Koks geriausias masturbuoklis 2021 m.

Pasaulyje, kuriame kiekvieną dieną griaunama vis daugiau tabu, masturbacijos tema nebekelia tokių ginčų kaip anksčiau. Masturbacija yra fizinis veiksmas ir žmogaus poreikis patenkinti savo seksualinį potraukį. Be to, šios veiklos praktika (žinoma, netapdama per didele) teikia daug naudos sveikatai (1).

Kalbėdami apie masturbatorius, mes dažniausiai galvojame apie moteris masturbatorius: dildo, vibruojančius kiaušinius, kiniškus kamuoliukus ir kt. Tačiau vyrai turi ir savo malonumo objektų. Pasiūla didžiulė. Šiandieniniame straipsnyje mes jums viską pasakojame apie vyrų masturbatorius!

Svarbiausias

  • Vyrai masturbatoriai siekia imituoti skverbimąsi, makšties, išangės ar burnos ertmę. Vidinės vyro masturbatoriaus sienos padeda pasiekti kulminaciją.
  • Populiariausi vyrų masturbatoriai, išskyrus tūbelių tipą, yra natūralaus dydžio lėlės. Yra viso kūno, dalinės ar pripučiamos lėlės formatas.
  • Vyrų masturbatoriai tiesiogiai liečiasi su jūsų oda ir yra naudojami ypač jautriose vietose. Todėl turite atsižvelgti į medžiagą, iš kurios jie pagaminti. Taip pat yra kitų svarbių pirkimo veiksnių, kuriuos išsamiai renkame straipsnio pabaigoje.

Geriausi vyrų masturbatoriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Masturbatoriaus pirkimas yra intymus ir asmeniškas sprendimas. Tai paaiškina, kodėl dauguma perkama ir parduodama prisijungęs. Prie to pridedama, kad ne visuose miestuose galime rasti gėrybių sekso prekių parduotuvė. Bet kokie yra geriausi vyrų masturbatoriai? Čia yra keturi iš vyrų masturbatorių, kurie mums labiausiai patinka.

Geriausias vyrų masturbatorius


Tai žaislas sekstekas didelis našumas, kuriuo galite pritaikyti savo seksualinę patirtį į kitą lygį dėl savo asmeninių pojūčių. Viršelyje yra ekranas, kuriame galite pridėti unikalių vaizdinių elementų, o jo technologija sukuria itin malonias garsines bangas.

Be to, jame yra 10 jutiklių ir programinės įrangos kūrėjų rinkinys. Naudodamiesi šia programa galėsite susikurti savo pojūčius, sekti savo pažangą ir tobulinti savo įgūdžius.

Geriausias sekso žaislas vyrams

Šis vamzdžio ar žibintuvėlio formos masturbatorius vyrui mums atrodo idealus dėl kompaktiško dydžio ir kainos. „Fleshlights“ yra pagaminti iš patentuotos medžiagos, vadinamos „SuperSkin“. Tai saugus vyrų masturbatorius.

Jo bendras ilgis yra 19 cm, skverbtis 17 cm, o skersmuo – 7 cm. Idealu jį pasiimti į kelionę, nes dėl savo dydžio ir svorio (350 gramų) jis yra labai nešiojamas ir labai atsargus. Vartotojams tai patinka.

Geriausias vibruojantis žiedas vyrams


Šis vibruojantis žiedas yra specialiai sukurtas nešioti žmogui. Šio prietaiso dėka, abiejų lytinis aktas bus ilgesnis ir sustiprintas, mes jus patikiname.

Jis taip pat siūlo skirtingą tylią vibraciją ir užrakinimo variantą. Jis yra įkraunamas per USB kabelį ir nepralaidus vandeniui, todėl jį galėsite naudoti vonios ar dušo metu. Jo garantija yra vieneri metai.

Mūsų statymas dėl automatinio vyrų masturbatoriaus

Jei ieškote automatinio vyro masturbatoriaus, su kuriuo jums tiesiog reikia mėgautis, štai, jūs turite tai. Tai elektrinis prietaisas su 10 skirtingų masažo režimų, įskaitant siurbimą. Jis pagamintas iš medicininės kokybės gumos ir yra labai lengvai valomas, tačiau geriausia tai, kad turėsite puikią seksualinę patirtį dėl vidinio makšties formos dizaino.

