7 madingų nagų idėjos

Atėjo žiema, o kartu su ja atsirado skrybėlės, šalikai ir … nauji nagų lakai! Žiemos manikiūras yra turtingas ir turi daug ką pasiūlyti. Ji nebijo tamsių, drąsių spalvų ir blizgančių akcentų. Jei nežinote, kuo šį sezoną papuošti nagus, pasinaudokite mūsų patikrintais pasiūlymais! Susipažinkite su madingomis nagų spalvomis žiemai!

7 žiemos manikiūro idėjos

1. Raudoni nagai su žiemos raštais

Raudona spalva yra šiek tiek „didelė problema“ tarp nagų lako spalvų – nepriklausomai nuo sezono, ji tiesiog įtraukta į kainą, ir visi žino, kad raudoni nagai = seksualūs nagai. Kaip raudona nagų spalva atrodo žiemą?

Čia dominuoja tamsūs atspalviai – bordo, bordo ar raudono atspalvio, kurie puikiai dera prie žieminių raštų ant nagų. Snaigės, elniai ir eglutės ant bevardžio piršto primins žiemos laiką. Taip pat rudens versijoje galite pasirinkti raudoną – pažiūrėkite madingiausius nagų lakų atspalvius.

Raudona ant nagų

2. Sidabrinės vinys – tik drąsiems

Kalėdos ir karnavalas yra geriausias laikas švytėti. Blizgučiai puošia kokteilių sukneles, o nagai žiba. Sidabriniai nagų lakai „ima“ kaip niekad anksčiau per metus.

Kai kurie sako, kad tai drąsių manikiūras ir su juo neįmanoma nesutikti. Tačiau toks „mani“ turi savo neginčijamą pranašumą – nereikia kurti savo nagų raštų ar papildomai jų puošti, nes sidabrinis lakas vis tiek privers išsiskirti iš minios.

Sidabro tono nagai

3. Juodos ir auksinės vinys [HIT]

Vienspalviai nagai gali nuobodžiauti, o žiema yra dėkingas laikas eksperimentuoti su spalvų poromis. Mums ypač patinka auksinė ir juoda versija, tačiau išbandykite ir kitus derinius!

  1. Juoda + sidabras = įspūdingas efektas
  2. Raudona + butelis žalia = labai šventiniai nagai <3
  3. Burgundija + juoda = moderni klasika

Ant nagų juoda ir auksinė

4. Blizgantys įvairių atspalvių nagai

Pašėlęs karnavalinis manikiūras? Tik blizgučiai! Žiemos „Semilac“ ar „Neonail“ hibridinių lakų kolekcijose dominuoja lakai su blizgesiu, subtiliais blizgučiais ar žvaigždžių dulkėmis. Kiekvienam kažkas. Be mėgstamų raudonų blizgučių versijoje, butelių žalia, tamsiai mėlyna, vario ar violetinė spalva tampa vis dažnesnė.

Nagai su blizgučiais žiemai

5. Lengva blizgučių versija, t. Y. Blizgios dekoracijos

Jei iš visų pusių žvilgantys nagai netinka jums, rinkitės ramesnį variantą. Geras sprendimas bus brokato nagai subtilesnėje ombre versijoje. Taip pat galite nudažyti nagų kraštus blizgučiu atspalviu arba naudoti vieną nagą.

Blizgučiai dekoruojami ant žieminių nagų

6. Kalėdiniai nagai

Kalėdiniai nagai? Kodėl gi ne! Mieli ponai Cookies, Rudolfas Czerwononosy ar Mikołaj yra pagrindiniai kalėdinio „manijos“ veikėjai. Tokie nagai leis jums gerai nusiteikti.

Megztinio rašto nagai


DĖMESIO!

Nepersistenkite su šablonų skaičiumi, kad nesukeltumėte nereikalingo chaoso. Ir jei jums patinka daug ir intensyviai uždėkite megztinį baltą raštą ant raudonų nagų. Tai visada veikia!


7. Auksas ant nagų – karnavalo versija

Mes uždarome sąrašą su auksinių nagų idėja. Puošniam karnavalo kamuoliui puikiai tiks karalių spalva ir žavesio simbolis. Jei jums patinka kvadratas beprotybė, mesti blizgučiai arba pasirinkti blizgučiai mani ir blizgesį!

Auksinių nagų idėja

Taip pat pažvelkite į kitus nagų lakus patrauklia žiemos versija. O gal turite savo mėgstamą žiemos atspalvį? Parodykite mūsų „Facebook“!