Moteriškų senovinių kvepalų TOP 5.

80-ųjų kvapai amžinai jauni – juos galime pajusti tramvajuje, darbe ar gatvėje. Kokius senovinius kvepalus dėvėjo mūsų motinos? Sužinokite, kodėl kai kurie iš jų vis dar aktualūs. Susipažinkite su 5 geriausiais moterų kvepalais iš pašėlusių 80-ųjų!

80-ųjų kvepalai

Nostalgijos kvapas

Kvepalai, kurie buvo rinkoje daugiau nei 30 metų, išgyvena renesansą – jie vėl yra viršuje! Gal dėl to, kad iš metų grįžo mados. 80-ieji ir 90-ųjų pradžioje, o gal tiesiog jaučiatės perpildyti modernumu ir grįžta ilgesys elegantiškų aromatų? Aišku viena – senovinių kvepalų natose rasite klasikos ir nostalgijos dvelksmą. Moteriški tų metų kvepalai yra intensyvūs, šiek tiek prašmatnūs ir turi gerą projekciją – jie jaučiasi aplinkoje.


Išlaisvinta 1980-ųjų mada

Juodai dažytos akys, erzinti plaukai ir plačių pečių švarkai yra 80-ųjų stiliaus principas. Jei pridėsime stiprius kvepalus su toli siekiančia projekcija, tuo metu turime mados atvaizdą – kaip senose nuotraukose iš mūsų motinų paauglystės.


Gražiausių devintojo dešimtmečio moteriškų kvepalų rinkinys.

Kurie moteriški senoviniai kvepalai turi mirti? Peržiūrėkite mūsų kvapų sąrašą, kurie karaliavo gatvėse 1980 m.

1. Calvin Klein Obsession 1985 m

Devintajame dešimtmetyje Calvin Klein „Obsession“ kvepalai buvo komercinės erotikos sinonimai. Pirmoji 1985 m. Kompozicijos reklama parodė susivėlusius, nuogus kūnus ir turėjo aiškias asociacijas. Kiti tęsė šią estetiką – kvepalai buvo socialinio sekso manijos išraiška. Šiandien jie nepraranda savo populiarumo.

Moterims skirtas obsesinis „eau de parfum“ kvapas kvepia šiltu ir balzamikuojančiu kvapu – jame galima užuosti ambrą, rytietiškus prieskonius, vanilę ir smilkalus. Vyrų „Calvin Klein Obsession“ klimatas yra panašus ir kvepia cinamonu, vanile ir sandalmedžiu. Gražus senovinių kvepalų, kurie šiandien dingsta iš lentynų kaip karšti pyragai, pavyzdys.

2. Elizabeth Arden raudonos durys 1989 m

Elizabeth Arden garsėja savo senoviniais kvepalais. Vienas žymiausių aromatų, užbaigiančių devintojo dešimtmečio dešimtmetį, yra „Red Door“, įkvėptas garsiojo Niujorko SPA centro tuo pačiu pavadinimu. Moterų tualetinis vanduo buvo išleistas 1989 m. Ir greitai tapo prabangos bei žavesio sinonimu.

„Raudonos durys“ kvepia stipriausiai rožėmis ir medumi – gėlių aromate taip pat yra anyžių, todėl ne visiems tai patiks, tačiau ekspertams patiks. Puiki idėja brandžiai moteriai, vertinančiai išraiškingus, gėlių kvapus. Įdomi „Red Door“ nuoroda yra „Always Red“ tualetinis vanduo, išleistas 2015 m. Savo ruožtu šį saldų kvapą galima priskirti gurmanų kategorijai – jis vilioja pralinais ir vaisiais.

https://www.youtube.com/watch?v=4mpjWuSo_TQ

3. „Dior Poison“ 1985 m

1980-ieji buvo grobuoniški, todėl nenuostabu, kad moterys gatvėse nešiojo stiprius ir drąsius kvapus. Tokie kaip Poison Diora. Senovinis aromatas, kurį 1985 m. Sukūrė Edouardas Fechneris, kvepia visų pirma slyvomis, tuberoze ir smilkalais. Sunku priskirti ją vienai kvapų šeimai – ji yra balzaminė, saldi, gėlėta, medinga, vaisinė ir aštri …

Moterys tai vertina dėl patvarumo ir projekcijos – iškart atpažinsite, kad jūsų kolegė tuo naudojasi. „Dior Poison“ yra senoji parfumerijos mokykla.

4. Estee Lauder Gražus 1985 m

Kokius kvepalus mama pasirinko vestuvėms? Jei ji stovėtų ant kilimo po 1985 m., Ji galėtų pasiekti Estee Lauder Beautiful kvepalus. Kvapas yra stiprus, tačiau jis neišskiria sekso patrauklumo, pavyzdžiui, „Poison“ ar „Opium“.

Gėlių kompozicija yra tarsi romantiška vestuvių puokštė. Viršutinėse natose slepiasi rožė, mandarinas, lelija, tuberozė ir medetkos. Gėlių širdyje knibžda apelsinų žiedų, jazminų ir ylang-ylango aliejaus saldumas. Tvirtas „Estee Lauder“ kvepalų pagrindas yra pagamintas iš santalo ir vetiverio. Tiesiog grazu!


Piktybiškų kvapiklių mada

Kvepalų gamintojams „senų“ kvepalų mada yra gera proga juos performuluoti. Parfumerijos namai kartas nuo karto paleidžia senas kompozicijas, paprasčiau sakant – jie atnaujina klasikinius kvapus. Tokio veido patobulinimo pavyzdys yra odekolonas „Dior Sauvage“ (senasis leidimas 1966 m. Ir nauja redakcija nuo 2000 m.). Pastaruoju metu daug kalbėta apie kitų „Dior“ kvepalų reformą – originaliame „Miss Dior“ nuo 1947 m. Jau buvo atlikti du veido patobulinimai. Pirmasis – 2012 m., Kitas – 2017 m.


5. Calvin Klein Amžinybė 1988 m

Amžinybė yra dar vienas kvepalas moterų Calvinas Kleinas, kuris aštuntajame dešimtmetyje sukėlė ažiotažą ir visam laikui pasidarė namie ant moteriški tualetiniai staliukai. Jie šiek tiek skiriasi nuo anksčiau aprašytų rytietiškų kompozicijų – aromatas yra įvadas lengvesni kitą suvažiavimą dešimtmečiais.

Žymusis „CK Eau de Parfum“ kvepia gvazdikų žiedais, žaliomis natomis ir baltomis gėlėmis. Jį papildo šiek tiek pudrinė nata. Kaip vieni iš nedaugelio kvepalų, jie tinka bet kuriam sezonui. Kaip ir dauguma kompozicijų, Calvinas Kleinas yra nesenstantis bestseleris.

Ar jums patinka šis 80-ųjų moterų kvepalų derinys? Jei jaučiatės nepatenkinti, peržiūrėkite mūsų ikoninių moteriškų kvepalų ir ikoniškų vyriškų kvepalų reitingą.