Monitorių reitingas iki 2000 PLN –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar norite nusipirkti naują monitorių? Statyk už geriausius monitorius iki 2 000 -. Atminkite, kad už šią kainą galite nusipirkti gerą pirmaujančio prekės ženklo monitorių, kuris mielai tarnaus jums daug sezonų tiek darbe, tiek namuose. Galite naudoti gerą monitorių iki 2000 m., Kad galėtumėte žiūrėti filmus, žaidimus ir gauti uždarbį. Pažinkite mūsų parengtą reitingą ir išsirinkite tarp geriausių monitorių rinkoje!

Monitorių iki 2 000 – sąrašas – 10 geriausių monitorių iki 2 000 –

Geriausių monitorių iki 2000 – aprašymas

1. „Samsung“ 34 colių J550 monitorius (LS34J550WQUXEN)

  Monitorius „Samsung 34“ J550 (LS34J550WQUXEN)

1668 –

Mūsų parengtas sąrašas atidaromas su „Samsung 34“ J550 monitoriumi (LS34J550WQUXEN). Rekomenduojamas modelis yra geras monitorius iki 2000 m., Kuris priklauso dažniausiai žaidėjų pasirinktai monitorių grupei. Todėl, jei ieškote žaidimų monitoriaus, bet nežinote, kurį 2000 monitorių rinktis, galite pasirinkti „Samsung“ 34 colių monitorių. Platus skydelis yra didelės darbo vietos garantas, leidžiantis efektyviai ir patogiai žaisti su pačiais aršiausiais oponentais. Monitoriuje su tokiu paviršiumi vartotojas gali vienu metu atlikti kelias užduotis, įskaitant filmų žiūrėjimą ir dvikovų žaidimą. Pažymėtina yra pažangi gamintojo panoraminės VA matricos technologija, turinti aukščiausią savo klasėje 3000: 1 statinį kontrastą. Tai, kas išdėstyta aukščiau, reiškia tobulą gilių juodų ir nesugadintų baltų spalvų reprodukciją net labai tamsiose ir ryškiose scenose. Taip pat nereikėtų paminėti WQHD („Wide Quality High Definition“) raiškos, kuri suteikia 1,7 karto daugiau taškų nei populiariausia „Full HD“ raiška – scenos ir simboliai rodomi tiksliai ir tiksliai atkuriant.

2. „Samsung“ 32 colių R590 monitorius (LU32R590CWUXEN)

  „Samsung“ 32 colių monitorius R590 (LU32R590CWUXEN)

1571 –

Kurį monitorių pasirinkti iki 2000, jei ne „Samsung 32“ R590 (LU32R590CWUXEN) monitorių? Tai modelis, į kurį verta atkreipti ypatingą dėmesį. Už gerą kainą vartotojas gali gauti aukštos kokybės ir naujausias technologijas. Geriausias iki 2000 m. Monitorius turi patikimą ir saugų akims išlenktą ekraną, kuris leidžia dar labiau įsiskverbti į aukštos kokybės vaizdus. Dar geresnę kokybę garantuoja aukšta 4K raiška, kuri yra realiausia UHD. „UHD Upscaling“ technologija analizuoja signalą, tobulina detales ir sklandžiai paverčia vaizdą – tai yra nepaprastai svarbu žaidžiant sudėtingus veiksmo žaidimus. Milijardą spalvų lemia milijardo atspalvių mikroskopiniai pikseliai, sukuriantys vaizdus su išraiškingomis spalvomis. Vartotojas turi galimybę suvokti vaizdus plačiomis, giliomis spalvomis, daugybe atspalvių, ypač sodrių žalių ir raudonų. Aukšta spalvų kokybė taip pat naudinga atliekant profesionalias užduotis (redaguojant vaizdus ir grafiką, projektuojant).

