Mūsų kosmetikos naujovės – pr

Vasarą mes atskleidžiame kūną ir … plaukus! Jie vaidina pirmąjį smuiką vasaros stilizacijose. Ypač jei svajojate atrodyti kaip banglentininkas. Natūralus, šiek tiek banguotasanjos plaukai, beveik prapūsti jūros vėjelio jie atjaunina ir užbaigia atostogasgraži išvaizda. Nauji mūsų produktai yra profesionali plaukų kosmetika iš tokių prekės ženklų kaip „Stapiz“, „Kerastase“ ir „G“oldwell. Jei norite sužinoti daugiau apie juos, skaitykite toliau!

Geriausia plaukų kosmetika

„Stapiz“ plaukų kosmetika. Beveik kaip kirpykla

Aukštos kokybės plaukų kosmetiką gaminantį „Stapiz“ prekės ženklą išskiria ne tik būdingi auksiniai, sidabriniai, violetiniai ir kalkiniai buteliai bei stiklainiai. Galbūt juos sutikai pas savo kirpyklą. Nedaugelis žino, kad „Stapiz“ prekės ženklas yra vyresnis nei 15 metų, o jo kūrėjai yra lenkai. „Stapiz“ kosmetika taip pat įvertinta pasaulyje – ji yra daugelio kirpėjų ir kirpėjų darbo pagrindas. Dabar galite mėgautis šilkiniais švelniais ir blizgančiais plaukais neapsilankę kirpykloje.

„Stapiz Sleek Line“ – plaukų kosmetika su šilku

Kokia „Stapiz“ plaukų kosmetikos paslaptis, kad tiek daug kirpėjų rekomenduoja ją prižiūrėti? „Stapiz“ šampūnuose, kondicionieriuose ir kaukėse maksimali maistinių medžiagų koncentracija sujungiama su naujovėmis. Labai populiari plaukų kosmetika „Sleek Line“, kurioje naudojamas naudingas šilko poveikis. Šilko baltymai kosmetikoje gali padaryti stebuklus – jie suteikia blizgesio, drėkina ir išlygina plaukų struktūrą. Minkšti plaukai taip pat nėra apkraunami.

„Stapiz Sleek Line“ serijoje yra visas priežiūros kosmetikos asortimentas – šilko šampūnai, formavimo pastos, kaukės ir dviejų fazių kondicionieriai. Pasirodo, kad „Stapiz“ eina dar toliau ir naudoja naujus ingredientus kitose kosmetikos priemonėse – pavyzdžiui, jūros dumbliuose ir hialurono rūgštyje („Ha Essence“ vandens šampūnas). „Stapiz“ kosmetika rekomenduoja save!

Kerastase – prabangi plaukų kosmetika

Daugelis žmonių, vadindami plaukus ir galvos odą, juos vadina profesionalais. Su firminiu kosmetika Kerastase, kuri priklauso „L’Oréal Paris“ naudojasi įžymybių, tokių kaip Kate Moss ar., Kirpėjai ir stilistai Gisele Bündchen. Vienas dalykas yra tikras – „Kerastase“ specialistai myli plaukus ir viską apie tai žinoti. Kaip jie teigia:

Mes tikime, kad plaukai yra ne tik dmūsų išvaizdos priedas. Jie yra individuali jūsų gyvenimo būdo išraiška – jie vaizduoja, kaip norite gyventi.

Kerastase kosmetika rūpinasi visų tipų plaukais – nuo normalių, iki garbanotų, iki nusilpusių ar iškritusių. Produktų asortimente taip pat yra speciali vieta vyrų plaukams prižiūrėti.

Kerastase kaukės – plaukus reikia maitinti

Plaukus reikia maitinti – akivaizdu, kad 2 + 2 yra lygūs 4. Tik devintajame dešimtmetyje tai nebuvo taip aišku. Tada „Kerastase“ sukūrė novatoriškas plaukų kaukes. Šiandien jie yra vieni perkamiausių produktų. Mūsų pasirinkimas yra dažytų plaukų kaukė „Kerastase“, kuri rūpinasi intensyviu sruogų atspalviu ir daro juos minkštus.

Prekės ženklas dažnai vadinamas pradininku plaukų priežiūros srityje ir šis vardas yra visiškai pagrįstas. Pakanka paminėti revoliucinės 70-ųjų formulės plaukų šampūną, kuris rūpinosi riebiais plaukais šaknyse ir sausais galais. Tai Kerastase taip pat esame skolingi saulės plaukų kosmetika. Kaip paaiškėja, p.meilės plaukams ir technologijoms derinys suteikia įspūdingų rezultatų!

Goldwellas – kirpyklos tam tinka!

Vokiškas tikslumas – šis terminas puikiai apibūdina profesionalią „Goldwell“ plaukų priežiūros ir formavimo kosmetiką. Mes galime tai pasakyti prekės ženklas sukirto dantis kurdamas plaukų gaminius – Vokietijos įmonė sparčiai vystėsi nuo 1948 m. Tai jos dėka tokia šlovė kaip Brigitte Bardot ar Farah Diba galėtų užburti pasaulį įkvėptomis šukuosenomis, kurių ilgaamžiškumu jums nereikėjo jaudintis.


Ar tu tai žinai…

1976 m. „Goldwell“ specialistai sukūrė pirmąją nuolatinių bangų „virš galvos“ formulę – medžiaga, susilietusi su oru, virto putomis. Kosmetika vis dar naudojama („Topform Goldwell“). Prekės ženklas taip pat sukūrė dažymo ingredientų matavimo dozatorių sistemą, be kurios sunku įsivaizduoti plaukų dažymą.


„Goldwell“ šampūnai ir kondicionieriai = gražūs plaukai

Gero plaukų šampūno paieškos gali trukti amžinai … Todėl verta pasinaudoti „Goldwell“ patirtimi ir pasirinkti profesionalią plaukų kosmetiką, kuri pasirūpins pačių reikliausių sruogų poreikiais. Prekės ženklu pasitiki geriausi kirpėjai ir stilistai, todėl neturite ko prarasti! 🙂 Mes rekomenduojame dažytiems plaukams šampūną, kuris padidins spalvos intensyvumą ir neleis jai išblukti. Išplaudę plaukus, maitinkite juos – „Goldwell“ šiuo klausimu taip pat yra patikima. Prekės ženklas siūlo geriausius kondicionierius įvairių tipų plaukams – normaliems, ploniems arba be plaukų. Išbandykite ir pajusite skirtumą!