moterims skirtas skustuvas

Išpuoselėta išvaizda ir lygi oda, kurią gausite iškart po epiliacijos, tikrai patenkins. Tačiau ne visi gali lengvai ištverti diskomfortas, kurį sukelia vaškas ar elektrinis epiliatorius, ypač kai reikia imtis veiksmų jautriose vietose pavyzdžiui, pažastų ar kirkšnies; tačiau kitu metu laikas, kurį turime pasirūpinti savo kūnu, yra ribotas, ir atrodo, kad greitai pašalinti nepageidaujamus plaukus yra neįmanoma.

Jei atpažįstate save bent vienoje iš šių situacijų, paskutinės naujienos apie Imetec Gražus srityje kūno priežiūra gali jus dominti: moterų grožiui skirta įmonė iš tikrųjų pasiūlė „Comfort Lady 5901“, elektrinis skustuvas, sukurtas specialiai moterims. Mes ištyrėme ir išbandėme šį produktą jums: kitose pastraipose mes išsamiai išanalizuosime jo charakteristikas ir kartu pamatysime, kaip geriausiai jį naudoti.

Kaip gaminamas „Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“?

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ yra a elektrinė skutimosi mašinėlė lengvas ir kompaktiškas, skirtas pašalinti moteriški plaukai efektyviu, bet švelniu būdu. Jos ašmenys, suapvalinti ir svyruojantys, jis iš tikrųjų skirtas prisitaikyti prie kūno linijų visomis kryptimis ir tiksliai sekti net sunkiausius kontūrus; šią sistemą apibrėžia gamintojas Greitas ir šilkinis skutimas ir leidžia tiksliai ir greitai nusiskusti, bet nedirginant, išvengiant streso odai, atliekant keletą kartų.

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ struktūra

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ taip pat įrengtas a tarpinė šukos, kuris leidžia jums kirpti ir sutrumpinti ilgesnius plaukus prieš pereinant prie faktinio skutimosi. Galiausiai vieną taip pat rasime pakuotėje atsarginis ašmenys, vienas teptuku valymui ir vienas sankabos krepšys minkštas, naudingas skustuvui laikyti ar saugiai išsinešti.

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ pakuotės turinys

Kaip geriausiai naudoti šį elektrinį skustuvą?

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ skirtas reguliuoti ar pašalinti nepageidaujamus plaukus kojos, rankos, pažastys ir kirkšnis.

Norint pasiekti optimalų rezultatą, „Imetec Bellissima“ rekomenduoja naudoti a šveitimo gydymas: tokiu būdu oda bus išvalyta nuo negyvų ląstelių ir nešvarumų, o net po oda esančius plaukus bus lengviau pašalinti. Galiausiai, po plaukų šalinimo, rekomenduojama kruopščiai išvalykite ašmenis po tekančiu vandeniu, naudodamas tiekiamą šepetį: tai yra pagrindinis žingsnis, nes bet koks negyvos odos ir plaukų susikaupimas paskatins bakterijų dauginimąsi, rizikuodamas vėliau sukelti infekcijas.

Be to, reguliarus valymas leidžia skustuvui ilgiau tarnauti: išvalytos ašmenys iš tikrųjų galės lengviau sūpuotis, užtikrindamos optimalų skutimąsi su minimaliu vidiniu variklio įtempimu.

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ tarpinės šukos

Apibendrinkime: „Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ privalumus ir trūkumus

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ mums atrodė kaip elektrinis skustuvas ergonomiškas ir paprastas naudoti, išardomas ir surenkamas; mes manome, kad šis produktas savo esme turi keletą stipriųjų pusių. Labai naudinga, pirmiausia „Wet & Dry“ funkcija: skustuvo korpusas iš tikrųjų yra visiškai nepralaidus vandeniui – funkcija, leidžianti jį naudoti duše ar vonioje, siekiant dar labiau optimizuoti asmeninei priežiūrai skirtą laiką.

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ taip pat idealiai tinka tiems, kurių toleravimo slenkstis dėl epiliacijos sukeliamo diskomforto yra žemas, arba turintiems jautrią odą arba kenčiantiems nuo kapiliarų trapumo: plaukų šalinimas iš tikrųjų yra labai mažiau agresyvus odai ir leidžia pašalinti plaukus nesukeliant skausmingo šalutinio poveikio epidermiui. Kita vertus, rezultatai, kuriuos galima gauti naudojant elektrinį skustuvą, yra neabejotinai mažiau patvarūs, nei leidžia vaškavimas ar epiliacija: pirmuoju atveju iš tikrųjų mes pradėsime pastebėti ataugą jau po trijų ar keturių dienų, funkcija, kuri daugeliui atrodo nepraktiška.

Galiausiai net maitinimo tipas šio skustuvo gali būti neįtikinantis daugeliui vartotojų: „Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ iš tikrųjų turi būti maitinamas per dvi AA dydžio baterijos; jei, viena vertus, šis sprendimas yra idealus keliaujant, kai nėra akivaizdu, kad maitinimo lizdas yra po ranka, kita vertus, turėsite nusiteikti periodiškai padengti baterijų keitimo išlaidas. Tačiau norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad „Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ yra iš karto paruoštas naudoti, nes į pakuotę įeina dvi AA baterijos.

„Imetec Bellissima Comfort Lady 5901“ maitinimo šaltinis

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas