mechaninio epiliavimo (prieš 3 savaites).
 • Po gilaus cheminio lupimo.
 • Po lazerinės dermabrazijos.
 • Prieš ir po alkoholio vartojimo (reikia 24 valandų pertraukos prieš ir po IPL plaukų šalinimo gydymo).
 • Prieš ir po maudynių (vandenyje esantis chloras dirgina odą).
 • Su odos infekcija depiliacijai skirtoje vietoje (pūslelinė, pūlingi pažeidimai).

Šviesos bangomis apšvitinta oda yra labai jautriTodėl chloras, alkoholis, kai kurie odos priežiūros kremai ir saulė gali dirginti depiliuotą odos plotą, ypač vasarą.

Verta naudoti medvilninius drabužius, kad apsaugotumėte jautrią vietą ir skrybėlę, jei procedūra buvo atliekama ant veido, ir naudoti kitus apsauginius elementus, tokius kaip: pirštinės, ilgos kelnės ar sijonas.

Moterys neskausmingai slegia intymias vietas

Kada suges IPL epiliatorius?

IPL epiliatoriai veikia naudojant šviesos bangas, nes žinoma, kad tamsius paviršius šviesą sugeria geriau. Dėl šios priežasties šviesiai šviesūs, raudoni ar pilki plaukai neleidžia pašalinti IPL plaukų. Šviesos kiekis, kuris pasieks plaukus su nedideliu kiekiu melanino, bus toks nereikšmingas, kad bus sunku gauti bet kokį miegančių plaukų šaknų poveikį (augimo sustojimas). Tamsi veido spalva arba stiprus įdegis taip pat netaikomas lengvas plaukų šalinimo gydymas, nes oda dėl savo tamsesnės spalvos (daugiau melanino odoje) sugers daugiau spindulių nei patys plaukai, o radiacinės procedūros gali stipriai dirginti odą.

Kurį IPL epiliatorių turėčiau pasirinkti?

Pasirinkti tinkamą epiliatorių neturėtų diktuoti tik kaina, neveiksmingas prietaisas ar papildomų funkcijų nebuvimas gali reikšti, kad įsigijus įrangą už kelis šimtus zlotų, neduos norimų rezultatų ir neleis depiliuoti visų dalių kūnas. IPS epiliatorių galima išbandyti per 14 dienų nuo pirkimo, tačiau efektas, kurį galima pasiekti po pirmojo gydymo, yra tik 20%, vėlesni užsiėmimai atmeta galimybę atsisakyti pirkimo internetu, nes jiems reikia laiko intervalo. Dėl šios priežasties verta rinktis patikrintą žinomų gamintojų įrangą, kurią jau išbandė kiti vartotojai. Taigi, kokį IPL epiliatorių turėtumėte pasirinkti?

Pilnas IPL plaukų šalinimo prietaisas

Į ką atkreipti dėmesį renkantis IPL epiliatorių?

 • Lempos veikimas – Blykstė vietoj nuolatinės šviesos praplečia galimybę naudotis radiatorių privalumais, tačiau dažniausiai gamintojai suteikia 2 metų garantiją, tuo pačiu užtikrindami, kad lempos tarnavimo laikas būtų 200 000–400 000 blyksnių.
 • Programos ekranas – Ekrano dydis padidina apšvitinamą odos plotą (įskaitant plaukų folikulų skaičių), kuo didesnis ekranas, tuo mažiau reikia blyksėti ir epiliacijos laikas yra trumpesnis. Vidutiniškai dauguma epiliatorių ekranų yra 2-3 cm diapazone2
 • Intensyvumo lygiai – Reguliavimo lygis ir tinkamas šviesos spinduliuotės intensyvumo reguliavimas reiškia galimybę reguliuoti galią taip, kad ji būtų saugi odai ir paveiktų diskomforto lygį. Firminis epiliatorius gali automatiškai reguliuoti lempos galią, prieš patikrindamas melanino kiekį odoje, prieš gydymą tiesiog reikia priartinti ranką prie jutiklio.
 • Papildomi lizdai – Jie leidžia jums reguliuoti, fokusuoti ar labiau išsklaidyti šviesą, atsižvelgiant į depiliuojamo paviršiaus tipą, pvz., Veido tvirtinimas, intymios vietos (leidžia plonesnę odą epiluoti nejaučiant skausmo) arba tikslios procedūros, mažesnis ekranas filtras reiškia didesnę šviesos dozę, o tai reiškia, kad epiliatorius gali geriau tvarkyti šviesius plaukus.
 • Lengva patekti į susidėvėjusias dalis – Svarbu, kad laikui bėgant susidėvėjusios dalys būtų lengvai prieinamos, naujo epiliatoriaus pirkimas yra didelės išlaidos. IPL epiliatorių atveju blykstės yra dažniausiai naudojamos.
 • Saugumas – Svarbu, kad epiliatorius neakintų, šviesos pluoštas yra labai stiprus, todėl gali pakenkti regėjimui. Integruota apsauga nuo UV spindulių turėtų veiksmingai su tuo susidoroti, be to, gamintojai prideda papildomų komplektų, skirtų konkrečiai kūno daliai, perdangos, kurios sumažina išbėgančios šviesos kiekį.
 • Odos jutiklis – Tai yra pagrindinė saugos funkcija, neleidžianti netyčia suaktyvinti blykstės.
 • Kaina – Brangus epiliatorius ne visada yra ekonomiškas naudoti namuose, tačiau pigūs pakaitalai ne visada gali suteikti kokybę, kurios negalima pamatyti plika akimi. Negalite vizualiai nustatyti dangteliuose esančių filtrų kokybės ar nustatyti, kokią šviesą ir bangos ilgį spinduliuoja šaltinis, galite sužinoti iš lempos efektyvumo, kai vėlu grįžti atgal.
Lygios kojos po epiliacijos

IPL ar HPL epiliatorius? – Palyginimas

HPL plaukų šalinimo technologija (Namų impulsinė šviesa) yra pagrįstas IPL epiliatoriaus veikimu, jis praleidžia impulsinę šviesą trumpų impulsų, filtruotos energijos pavidalu. HPL technologija sunaudoja mažiau energijos, išlaikydama didelę galią, o tai reiškia, kad per trumpesnį laiką ji perduoda stipresnį impulsą. Abiejų depiliacijos metodų efektyvumas yra labai panašus, dėl susijusios kelių šviesų pluoštų technologijos, palyginti su lazeriniu plaukų šalinimo metodu, aprašytos plaukų atsikratymo technologijos yra daug mažiau skausmingos.

IPL epiliatorius – efektai

Poveikis po …

Parašykite komentarą