Televizoriaus garsiakalbių reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Į sąrašą įtraukta informacija, kuri yra 10 geriausių televizijos garsiakalbių sąrašas 2021–2021 m., Gali būti naudinga žmonėms, ieškantiems tokio tipo įrangos. Pasak akustikos inžinierių ir profesionalių muzikos įrangos dizainerių, geras televizoriaus garsiakalbis suteiks jums puikų muzikos ir filmų garso takelių priėmimą. Labai populiarūs rinkoje, pigūs televizoriaus garsiakalbiai yra iki 100 centimetrų aukščio laisvai stovintys garsiakalbiai. Jie turi įmontuotus žemų dažnių garsiakalbius, kurie garantuoja garso iškraipymų sumažėjimą.

TV garsiakalbių sąrašas – TOP 10 geriausių TV garsiakalbių

Geriausių televizoriaus garsiakalbių aprašymas

1. „Indiana Line Nota 550 X Black“

  „Indiana Line Nota 550 X Black“

849 –

Aukštos klasės, geras „Indiana Line Nota“ televizoriaus garsiakalbis yra ant grindų pastatytas garsiakalbis su labai estetiškai pagamintu tamsiai pilku ąžuolo korpusu. Ši pigi „Hi-Fi“ įranga garantuoja tobulą garsą ir išsiskiria madingu dizainu. Tai geriausias televizoriaus garsiakalbis, kuriame naudojami modernūs komponentai, garantuojantys puikų garso priėmimą. Šio prietaiso konstrukcija yra trijų krypčių sistema su pritaikyta aukštų dažnių garsiakalbių technologija ir galinė, labai vėdinama kamera. Tai geras televizoriaus garsiakalbis, puikiai atkartojantis vidurinių bosų garsus. Įranga yra padengta patvaria membrana, pagaminta iš polipropileno ir ženklo silicio mišinio. Tai garantuoja didelį garsiakalbio tvirtumą ir tinkamą atsparumą. Šis derinys sumažina iškraipymus atkartojant vidutinį ir žemų dažnių garsą. Priekinis šio garsiakalbio skydelis yra padengtas MDF ir vinilo fanera su tinkama garso izoliacija.

2. Tonsil Altus 300 juodas

  „Tonsil Altus 300“ juoda

989 –

Internete skelbiamų televizijos garsiakalbių reitingą labai gerai įvertino „Tonsil Altus 300“ modelis. Ši įranga skirta muzikos mėgėjams, kurie ieško aukštos kokybės prietaisų už labai patrauklią kainą. Produktas išsiskiria puikiu efektyvumu ir tinkama varža. Didžiausia šio prietaiso galia yra 300 W. Šis grindinis garsiakalbis sveria 24 kg ir yra skirtas atkurti muziką ir garsus, tiek žemus, tiek aukštus. Tai puikiai tinka klausytis roko ir disko muzikos, kuriai būdingas šiek tiek aštrus garsas vidutinio aukšto dažnio diapazone. Tai pigus televizoriaus garsiakalbis, kuriame naudojami ragų komponentai su feros skysčiais, dažnai naudojami gaminant profesionalius garsiakalbius, ypač sceninius. Tai prietaisas, pasižymintis dideliu efektyvumu ir daugybe naudingų funkcijų. Šią įrangą galima prijungti prie įprastų RTV prietaisų arba labai modernių įrenginių.

3. „Skytronic SHFT57B“ bokštas 4x 6,5 ″ (2 komplektai)