3. „iiyama 27“ monitorius XUB2792UHSU-B1

  „Iiyama“ monitorius 27

– 1598 –

Mūsų parengtas sąrašas yra geriausi monitoriai iki 2000 m. Tačiau „iiyama 27“ XUB2792UHSU-B1 monitorius nusipelno ypatingo dėmesio. Rekomenduojamą modelį dažniausiai renkasi profesionalūs grafikos dizaineriai ir reiklūs žaidėjai. Taip yra dėl specialios IPS technologijos matricos, garantuojančios puikų spalvų atkūrimą ir plačius žiūrėjimo kampus. Pažymėtina ir 4K raiška, kuri ekrane tilps keturis kartus daugiau informacijos nei ekrane su „Full HD“ raiška. Geras iki 2000 rekomenduojamų monitorių buvo aprūpintas trimis skaitmeninio signalo įėjimais: DVI, HDMI ir „DisplayPort“, USB šakotuvu, stovu su aukščio reguliavimo ir PIVOT funkcija bei naujausiomis technologijomis. Čia turėtume paminėti IPS technologiją, kuri suteikia dar didesnį kontrastą, geresnį spalvų atkūrimą ir didesnius žiūrėjimo kampus nei populiariausia TN technologija – vaizdas atrodo gerai, nepaisant to, kokiu kampu vartotojas žiūri. Rekomenduojamą monitorių taip pat verta rekomenduoti dėl „Flicker-free“ technologijos, kuri pašalina mirgėjimo problemą, ir mėlynos šviesos mažinimo funkcijos, mažinančios šviesos spinduliavimą, o tai naudinga akims.

4. LG 34WL750-B monitorius

  LG 34WL750-B monitorius

1749 –

„LG 34WL750-B“ monitorius neabejotinai yra geras monitorius iki 2000 m. Todėl, jei nežinote, kurį 2000 monitorių rinktis, galite pasirinkti rekomenduojamą modelį. Tai aukščiausios lentynos įranga, kuri turėtų patenkinti net ir reikliausius vartotojus. Talpus 34 colių ekranas yra sėkmingo darbo ir pramogų garantas – monitorius tinka naudoti tiek namuose, tiek biure. 21: 9 formato santykis kartu su „UltraWide ™“ ekranu (3440 × 1440) garantuoja pasitenkinimą žiūrint filmus ir nuožmius žaidimus. Be to, tai leidžia vienu metu peržiūrėti didelius įrašų kiekius, o tai yra labai naudinga dirbant profesionaliai dirbant su vaizdo įrašų redagavimu. „OnScreen Contro“ leidžia jums gauti kelias darbo sritis ir vienu paspaudimu apibrėžti pagrindinius monitoriaus nustatymus. Rekomenduojamą modelį žaidėjai dažnai renkasi dėl „Radeon FreeSync ™“ technologijos, kuri garantuoja sklandžią ir netrikdomą aukštos raiškos pramogą net ir dinamiškiausių žaidimų metu. „Radeon FreeSync ™“ visiškai pašalina vaizdo plyšimą ir mikčiojimą.

5. „LG 27“ monitorius ″ 27GL850-B

  LG 27 monitorius

– 1999 m. –

Kurį monitorių pasirinkti iki 2000 m., Jei ne „LG 27“ 27GL850-B monitorių. Tai aukščiausios lentynos produktas, sukurtas rimčiausioms užduotims atlikti. Tačiau jis efektyviausias per įnirtingus susirėmimus. Rekomenduojamas monitorius buvo aprūpintas galingomis funkcijomis, kurios atitinka naujausių ir reikliausių pavadinimų reikalavimus. Šis bene geriausias monitorius iki 2000 m. Turi 1 ms „Nano IPS“ matricą, kuri pelnė efektyviausios žaidimų įrangos titulą. Realiausia patirtis nuožmių susirėmimų metu atsiranda dėl naujoviškos „True Color“ technologijos – ekrane pateikiama plati spalvų paletė, apimanti 98% DCI-P3 asortimento ir 35% daugiau nei visame sRGB diapazone. Tai, kas išdėstyta pirmiau, reiškia tikriausią vaizdo atkūrimą ir ryškias kovos scenas žaidimuose. „Nano IPS“ ekranas subtiliai išreiškia sodresnes spalvas iš visų kampų. Didelis atnaujinimo dažnis 144 Hz leidžia greitai reaguoti per sunkiausias kovas. Tai tikrai geriausias žaidėjo monitorius iki 2000 -.

