Nuotakos vadovas – geriausias

Kokioje vestuvių šukuosenoje atrodysite gražiausiai? Paruošėme jums saujelę šviežių įkvėpimų. Mes patariame, kurioje vestuvių šukuosenoje jausitės apakinti ir atrodysite dieviškai. Pasirinkite vestuvių šukuoseną, kuri atitiktų jūsų grožį, temperamentą, suknelę, makiažą ir kvepalus.

Kokią šukuoseną pasirinkti vestuvėms?

Kokia madingiausia vestuvių šukuosena? Šiuo metu karaliauja vestuvių segtukai, kuriuos sieja … „stuburo“ trūkumas. Šukuosenos yra moteriškos ir natūralios – be glotnumo, standžios bandelės ir sukietėję „šalmai“. Mes pradedame gražiausių vestuvių šukuosenų apžvalgą. Atraskite 5 karštas vestuvių tendencijas!

1. Gėlės ir papuošalai plaukuose – madingiausios vestuvių šukuosenos

alvin-mahmudov-172241Subtilios rankogalių segtukai, ažūrinės gėlės ir perlų juostos puošia moterų, stovinčių ant vestuvių kilimo, prisegimus. Juvelyriniai vainikai palaiko nemokamas vestuvių puskapsules. Nuotakos savo laisvose pynėse taip pat prismeigia šviežių, mažyčių gėlių. Gypsophila plaukuose ir puokštėje? Puikus duetas.


STILISTO PATARIMAI

Vestuvių stiliuje yra viena taisyklė – turėtumėte būti saikingi rinkdamiesi aksesuarus. Kristalai ar auksiniai lapai vestuvių prisegimuose yra elementas, puikiai papildantis lygias sukneles. Papuošalai vestuvių šukuosenose pakeičia auskarus ir karolius. Šiais laikais yra toks didelis vestuvinių plaukų papuošalų pasirinkimas, kad galite lengvai pasirinkti galvos apdangalus, segtukus ir gėles, kad jos atitiktų žavesio, boho ar senovinio stiliaus stilių.


2. Kasdieniškos šukuosenos – moteriškiausios vestuvių šukuosenos

Jei madingos vestuvinės bandelės, tada tik nemokamoje versijoje. Manoma, kad jie atrodo natūraliai – kaip Kate Hudson šukuosenos ant raudono kilimo. Žemai prisegtos bandelės puikiai tinka vestuvėms ir vakarėliui, kai po vestuvių per visas naktis nėra nei jėgų, nei laiko sušukuoti plaukus. Ar ieškote vestuvių šukuosenos vidutiniams plaukams? Prašom! Nemokamus prisegimus taip pat galima atlikti ant trumpesnių plaukų. Tokia šukuosena tinka energingoms, pasitikinčioms ir besišypsančioms moterims.

Vestuvių šukuosenos - laisvas smeigtukas


KIRPYKLOS PATARIMAS

Vestuvių šukuosena turi būti gerai laikoma. Naudokite nagų laką, kuris nesulipins jūsų plaukų. Pasiekite profesionalių kirpyklų prekių ženklų, tokių kaip REDKEN ar John Frieda. Nepamirškite, kad plaukai turi būti tekstūruoti – atsisakykite glotninančių aliejų ir kondicionierių.


3. Romantiškos bangos – natūraliausia vestuvių šukuosena

Paplūdimio bangų mada, t. Y. Paplūdimio bangų poveikis, pasiekė altorių. Natūralios bangos yra ne tik moteriškos, bet ir atitinka daugelį vestuvių stilių. Nėriniai ir bangos? Žinoma. Imperijos suknelė ir natūralios garbanos? Žinoma! Laisvi plaukai – tai vestuvių šukuosena, kurią svajoja moterys gražiomis, storomis sruogomis.

Boho stiliaus vestuvių šukuosena


Nuotakos atminimai

Neapsigaukite dėl šios vestuvių šukuosenos natūralumo – ne taip lengva sulaukti paplūdimio bangų!

Prieš vestuves dalyvavau dviejuose kirpyklų bandymuose. „Wild Stylers Beach Waves“ tekstūrinį purškiklį naudojo tik antrasis kirpėjas. Kosmetikos priemonė suteikė plaukams apimtį, todėl plaukai atrodė natūraliai, bet nesusitepę. Aš neatrodžiau taip, lyg išėjau iš kirpyklos, atrodžiau kaip išėjęs iš jūros putų! Saunus <3


4. Retro bangos – seksualiausios vestuvių šukuosenos

Vestuvių šukuosena ir trumpi plaukai? Ditos von Teese ir Holivudo žvaigždžių stiliaus bangas galima gauti bet kokio ilgio sruogose. Ši madinga vestuvių šukuosena patiks klasikinio ir efektingo stiliaus mėgėjams. Tai atrodo gražiai kartu su atviromis ir undinės sukirpimo suknelėmis.

Retro stiliaus vestuvių šukuosenos


KIRPYKLOS PATARIMAS

Kad vestuvių šukuosena būtų gražiai blizganti, naudokite blizgesio purškiklį, kuris neapsunkins plaukų ir padarys juos patvaresnius, pvz., „Soft Shine Spray“. Taip pat galite sutvarkyti vestuvių segtuką laku, panašiu į blizgesį.


5. „Boho“ stiliaus kasos – romantiškiausios vestuvių šukuosenos

Galiausiai palikome romantiškiausias vestuvių šukuosenas. Kaimo pintines nuotakos renkasi dėl kelių priežasčių. Pirma, jie yra patvarūs, antra, jie atskleidžia veidą ir nugaroje iškirptas iškirptes, trečia, tai yra bene kūrybiškiausios vestuvių šukuosenos pasaulyje. „Pinterest“ ir „Instagram“ lūžta nuo vestuvinių pynimo idėjų. Pintos šukuosenos į šoną, prancūziški pynimai, raukiniai ir kukurūzų ausys puikiai derinamos su šifoninėmis vestuvinėmis suknelėmis, kurių stilius yra boho ir graikiškas. Už šį galvos vainiką ir galite pažadėti amžiną meilę.

christopher-campbell-44551

Vestuvių šukuosena - pynės

Anne Edgaro nuotrauka „Unsplash“


Nuotakos atminimai

Man visada patiko pynės. Maniau, kad mano plaukai yra per ploni tokiai vestuvinei šukuosenai. Tai, ką padarė mano kirpėja, buvo pasaulio čempionatas! Jis naudojo pudrą plaukams papildyti ir, prieš pyndamas laisvą pynę, papildomai suvyniojo plaukus į šepetį. Norėdamas būti kuklus, per savo vestuves turėjau gražiausią šukuoseną – atrodžiau natūraliai ir madingai.


Turite eiti į naują gyvenimo būdą su gražia šukuosena. Ar išsirinkote mėgstamiausią vestuvinį smeigtuką? Prieš atėjus didelei dienai, pabandykite įsitikinti, ar jūsų kirpėja žino, ką ji daro, kad jūsų vestuvių šukuosena gyvuotų laimingai (visą naktį!).

Leave a Reply

Your email address will not be published.