Tai turi „gilaus gerklės“ efektą, skleidžia moters dejones, o pakuotė yra labai diskretiška.

Tiems, kurie mėgsta vibruojančią makštį

Ši vibruojanti „Funejoy“ makštis turi viską: gerą kainą ir galimybę gauti didelį malonumą tiek vienam, tiek porai. Jis pagamintas iš medicininio lygio silikono ir turi mygtuko bateriją, leidžiančią nustatyti vibracijos laipsnį. Jo prisilietimas yra labai malonus, jį lengva valyti ir jis puikiai imituoja tikrą makštį.

Jo gylis yra 16 cm, o vartotojai jį vertina daugiau nei 80% 5 žvaigždučių įvertinimų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie vyrų masturbatorius

Ypač daug dėmesio sulaukia perkamiausi masturbatoriai arba tie nauji modeliai, kurie atsiranda. Vyrai masturbatoriai gali būti naudojami vieni arba kaip pora, tačiau ką turėtumėte žinoti apie juos? Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie geriausius vyrų masturbatorius.

Jausminga moteris

Masturbatorius galima suskirstyti į keletą tipų, tokių kaip: vamzdis ar rankovė, realistiškos, realistiškos ir pripučiamos lėlės. (Šaltinis: Domenico Castaldo: 31505600 / 123rf.com)

Kas yra vyrų masturbatoriai?

Vyrų masturbatoriai yra sekso žaislai, kurie buvo pagaminti tik tam, kad tradicinis masturbavimas būtų perkeltas į kitą lygį. Be to, naudodamiesi juo galėsite šiek tiek pailsėti, nes kai kuriems net nereikia jų judinti. Vidinis kanalas paprastai yra labai lygus ir siauras, o tai suteikia gana tikrovišką jausmą.

Jie taip pat žinomi kaip „kišeninės makštys“, o angliškai jie gauna kitus pavadinimus, pavyzdžiui, „varpos rankovės“.

Vidiniame kanale jie turi tekstūruotus modelius, kurie stimuliuoja varpos nervines galūnes daug geriau nei ranka. Jų naudojimas paprastai yra labai paprastas ir paprastai juos labai lengva valyti.

Norėdami juos naudoti, tiesiog turite įkišti varpą į skylutes ir stumti masturbatorių aukštyn ir žemyn, tarsi rankomis, kol pasieksite orgazmą. Kalbant apie jų kainas, asortimentas yra platus, nes rasite juos nuo 5 iki daugiau nei 200 eurų, kuriuos kainuoja įmantriausi žaislai.

„Masturbacija yra mylėjimasis su žmogumi, kurį myli labiausiai“.

Vyrų masturbatorių tipai

Yra daug vyrų masturbatorių tipų. Tačiau tai netrukdo daryti bendros klasifikacijos. Paprastai įkuriamos trys daugiavaikės šeimos. Mes kalbame apie tris diferenciacijos kriterijus: ertmę, kurią jie imituoja, formą ir funkciją.

Vyriški ertmės masturbatoriai, imituojantys: Čia iš esmės randame visas ertmes, kurios paprastai yra prasiskverbiančios. Tai yra, masturbatoriai su makšties, išangės ir burnos ertmėmis. Iš jų dažniausiai parduodama per burną, o paskui – makšties. Šio tipo žaislai susideda iš prasiskverbimo kanalo, kuris gali visiškai ar iš dalies uždengti varpą.

 

Žodžiu Makšties Anal
Privalumas Jie realiai imituoja fellatio ir paprastai yra sudėtingesni. Skirtingi intensyvumo lygiai. Didžiausias dėmesys skirtas žandikaulių stimuliavimui. Jie naudoja skirtingus kanalo modelius papildomai stimuliacijai. Sukurta visa varpa įkišti į masturbatorių. Skirtingos tekstūros vidiniame kanale, kad būtų stimuliuojama daugiau.
Temperatūra Jie imasi temperatūros pokyčių, kad imituotų burnos šilumą. Kai kurie apima vidinę temperatūrą, kad atkurtų makšties šilumą. Tai nėra įprasta.
Dydis Pusė. Paprastai jie nėra tinkami įterpti visą varpą. Jie yra didesni, paprastai vamzdžio formos. Vidinis kanalas paprastai yra siauresnis, imituojantis tiesiąją žarną.
Valymas Lengva valyti Jei jie yra vienkartiniai, juos gali būti sunku išvalyti. Lengva valyti

