Šunų baseinas: kas tai?

Šunys dažniausiai mėgsta maloniai panardinti ir pažaisti vandenyje. Ypač atėjus vasarai ir aukštai temperatūrai. Šunų baseinas yra puikus objektas jūsų augintiniui linksmintis. Be to, yra tokių, kurie yra labai dideli, kad žmonės taip pat galėtų juo naudotis ir taip galėtų atsigaivinti bei užmegzti ryšį su savo mylimais šunimis.

Šunų baseinas turi būti labai atsparus galimiems žaismingo šuns įkandimams, be to, jis negali paslysti, kad būtų saugus jiems, jūsų vaikams ir jums. Šiame vadove norime patarti, koks turėtų būti idealus baseinas jūsų augintiniui ir kodėl verta jį įsigyti ir juo naudotis, ypač dabar, kai jis labai karštas.

Svarbiausias

  • Šunų baseinas yra labai reikalingas jūsų augintiniui, ypač labai karštais mėnesiais. Šunys turi nedaug prakaito liaukų, o dėl aukštos temperatūros jie labai serga. Galimybė vasarą gauti gėlo vandens šuniui yra labai naudinga.
  • Daugelis šunų mėgsta maudytis, kai būna labai karšta. Bet jei taip nebūtų, tai galima išlavinti ir priprasti. Galų gale, nesvarbu, ar jis yra baseine, ar vonioje, jūsų šuniui reikalinga vonia, kad jis būtų švarus ir sveikas.
  • Pirkdami šunų baseiną, turite atkreipti ypatingą dėmesį į jo dydį ir talpą. Taip pat medžiagose, taip pat sistemoje, kurioje siūloma išleisti vandenį, ir papildomuose prieduose, kuriuos galite nusipirkti, kad jis būtų naudingesnis.

Geriausi šunų baseinai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame vadove pamatysite, kad šuniui tinkamiausio baseino pasirinkimas bus labai svarbi užduotis. Kadangi jūs ketinate investuoti į savo augintinio gerovę, pabandykite išanalizuoti pirkinį ir tai, kad tas jūsų įsigytas baseinas trunka keletą metų. Norėdami palengvinti šią užduotį, pateikite penkių populiariausių straipsnių tarp vartotojų pasirinkimą.

Geriausias sulankstomas neslystantis šunų baseinas

Šis šunų baseinas pagamintas iš PVC medžiagos, kuri, pasak gamintojų, yra saugi ir netoksiška. Kiekviena baseino dalis yra 0,5 centimetro storio lentos. Vanduo, kuriuo užpildoma erdvė, turi užimti mažiau nei 80% viso vandens kiekio. Jis turi neslidų dugną. Jį lengva surinkti, gabenti ir laikyti.

Iš vienos pusės jis turi drenažo angą, kad būtų galima lengvai pašalinti vandenį ir nereikia judinti baseino iš ten, kur jis yra. Tuo pačiu metu jis yra gerai uždarytas, kad vanduo neišbėgtų. Jis yra trijų dydžių, priklausomai nuo jūsų šuns veislės. Jis tiekiamas su nemokamu silikoniniu šepetėliu. Apima pleistrus, jei kuri nors šio baseino dalis plyšta.

Geriausias baseinas dideliems šunims

Šis baseinas pagamintas iš PVC plastiko ir PET (polietileno tereftalato). Atidarytas jos skersmuo yra 160 centimetrų, o aukštis – 30 cm. Jis sveria septynis kilogramus. Jis yra raudonos ir mėlynos spalvos, abu tamsūs. Jame yra drenažo skylė, kad vandenį būtų galima pašalinti nejudinant baseino. Jis gerai uždarytas, kad vanduo neišbėgtų.

Jis tinka visiems šunims, net ir tiems, kurių svoris ir dydis yra didelis, kaip komentuoja pirkėjai, kurie taip pat užtikrina, kad jis neslystų. Jis gali būti sulankstytas, sulankstomas į mažus kvadratus, todėl jį lengva padėti ir laikyti, kai jis nenaudojamas. Yra 35 stačiakampio formos gabalai, kurių kiekvieno dydis yra 27,5 x 12 cm.

Praktiškiausias šunų baseinas

Šis baseinas yra trijų dydžių. Vienas jų išlaiko iki 70 kg svorio, kitas – iki 110 kg, kitas – net keliems didžiuliams šunims ir netgi žmonėms, toleruojantiems daugiau nei 110 kilogramų. Gylis svyruoja nuo 20 iki 30 centimetrų. Pagrindas yra grubus, kad neslystų. Visas baseinas, įskaitant grindis, yra pagamintas iš PVC medžiagos.

Pardavėjai paaiškina, kad šis baseinas yra nešiojamas ir jį lengva laikyti. Taip pat labai lengva surinkti ir išardyti. Drenažui jis turi vamzdelį su užsukamu dangteliu, kurį galima atidaryti, kad vanduo išeitų, o nejudinant baseino. Jo išorė yra raudona, o viduje – mėlyna, o forma – apvali.

Sunkiausias šunų baseinas

Šis tamsiai mėlynas ir dangaus mėlynas baseinas yra 160 cm skersmens ir 30 cm aukščio. Jis sveria 5,6 kilogramo. Jis surenkamas sulankstytuose stačiakampiuose. Jums tiesiog reikia jį atidaryti ir užpilti vandeniu. Vienoje baseino pusėje jis lengvai nuteka, kad ištuštintų vandenį nejudindamas objekto. Kai kurie vartotojai nemano, kad grindys yra labai atsparios.