  „Skytronic SHFT57B“ bokštas 4x 6.5

– 591 –

Vis daugiau klientų domisi, kokį televizoriaus garsiakalbį pasirinkti, kad jis puikiai atliktų savo užduotį. Įrenginys, kurį verta rekomenduoti, yra „Skytronic“ modelis. Tai aukštos klasės elegantiški keturių krypčių bokštiniai garsiakalbiai, kurių maksimali galia yra 1200 W ir nepaprastas garso aiškumas. Tai nebrangūs televizoriaus garsiakalbiai, teikiantys puikią muziką, ypač gilius bosus. Jame įdiegti 6,5 colių našumo boso tvarkyklės gali veikti praktiškai su visais rinkoje pasirodžiusiais stiprintuvais. Šis prietaisas pasižymi labai estetiška apdaila ir įdomiu dizainu, kuris pabrėžia svetainės ar kambario, įrengto kaip namų kino kambarys, stilių. Šiuos gerus televizoriaus garsiakalbius galima įsigyti su grotelėmis, kurias galima bet kada nuimti. Bendrovės „Skytronic“ produktas pasižymi didele varža ir keturių krypčių dizainu. Didžiausia šio prietaiso galia yra 600 W, o dažnio atsakas yra 20-20000 Hz.

4. „Heco Aurora 700“ juoda

  Heco Aurora 700 juoda

1298 –

Rinkoje pasirodė geri „Heco Aurora 700“ televizoriaus garsiakalbiai. Tai prietaisai, kurių muzikos galia yra 300 W, o nominalioji efektinė galia – 200 vatų. Šios įrangos dažnių diapazonas yra nuo 25 iki 42,5 kHz, o nominalus tikslas – 8 Q. Šie pigių televizorių garsiakalbiai yra trijų krypčių ir yra sukurti naudojant boso reflekso technologiją. Juose yra žemų dažnių garsiakalbis, garsiakalbių garsiakalbis ir kryžminis dažnis, kuris pasiekia 3,3 khz lygį. „Aurora“ serija yra įranga, kuri bus naudinga kiekvienuose namuose, nes ji išsiskiria veikimu be gedimų, taip pat galimybe prisijungti prie bet kurio pasirinkto televizoriaus modelio ir kito RTV įrenginio. Geriausi „Heco“ televizoriaus garsiakalbiai sukurti siekiant atkurti aukščiausios kokybės garsą, efektyviai sumažinant triukšmą ir iškraipymus. „Heco“ produktai gali būti naudojami kuriant namų kino teatro kambarį, taip pat idealiai tinka muzikos kampui, įrengtam svetainėje ar darbo kambaryje.

5. „Magnat Transpuls 1500“

  „Magnat Transpuls 1500“

1749 –

Stiprūs ir patvarūs, pigūs „Magnat“ televizoriaus garsiakalbiai yra retro stiliaus garsiakalbiai ant grindų. Šie pilno dydžio grindų garsiakalbiai su 15 colių žemų dažnių garsiakalbiu ir dinamišku garsiakalbiu puikiai atitiks kiekvieno kliento reikalavimus. Tai geri televizoriaus garsiakalbiai su specialiai suprojektuotu korpusu ir jautriais komponentais. Jie sukurti pagal naujausias technologijas, kurios naudojamos profesionalių sceninių garsiakalbių gamybai. „Magnat“ gaminiuose yra klasikiniai elementai, taip pat labai modernūs komponentai – prietaisas atskiroms funkcijoms programuoti. Tai geriausi televizoriaus garsiakalbiai su „Kripple“ lazerio matavimo sistema. Didelis kiekvieno šioje kolonėlėje sumontuoto žemų dažnių kolektoriaus skersmuo leidžia atkurti garsus be triukšmo ir iškraipymų. Tai funkcionalūs ir puikiai pagaminti prietaisai, kuriais galima atkurti namų kino garsus.

6. Jie davė „Zensor 7“ juodą

  Jie davė „Zensor 7“ juodą

1490 –

Klientai, kurie domisi, kokie televizoriaus garsiakalbiai išsiskiria dėl estetinio korpuso ir blizgaus lako paviršiaus, turėtų investuoti į pavyzdinį „Zensor“ serijos modelį, t. Y. 97,8 cm aukščio grindų garsiakalbį. Šie geri grindų televizoriaus garsiakalbiai turi didesnį kupolo paviršių, palyginti su standartiniais modeliais, kurie yra parduodami. Tai yra įrenginiai, kuriuose yra įmontuoti 7 colių žemų dažnių garsiakalbiai ir komponentai, garantuojantys puikų bet kokių garsų atkūrimą, įskaitant muzikos takelius su žemais arba labai aukštais tonais. Šios įrangos struktūra yra pusė kitų komercinių namų kino prietaisų svorio. Geriausi televizoriaus garsiakalbiai pašalina trupmenas, o jų stilingai suapvalinti kraštai sumažina garso iškraipymą. Ant pagrindo uždėti aliuminio įdėklai garsiakalbį švelniai pakelia virš grindų. Tai yra įtaisai su nuimamu priekiniu skydeliu, vadinamuoju groteliu.

