Nagai yra jūsų vizitinė kortelė. Prekė

Kiekviena moteris žino, kokia svarbi yra rankos išvaizda. Tvarkingi patraukia dėmesį, sugadinti gali sugadinti net efektyvų stilių. Juk velnias yra detalėse. Nagai vaidina reikšmingą vaidmenį jų išvaizdoje, išryškėja kiekvienos veiklos metu. Net ir tie nedažyti, bet net nagai, turintys tik kondicionieriaus spindesį, suteikia jūsų rankoms gražų, klasikinį išvaizdą. Ką daryti, kad nagai būtų tvirti ir taptų jūsų demonstracijomis? Žr. Mūsų vadovą.

Įspėjamas iš anksto

Kai kurios ponios dažnai pamiršta, kad nagų priežiūra prasideda kasdienių buities darbų etape. Skalbdami indus, valydami grindis ir plyteles bei dirbdami sode, nepamirškite dėvėti apsauginių guminių pirštinių. Darbas vandenyje pridedant ploviklio minkština nago struktūrą ir gali nulaužti ar suskaldyti nagą. Taip pat nepamirškite apsaugoti nagų nuo mechaninių pažeidimų. Skardinių atidarymas, įdomūs elementai ar akinių mini varžtų priveržimas nėra nagų užduotis.

Sutrumpinkite nagus

Ilgi nagai niekada neišeis iš mados, ypač jei plokštelę apdorosite raudonu laku. Tačiau jei jūsų nagai nėra tobulos formos, tai bus neproduktyvi.

Nuo ko pradėti nagų priežiūrą? Pirmiausia nepamirškite reguliariai trumpinti nagų. Stenkitės vengti žirklių ar peilių, kurie gali pažeisti plokštę savo ašmenimis. Daug geresnis sprendimas yra failo naudojimas. Ką? Popierinė dildė, nors ir greičiau dėvisi, turi subtilesnį abrazyvinį paviršių nei metalinis. Jo dėka jūs švelniai sutrumpinsite nagus, bet ir suteiksite jiems norimą formą. Atminkite, kad nagų ilgis priklauso nuo jų formos – „tonzilės“ gerai atrodo su ilgesne plokšte, daugiau kvadratinių nagų puikiai tiks su trumpesnėmis.

Drėkinti

Nagų mityba? Žinoma! Kai nagai bus supjaustyti ir padengti, galėsite juos pamirkyti šilto alyvuogių aliejaus mišinyje ir palikti 10 minučių. Oda aplink ją bus išlyginta, o nagai bus maitinami.

Nenupjaukite odelių

Viena iš dažniausiai pasitaikančių damų klaidų yra odos pjaustymas. Odelių užduotis yra apsaugoti nagų augimo vietą, kai jos nėra – vieta lieka neapsaugota ir gali sukelti įvairias bakterines infekcijas. Deja, klaidingai manoma, kad paliktos odos nėra labai estetiškos. Išeitis yra naudoti medinę odelių lazdelę, kuria galite švelniai juos atitraukti. Tada nagų odelių pašalinimas yra daug švelnesnis. Geriausių rezultatų pasieksite, kai odelės bus minkštos, todėl pirmiausia sušlapinkite rankas arba naudokite specialų odą minkštinantį kremą.

Žingsnis po žingsnio manikiūras

Kiekvienas kosmetologas jums pasakys, kad lako tepimas ant nago plokštelės be ankstesnio pagrindo yra klaida. Ne tik todėl, kad pagrindinis lakas prailgina nagų lako patvarumą, bet visų pirma apsaugo nago plokštelę nuo spalvos pasikeitimo, kuris dažnai pasirodo, jei jums patinka stiprūs tonai – raudona, grafito ar violetinė. Norėdami to išvengti, ant gerai išvalytos plokštelės tepkite nagų kondicionierių, kuris sutvirtina plokštelę ir apsaugo ją nuo pageltimo.

Dažykite nagus

Pažvelgę ​​į vaistinių lentyną pamatysite daugybę nagų lakų. Kuris pasirinkti? Kiekvienas nagų lakas gerai atrodo ant gerai prižiūrimų nagų. Tačiau spalvos pasirinkimas priklauso nuo jūsų nuotaikos ar temperamento. Saugūs smėlio spalvos atspalviai pasitvirtins kiekviename darbe. Pearly blizgantys nagai ar prancūziškas manikiūras yra vienodai elegantiški. Jei eisite į vakarėlį, galite naudoti stiprias spalvas – slyvų, raudoną ar bordo. Vasaros dienomis puikiai atrodo neoninės spalvos, taip pat madingas turkis ir oranžinė spalva. Kad lakas ilgiau išlaikytų ilgaamžiškumą ir išvengtų skilimo, atminkite apie viršutinį sluoksnį – viršutinis sluoksnis prailgins spalvoto lako patvarumą.