Madingos nagų spalvos pavasarį

Atėjo pavasaris ir su juo dideli pokyčiai nagų stiliaus pasaulyje. Mums taip pat patinka madingas šio pavasario manikiūras! Jis turėtų būti lengvas, pavasariškas, tačiau mes neneigiame sau sultingų ir jausmingų atspalvių. O kokios madingos pavasario nagų spalvos? Mes einame pirmaujančių dizainerių pėdomis ir tikriname, kokios nagų lako spalvos madingos šį pavasarį.

Pavasarinis manikiūras - pastelinių spalvų nagai

Madingos nagų spalvos – ką sako tendencijos?

Kas nustato, kas bus madinga tam tikru sezonu, ir nuo ko reikėtų atsisveikinti? Visas įkvėpimas ir tendencijos kyla iš mados šou. Stebėdami svarbiausių mados renginių, tokių kaip Paryžiaus mados savaitė, podiumus, galite nupiešti tai, kas taip pat karaliaus nagų formavime – madingas manikiūras remiasi audinių ir makiažo spalvomis.

Kokią nagų lako spalvą reikėtų pasirinkti šiltais mėnesiais? Po žiemos „karo dažus“ keičiame į šviesesnius ir subtilesnius, paliekant butelį žalią, chaki ar tamsų grafitą. Jei mėgstate pastelinių atspalvių nagus, jau galite pradėti rinktis mėgstamą atspalvį! Pastelinių atspalvių tendencijos taisyklės! Kokias nagų lako spalvas rinktis?

Nagų lako spalvų pasaulyje – pastelės

Mėta – vienas mėgstamiausių tarp nagų spalvų. Mėtų nagai derina delikatesą su pavasario gaivos užuomina. Man patinka mėtinis manikiūras, nes jis natūralus, tačiau nenuobodus!

Mėtų atspalviai gali būti šviesūs arba ryškūs – mes rekomenduojame mėlyną Tiffany (Mint Semilac). Dėžės, į kurias supakuoti garsiojo „Tiffany & Co“ prekės ženklo papuošalai, yra šios spalvos.

Blyškiai mėlyna / dangaus mėlyna – dangaus spalva ant nagų puikiai atitinka pavasarį galvojant apie mėlynus migdolus. Blyškesnėje versijoje „Caribbean See Semilac“ arba „Blue Tide Neonails“ puikiai tiks nagams. Ar jums labiau patinka labiau prislopinta spalva? „084 Denim Blue Semilac“ puikiai tiks sukurti visišką išvaizdą – šios spalvos nagai gražiai derės su džinsų mėlyna ir marškiniais su jūreivio juostelėmis.

Bananas / kalkės– kokia kita spalva gali geriau atspindėti pavasario dienų aurą? Vietoj tradicinės, intensyvios geltonos spalvos verta naudoti prislopintą bananų atspalvį. Jei norite pagyvinti manikiūrą, rinkitės stiprų kalkių laką – naują „Semilac“ spalvą iš pavasario „Flavours“ kolekcijos, įkvėptą virtuvės. Turime pripažinti, kad sultingos kalkės atrodo skaniai!

Heather – „Pantone“ institutas pasirinko „Serenity“ kaip vieną iš 2016 metų spalvų, kuri personifikavo taiką. „Serenity“ lengvumo galima rasti hibridiniuose „Neonails“ lakuose – subtiliame „Acapulco“ ir „Levender Garden“, kuris yra arčiau tradicinių levandų.

Rožinis – labai pageidaujamas atspalvis, ypač pavasario laikotarpiu. Šilta rožinė spalva puikiai atspindi tikrąją rožinę, vėsesnę ir švelnesnę versiją galite rasti „Bubblegum Pink“.

Persikas / koralas – šį sezoną nepamirštame ir oranžinės spalvos, kuri yra viena mėgstamiausių vizažistų spalvų. Pastelinę apelsinų versiją su persiko tonu puikiai atspindi persikų pieno semilakas. Jei norite labiau prisotintų spalvų, rinkitės kartaus greipfruto.

Hibridinis manikiūras raudonai yra viena iš stipresnių tendencijų. Jei manote, kad raudoni nagai yra nuobodūs, žinokite, kad raudona spalva turi daug pavadinimų! Nustebkite raudonųjų aviečių gyliu, patikrinkite ir kruviną versiją.

Juodi matiniai nagai jie pas mus lieka ilgiau. Viršuje taip pat yra mėlyni nagai – rugiagėlės, turkis arba žydras yra madingiausios šio pavasario spalvos. Baltų nagų gerbėjai galės pasirinkti pieno atspalvio lakus, taip pat perlų versijoje.

Jei svajojate apie vaivorykštės spalvų nagus, holografinis lakas bus geras pasirinkimas. Nors blizgančių nagų mada pasiekė savo viršūnę žiemą, aukso ir sidabro naudojimas blizgučių versijoje vis dar madingas.

Kaip derinti spalvas tarpusavyje? – nagų dailės tendencijos

„Balenciaga“ ar „Vivienne Westwood“ parodose dominuoja intensyvios spalvos, kurių derinys gali nustebinti. Spalvų blokavimas yra tendencija, kuri puikiai tinka nagų formavimui. Norint gauti kontrastą, populiaru derinti prisotintas, stiprias spalvas. Kontrastingi deriniai puikiai tinka geometriniams nagų modeliams.

Jei nuspręsite naudoti nagų geometrinius modelius, nepamirškite apie juos negatyvi erdvė, t. y. leidimų įgyvendinimas. Mes taip pat rekomenduojame terminiai lakaikurie keičia savo spalvą veikiami temperatūros – jų rasite „Neonail“ kolekcijoje „Thermo Color“. Subtilių dekoracijų gerbėjams patariame kreiptis apversta prancūzų kalba ir ombre nagai.

Kokios tavo mėgstamiausios pavasarinės nagų spalvos?