Pagal jų dizainą ar formą galime juos suskirstyti į vamzdinius ar rankovinius masturbatorius, tikroviškas, tikroviškas ir pripučiamas lėlės. Mes taip pat turime kiaušinių formos vyrų masturbatorius, tačiau juos užpatentuoja ir gamina viena įmonė. Pažvelkime į juos visus atidžiau:

  • Vamzdis arba įvorė: Jie yra populiariausi. Jie priima vamzdžių, skardinių ar lempų formas. Jie gali būti vienas arba abu atviri galai. Yra jų su išangės, makšties ar burnos angomis.
  • Realistiški masturbatoriai: Jie taip pat paprastai yra vamzdžio ar įvorės formos. Jie apima tikrovišką makšties, išangės ar burnos dizainą. Jie taip pat atkuria kūno dalis šalia šių skylių.
  • Realistinės lėlės: Jie gaminami žmogaus kūno formos. Jie gali būti natūralaus dydžio ir gali būti užsakomi taip, kad tiktų pirkėjui. Jie yra brangiausi masturbatoriai rinkoje. Jie nesuteikia jums diskrecijos. Tačiau tai yra arčiausiai sekso su realiu žmogumi.
  • Pripučiamos lėlės: Iš esmės tie patys realistinių sekso lėlių principai. Jie gali būti viso dydžio. Jie neturi daug detalių. Jie yra diskretiškesni, nes juos galima ištuštinti ir galima įsigyti už mažą kainą.
  • Kiaušinis: Kaip rodo pavadinimas, jie gaminami kiaušinio formos. Kiaušinio formos masturbatoriuose yra kiaušinio formos įvorė su skirtinga tekstūra. Uždengiate varpos galvą medžiaga ir įprasta masturbuotis. Jo kaina yra mažiausia.

Paskutinė mūsų klasifikacija yra pagrįsta jų darbo būdu. Galime sakyti, kad yra du: rankinio naudojimo ir automatiniai masturbatoriai. Rankiniai masturbatoriai turi būti naudojami ir judinami ranka. Automatiniuose masturbatoriuose yra varikliai arba akumuliatoriai, kurie patys atlieka darbą.

Kokie dar yra vyriškų sekso žaislų tipai?

Be klasikinių vyrų masturbatorių, yra ir daugybė kitų sekso žaislų vyrams. Tarp populiariausių yra varpos žiedai, taip pat prostatos stimuliatoriai ar masažuokliai. Visi jie taip pat yra sekso žaislai poroms, nes jie nebūtinai turi būti naudojami vieni.

Žiedai yra daiktai, dedami ant varpos pagrindo, kai jau pasiekėte erekciją.

Tokiu būdu pasiekiama, kad jie „sulaikytų“ nario kraują ir padėtų jums didesnę, ilgesnę ir tvirtesnę erekciją. Lygiai taip pat jie padeda pagerinti pasipriešinimą. Jų būna įvairių formų, medžiagų ir dydžių. Vienas garsiausių yra vibruojantis žiedas.

Kita vertus, galime rasti prostatos masažuoklių ar stimuliatorių, nors jie vis tiek yra šiek tiek mažiau naudojami nei kiti. Prostatos masažuokliai turi pailgą formą, kurios viename gale yra kreivė, leidžianti stimuliuoti šį organą. Prostata laikoma vyrų G tašku ir yra tiesiosios žarnos gale.

Moteris su kelnaitėmis

Masturbatoriai ir patys sekso žaislai ne tik padeda pasiekti aukštesnį seksualinį malonumą. (Šaltinis: Ramon Grosso Dolarea: 31712511 / 123rf.com)

Kokie yra dažniausiai naudojami vyrų masturbatoriai?

Masturbatorių rinkoje tam tikru mastu dominuoja kai kurie gamintojai ir kai kurie jų modeliai. Žinomiausi yra „Fleshlight“ masturbatoriai. Jie pagaminti iš bendrovės nuosavos medžiagos, vadinamos „SuperSkin“. Tai susideda iš termoplastikų mišinio, kuris labai realiai imituoja odą.

Be to, jie apima „Fleshlight Girls“ serijos modelius, kurios yra tiksli makščių kopija, …