7. Klipsch R-28F juoda

  Klipsch R-28F juoda

1349 –

Aukščiausios klasės pigus „Klipsch“ televizoriaus garsiakalbis. Tai „Reference“ serijos grindų stovas. Jame naudojamos technologijos yra daugelio metų inžinierių, akustikos ir žmonių, profesionaliai užsiimančių muzikinės įrangos gamyba, darbo rezultatas. Šis prietaisas pasižymi labai dideliu efektyvumu, be to, puikiai atkuria visus garsus. Produktas skirtas namų kino sistemoms, taip pat gali būti naudojamas kaip muzikos įranga namuose ar įmonės patalpose. Labai modernios medžiagos, naudojamos jo gamybai, prailgina šio prietaiso tarnavimo laiką ir garantuoja jo veikimą be gedimų. Tai geriausias televizoriaus garsiakalbis savo kainų diapazone ir užtikrina puikų garso priėmimą, nesvarbu, kurioje kambario dalyje jis yra. Tai geras televizoriaus garsiakalbis, kurį galima prijungti prie bet kurio RTV įrangos modelio. Gaminyje yra įmontuotas triukšmo ir iškraipymų reduktorius, taip pat tinkami, labai modernūs komponentai.

8. „Taga Harmony Platinum“ v.2 F-100

  „Taga Harmony Platinum“ v.2 F-100

1099 –

Šiuolaikiškas ir geras „Taga“ televizoriaus garsiakalbis yra puiki įranga, sukurta pagal naujovišką „Platinum“ serijos technologiją. Dizaineriai ir akustikos inžinieriai, dirbantys su „Taga“, sukūrė geriausią televizoriaus garsiakalbių garsiakalbį, kuris pagamintas iš gryno TPTD titano. Tai yra prietaisas, kuris siūlo puikų dažnio atsaką. Jo priekinis dangtis su specialiu dizainu veikia kaip difuzorius, kurio dėka jis skleidžia aukštus tonus visame kambaryje, kuriame yra įrenginys. Šis nebrangus televizoriaus garsiakalbis turi viršutinį dangtelį, kuris sumažina galinių stovinčių bangų triukšmą ir iškraipymus. Produktas turi tinkamai išdėstytą „Tweeter“, kuris garantuoja garso lauko diapazono padidėjimą beveik 60%. „Taga“ prekės ženklo įrenginys yra muzikos prietaisas, leidžiantis aukščiausios kokybės garsus.

9. Tannoy Mercury 7,4 riešutas

  Tannoy Mercury 7,4 riešutas

1095 –

Geriausi britų kompanijos „Tannoy“ televizijos garsiakalbiai yra įranga, kuri yra labai populiari tarp daugelio klientų. Šio prekės ženklo produktai buvo daug kartų apdovanoti daugybėje vartotojų konkursų, taip pat buvo gerai įvertinti TV garsiakalbių reitinge. Tannoy įranga išsiskiria puikiu ir dinamišku įvairių tipų garsų atkūrimu. Tai ant grindų pastatomi garsiakalbiai su šiek tiek pakreiptais garsiakalbiais, kurie užtikrina puikų garsą. Tai vienas iš nedaugelio produktų rinkoje, skirtas profesionalams ir žmonėms, kuriems rūpi tobulas muzikos garsas, be iškraipymų ir triukšmo. Šį gerą televizoriaus garsiakalbį galima įsigyti kaip komplektą arba atskirai. Išsiskiria …