USB šakotuvas: kuris yra geriausias iš

Vis daugiau elektroninių prietaisų yra kompaktiški, lengvi ir labai nešiojami. Tačiau šie modeliai yra linkę atsikratyti kelių savo įvesties elementų, arba, kita vertus, taip pat gali būti, kad šiandien keturių prievadų, kurie paprastai yra nešiojamojo kompiuterio, yra mažai.

Laimei, tobulėjant technologijoms, mums vis daugiau ir daugiau siūloma naujų produktų, skirtų kitų elektroninių prietaisų trūkumams pašalinti skirtingų modelių pažanga (arba atsilikimu). Šiame vadove mes jums pristatome geriausiai stebulė USB rinkoje, kad galėtumėte tuo pačiu metu mėgautis visais reikalingais išoriniais įrenginiais.

Svarbiausias

  • The stebulė USB yra įrenginiai, leidžiantys vienu metu prijungti kelis išorinius įrenginius, nes jie turi keletą prievadų. Daugumoje yra tik USB prievadai, tačiau yra keletas modelių, kurie taip pat turi kitų tipų įvestį.
  • Yra keletas tipų stebulė USB: atsižvelgiant į energijos tipą, kurį turime pasyvus ir aktyvus. Priklausomai nuo prievadų skaičiaus, randame paprastus arba kelis tipus.
  • Pirkdami a stebulė USB, neturėtumėte pasikliauti tik kaina ir joje esančių prievadų skaičiumi. Yra keletas kriterijų, į kuriuos, atsižvelgdami į norimą jo panaudojimą, turime atsižvelgti. Šie kriterijai yra tokie: prievadų įvairovė, duomenų perdavimas, maitinimo šaltinio tipas arba perkeliamumas.

Geriausias stebulė USB: mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje mes parodysime penkis modelius stebulė USB, kuris išsiskiria rinkoje. Šis skyrius, kuriame pateikiame pagrindines kiekvieno modelio charakteristikas, leis jums juos palyginti ir sužinoti dabartinę rinkos situaciją, susijusią su šio tipo įrenginiais, kad išsirinktumėte labiausiai jums tinkantį. Paruošta? Eime ten!

Geriausias stebulė USB pagal kainos ir kokybės santykį

Mes atidarome sąrašą su labai paprastu modeliu stebulė USB, gana prieinama kaina ir aukšta kokybė. Jame yra keturios USB 3.0 jungtys, leidžiančios pasiekti didelį duomenų perdavimo greitį (5 Gbps). Jis turi puikų suderinamumą, kuris, be kitų, veikia su spausdintuvais, telefonais, mobiliaisiais telefonais, klaviatūromis. Šiam modeliui nereikia išorinės energijos.

Jo dizainas yra labai elegantiškas ir pilkos spalvos, kuris puikiai tiks ant jūsų stalo. Korpusas pagamintas iš aliuminio, o tai suteikia didžiulį atsparumą. Be to, jis yra labai kompaktiškas ir plonas, su šiek tiek daugiau nei 50 g jį labai patogu transportuoti. Vienas iš trūkumų, kurį pabrėžia vartotojai, yra tai, kad kabelis yra šiek tiek trumpas.

The stebulė Pirkėjų mėgstamiausias USB C prisijungęs

Antroje vietoje mes pasirinkome kažką daug „įmantresnio“. Šis modelis turi 11 prievadų, tarp jų: ​​tris USB 3.0, USB 2.0, 4K HDMI, 1080P VGA prievadą ir SD / TF kortelių skaitytuvą. Tuo pačiu metu jis vis dar yra labai kompaktiškas ir lengvas (jis sveria beveik pusę ankstesnio). Šis sudėtingumas, logiškai mąstant, atsispindi ir kainoje.

Kaip ir kitas, jis taip pat turi labai aukštą suderinamumą ir turi labai gerus vartotojų atsiliepimus. Jis pagamintas iš lengvo aliuminio, o tai reiškia, kad jis nėra linkęs perkaisti, tačiau turi didelį atsparumą. Jo dizainas taip pat yra labai elegantiškas ir estetiškas, pilkas metalizuotas. Jei ieškote kokybės, šis produktas turi gerų atsiliepimų.

The stebulė Pilnesnis USB, su 11 prievadų

Šis modelis, kaip ir ankstesnis, turi 11 USB prievadų. Septyni iš jų yra USB tipo 3.0, o likusių keturių srovės stiprumas yra 2,4 A, kad būtų galima greitai įkrauti jūsų įrenginius. To ypatumas stebulė, Privalumas yra tas, kad kiekviename prievade yra atskiras jungiklis, kuris taupo akumuliatorių, jei jie nėra naudojami.