6. AOC 34 ″ CU34G2 monitorius

  AOC monitorius 34

1899 –

Jei vis dar nežinote, kurį 2000 monitorių rinktis, patikrinkite AOC 34 ″ CU34G2 monitorių. Šis geras, pigus ir efektyvus modelis – prietaisas, kurį verta turėti namuose ir darbe. Tačiau neabejotinai tai yra geriausias žaidimų monitorius rinkoje šioje kainų kategorijoje. Tai suteikia greitą matricos atsako laiką, suteikiant žaidėjui papildomas sekundės dalis, kad greito susidūrimo metu įgytų pranašumą prieš varžovus. Didžiausias vaizdo lygumas paverčia padidintą tikslumo tikslumą – dar didesnį pranašumą prieš varžovą. Pažymėtina ir neprilygstama vaizdo dinamika bei nuostabios spalvos. Rekomenduojamame modelyje naudojama pirmaujanti „FreeSync“ technologija, leidžianti gauti kuo didesnį kadrų skaičių per sekundę. Rekomenduojamas monitorius taip pat gaivina esant 100 Hz dažniui – kiekvienas kadras rodomas aštrus ir lygus. Be to, visišką pasitenkinimą žaidimu garantuoja „AOC CU34G2“ monitoriaus pikselių atsako laikas 1 ms, o tai reiškia greitį neišsiblaškant. Galbūt tai geriausias iki 2000 monitorių, kurį galite pasirinkti.

7. „Philips 34“ 34 ″ 346B1C / 00 monitorius

  „Philips“ monitorius 34

– 1950 –

Mūsų sąrašas yra geriausi monitoriai iki 2000 m., Todėl sąraše negalėjo trūkti „Monitor Philips 34 ″ 346B1C / 00. Tai monitorius, kuriame yra krištolo skaidrumo „UltraWide“ vaizdai „Quad HD“ 3440 x 1440 taškų raiška. Monitoriuje yra aukščiausios kokybės matrica su dideliu pikselių tankiu ir 178/178 laipsnių matymo kampu. Tai reiškia aukšto lygio priėmimą bet kokiomis sąlygomis (neatsižvelgiant į dienos laiką ir saulės intensyvumą). Pažymėtinas ir „UltraWide 21: 9“ formatas, leidžiantis pasiekti dar didesnį efektyvumą atliekant profesionalius grafikos ir dizaino darbus bei žaidimų metu. Didelis monitorius suteikia pakankamai erdvės, kad būtų galima palyginti elementus, ir galite rodyti daugiau savo skaičiuoklių stulpelių. Šiame gerame monitoriuje iki 2000 m. Taip pat yra įmontuotas KVM jungiklis, leidžiantis lengvai persijungti tarp šaltinių – prie peržiūrimo monitoriaus galima prijungti du monitorius. Jau nekalbant apie įmontuotą C tipo USB doką su maitinimo funkcija.

8. LG 34GL750-B monitorius

  LG 34GL750-B monitorius

– 1999 m. –

Geriausias monitorius iki 2000 m. Gali būti „LG 34GL750-B“ monitorius. Tai yra modelis, į kurį reikia atsižvelgti ieškant tinkamo monitoriaus. Prietaisas tinka tiek asmeniniam naudojimui, tiek profesinėms užduotims atlikti. Šis geras iki 2000 m. Monitorius siūlo labai ryškią grafiką, greitą atsakymo laiką ir didelį kontrastą. Tuo pačiu metu jis turi filtrą, kuris sumažina akių įtampą intensyvaus ir ilgo naudojimo metu. Peržiūrėtam monitoriui būdinga išplėsta paletė ir geresnis spalvų atkūrimas. Be to, jis patikimai atgaivina virtualų pasaulį, leisdamas vartotojui peržengti fantazijos ribas žaisdamas ir grodamas geriausius kūrinius. Tai taip pat lemia IPS ekranas su 99%, t. Y. „True Color Technology“. Pažymėtina tai, kad ją naudoja „LG AMD FreeSync ™“ technologija, kuri puikiai pašalina ašarojančius ir mikčiojančius vaizdus, ​​leidžiant grotuvui mėgautis sklandžiu žaidimų simbolių ir kitų elementų judėjimu.

9. „Dell U2520D“ monitorius (210-AVBF)

  „Dell U2520D“ monitorius (210-AVBF)

– 1530 –

Mūsų sąrašas yra geriausias 2000 m. Monitorius. Tačiau „Dell U2520D“ (210-AVBF) monitorius nusipelno ypatingo paminėjimo. Rekomenduojamas modelis siūlo WQHD vaizdo kokybę, kuri yra geriausia vizualinė patirtis naudojant žaidimus ir daugialypę terpę. Taip pat…