Visų šių pranašumų blogoji dalis yra ta, kad turėdamas tiek daug labai didelės galios prievadų, jis turi būti nuolat maitinamas (įtrauktas 1 m maitinimo laidas). Be to, dėl beveik pusės kilogramo svorio perkeliamumas yra gana sumažėjęs, palyginti su kitais sąraše esančiais modeliais.

Ekonomiškiausias variantas

Į ketvirtąją vietą įtraukiame paprasčiausią (ir pigiausią) variantą sąraše. Tai apie a stebulė USB, kuriame yra keturi 2.0 tipo prievadai. Jo perdavimo greitis yra iki 480 Mbps. Jis suderinamas su šiomis sistemomis: Windows 98SE / ME / 2000 / XP / XP / X64. Kompaktiškas dizainas suteikia maksimalų nešiojamumą ir yra labai lengvas.

Nors jis siūlo daug mažiau funkcionalumo nei kiti mūsų pateikti modeliai, tai yra geras pasirinkimas, jei ieškote kažko paprasto ir nebrangaus. Viskas priklauso nuo to, kokį naudojimą norite naudoti stebulė USB. Mes įtraukėme jį į savo sąrašą dėl kainos ir kokybės santykio. Vienas iš trūkumų yra tas, kad USB jungties laidas yra fiksuotas.

Geriausias stebulė USB skirtas žaidėjai

Mes nusprendėme įtraukti šį modelį stebulė USB, ypač labiausiai žaidėjams! Keturi jo prievadai yra USB 3.0 tipo, skirti įkrauti PS5 ir kitų išorinių įrenginių valdiklius. Jie taip pat siūlo didelį duomenų perdavimo greitį. Tokiu būdu galite prijungti standųjį diską prie savo PS5 ir padidinti jo talpą.

Tai modelis su mėlynomis LED lemputėmis, įkvėptas „Playstation 5“ konsolės dizaino. Vartotojai šį produktą įvertino labai gerai. Vienintelis jo trūkumas? Atrodo, kad laidas yra šiek tiek trumpas, todėl gali prireikti ilgintuvo.

The stebulė Geriausiai parduodamas USB 3.0

Rytai stebulė USB išsiskiria ne tik kaina, bet ir keturių USB 3.0 prievadų perdavimo greičiu – 5 gigabaitais per sekundę. Tai leidžia sklandžiai atkurti HD vaizdo įrašą net su kitais prijungtais išoriniais įrenginiais.

Rytai stebulė USB yra „plug and play“, todėl nieko nereikės įdiegti, kad jis veiktų. Be to, jis yra suderinamas su daugeliu operacinių sistemų. Vartotojai komentuoja, kad jis nešildo – tai labai dažna tokio tipo įrenginių problema. Jame yra labai trumpas laidas, dėl kurio kai kuriais atvejais gali būti sunku prijungti periferinius įrenginius.

Pirkinių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti stebulė USB

Mes negalime žinoti visko. Jei jūsų technologinių žinių nėra labai daug, normalu, kad tarp daugybės rinkoje esančių modelių, kurių kiekvienas turi skirtingas kainas ir savybes, šiek tiek pasimetėte. Bet štai ko mes čia! Šiame skyriuje galėsite išspręsti kai kurias abejones dėl stebulė USB.

Asmuo, jungiantis savo USB prie šakotuvo

A stebulė USB yra įrenginys su USB jungtimi, turintis keletą įėjimų, kad būtų galima išplėsti galimų prievadų skaičių. (Šaltinis: Chainarong Chokrung: 80650397 / 123rf.com)

Kas yra a stebulė USB ir kam jis skirtas?

A stebulė USB yra įrenginys, turintis USB jungtį, turintis keletą įėjimų, kad būtų galima padidinti galimų prievadų skaičių ir vienu metu sujungti kelis periferinius įrenginius. Šie prietaisai turi turėti ne tik USB 2.0, bet ir 3.0 prievadus, be to, jie gali apimti HDMI įvestį, USB-C ir „micro SD“ lizdus.

Kokia yra sistema „Plug & Play“?

Ispanų kalba „prijunk ir naudok“. Tai technologijos rūšis, dėl kurios kompiuterinė sistema automatiškai sukonfigūruoja save. Tai yra, nereikia diegti tvarkyklių ar programinė įranga taip pat nesijaudinkite dėl konfigūracijos parametrų, nes pats įrenginys automatiškai atpažįsta save. Dauguma sistemų šiandien sukonfigūruotos taip.

Tai, ką daro ši technologija, palengvina gyvenimą tiems iš mūsų, kurie neturi daug žinių apie kompiuterius. Tokiu būdu mes galime prijungti savo įrenginį ir jį naudoti nedelsdami, neieškodami, kaip atliekama konfigūracija. Sistemai „Plug & Play“ Jei įmanoma, kompiuteryje taip pat turi būti ši sistema.

Centrinis USB

Duomenų perdavimas prietaisais stebulė USB paprastai matuojamas Mbps arba Megabits per sekundę. (Šaltinis: Kudoh: 94649734 / 123rf.com)

Kuo skiriasi USB 2.0 ir 3.0?

USB reiškia Universalus serijinis autobusas, angliškai. Skirtumas tarp šių dviejų tipų yra duomenų perdavimo greitis. 2.0 tipo USB sparta gali siekti iki 60 Mbps (megabitų per sekundę), jas palaipsniui keičia 3.0 tipo USB, kurios veikimas yra dešimt kartų didesnis, tai yra, 600 Mbps.

Pavyzdžiui, „Type 2.0“ puikiai veikia su tokiais išoriniais įrenginiais kaip klaviatūros, pelės ar garsiakalbiai, net su USB atmintinėmis. Tačiau naudojant įrenginius ar failus, kuriems reikalingas didesnis duomenų skaitymo ir rašymo greitis, pvz., HD filmus, mums reikės 3.0 tipo. Pastarosios yra suderinamos su 2.0 tipo, bet ne atvirkščiai.

Kaip sukonfigūruoti a stebulė USB?

Šie prietaisai paprastai turi technologijas „Plug & Play“, bet kai kurie stebulė USB turi galimybę tinkinti prievadų veikimą. Pavyzdžiui, amperas, išjungtas ir įjungtas, be kita ko. Tam turėsite įdiegti kai kuriuos tvarkykles ir pritaikyti konfigūracijos parametrus.

USB šakotuvas

Nepamirškite jo neperkrauti įrenginiais. Tokiu būdu jis neperkais, todėl komponentas gali sugesti. (Šaltinis: Jipen: 103548179 / 123rf.com)

Kokios rūšies stebulė USB egzistuoja?

Visų pirma, mes randame du tipus pagal uostų, kurių stebulė USB. Paprastuose yra iki keturių prievadų (paprastai visi USB), kartotiniuose yra daugiau nei keturi, paprastai aštuoni ar daugiau. Be to, pastarieji gali apimti įvairius ryšius. Pavyzdžiui, HDMI jungtis.
Daugkartinis Paprasta
Uostai Iki keturių uostų. Daugybė uostų.
Trūkumas Jo funkcijos yra daug ribotesnės. Suvartokite daugiau energijos (būdami aktyvūs).
Privalumas Labiau gabenamas (apskritai). Jis naudojamas daugeliui periferinių įrenginių ir kai kurių skirtingų tipų prijungimui.

Pagal maisto rūšį randame stebulė Pasyvus ir aktyvus USB. Pasyvus veikia tik kaip fizinis ryšys. Tai neleidžia mums manipuliuoti duomenų srautu ir nevartoja energijos. Turtui reikalinga energija, nes jis sustiprina gaunamą signalą, kad perduotų juos ar kitus įrenginius, prijungtus prie skirtingų uostų.

Kokios yra geriausios medžiagos, su kuriomis a stebulė USB?

Atsižvelgiant į tai, kad elektros energija praeina per šiuos prietaisus, jie generuos šilumą. Dėl šio perkaitimo komponentai gali ištirpti. Štai kodėl medžiagos, iš kurių jie pagaminti, yra tokios svarbios. Jei mes investuojame, patartina investuoti į kokybę, nes priešingu atveju tai gali būti brangu.

Patariame pasirinkti a stebulė USB, skatinantis aušinimą ir su medžiagomis, kurios išsklaido šilumą. Šiuo atveju geriausia rinktis iš aliuminio pagamintus modelius, o ne plastikinius. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad jis yra tvirtos struktūros, kad būtų atsparus smūgiams, ypač jei planuojame jį reguliariai gabenti.

Patarimai pailginti …