Jo nereikia išpūsti, tiesiog surinkite ir jis bus paruoštas užpildyti vandeniu ir naudoti. Pirkėjai sako, kad šonai būna tiesūs net esant žemam vandeniui. Jame telpa daugiau nei 500 litrų vandens. Medžiagų atsparumas išsiskiria, tačiau visada būtina užtikrinti, kad šuo būtų gerai apkarpytas nagais, kad neplyštų grindys.

Lengviausias šunų baseinas

Šis penkis kilogramus sveriantis baseinas yra 120 centimetrų skersmens ir 30 cm aukščio. Storis yra 0,5 cm. Jo gamintojai sako, kad jis veikia tiek viduje, tiek lauke. Jame yra labai paprasta drenažo sistema, vienoje iš šonų uždedamas kamštis, paliekantis skylę, pro kurią vanduo gali išbėgti nejudėdamas baseino.

Išorė yra šviesiai mėlyna, o viduje tamsiai mėlyna. Jis buvo pagamintas iš PVC ir PET. Vartotojai pabrėžia jo atsparumą įbrėžimams nuo savo šunų. Nors jei turite šunį, kuris yra labai stiprus ar laukinis, jis gali jį sunaikinti. Jį lengva surinkti ir laikyti. Taip pat lengva transportuoti.

Prekių vadovas: ką reikia žinoti apie šunų baseiną

Šuniui vėsiu vandeniu pilnas baseinas gali būti didžiulis malonumas karštomis dienomis, netgi elementas, galintis pagerinti jo sveikatą ir gyvenimo kokybę. Šiluma išvargina visas gyvas būtybes, tačiau nors jūs galite nusiprausti po dušu kada tik norite, jūsų šuo neturi tokios galimybės. Jūsų žinioje esantis baseinas bus puiki dovana šuniui.

Plaukiantis šuo

Plaukimas ir žaidimas su vandeniu šuniui gali būti labai įdomus. (Šaltinis: Martins: 28150680 / 123rf.com)

Kodėl man reikalingas baseinas šunims?

Ypač esant aukštai temperatūrai, šuo turi turėti prieigą prie vandens, kuriame galėtų atvėsti. Jūsų šuo žaidžia, šokinėja, eina pasivaikščioti saulėje ir reikalauja vietos, kur jis galėtų lengvai sušildyti šilumą, kai to reikia. Jei jūsų žinioje yra pilnas šalto vandens baseinas, darysite jam didžiulę paslaugą, kad pagerintumėte jo gyvenimo kokybę.

Visų pirma, atėjus aukštai temperatūrai, šuo gali labai nukentėti. Nors žmonės turi daug prakaito liaukų, padedančių mums atlaikyti šilumos perteklių, šunys turi labai mažai. Norint išvengti pavojingo šilumos smūgio ir kitų problemų, šuniui būtinas baseinas su gėlu vandeniu, ypač vasarą.

Kokių atsargumo priemonių turėčiau imtis su savo šunimi, prieš leisdamas jam naudotis jūsų baseinu?

Jei norite, kad jūsų baseinas tarnautų ilgai, net jei jūsų augintinis yra neklaužada, turite laikytis tam tikrų atsargumo priemonių. Vieni, pirmosios naudojimo dienos, kiti nuolat. Taip pat reikia laikytis atsargumo priemonių, kad vanduo būtų kuo švaresnis ir kad būtų sveika maudytis jums ir jūsų šeimai.

  • Nukirpkite jai nagus: Nors baseine yra atspari medžiaga, svarbu, kad nagai būtų trumpi, kad jie po truputį nepažeistų žemės.
  • Nykštukinis jūsų šuo: Tai turėtumėte daryti su baseinu arba be jo. Bet jei norite, kad tas baseinas nebūtų ligų šaltinis, atlikite tai ir padarykite jį keliomis savaitėmis prieš pradėdami naudotis baseinu.
  • Skiepykite savo šunį: Labai svarbu, kad esate skiepijamas bet kokiomis aplinkybėmis. Bet jei trūksta vakcinos, neturėtumėte patekti į tą vandenį ar leisti tai daryti kitiems gyvūnams.
  • Pirmus kelis kartus, kai naudojatės baseinu, gerai įvertinkite jo elgesį: Jei jis subraižo baseiną ar įkanda į jį, galite jį papeikti. Jei jis maudosi nesunaikindamas nieko aplink, duokite jam skanėstą.
  • Pasirūpinkite, kad jam būtų patogu: Be to, kad jūsų šuo pirmą kartą naudojasi savo baseinu, būkite atsargus ir pasistenkite būti dėmesingi. Turite įsitikinti, kad jie patogūs vandenyje, ir mėgautis juo. Jei ne, paimkite jį iš vandens ir palaipsniui treniruokite, kol jis pripras.

Šuo ir mergaitė vandenyje

Kai einate pirkti savo šuniui baseino, labai svarbu atsižvelgti į jo skersmenį. (Šaltinis: dmosreg: 53757377 / 123rf.com)

Ar galiu įsidėti chloro į savo šuns baseiną?

Taip, žinoma. Chloras rekomenduojamas baseinams, tačiau visada kontroliuokite kiekį, kurį įdedate į vandenį. Ši cheminė medžiaga gali pašalinti beveik visus grybus ir bakterijas, kuriuos galima laikyti panaudotame ir stovinčiame vandenyje. Bet jei pridedate per daug chloro, tai gali būti labai žalinga jūsų augintinio, jūsų ir jūsų šeimos sveikatai.

Kaip ir žmonėms, rekomenduojama, kad po maudymosi baseine su chloru gyvūno kūnas būtų nuplaunamas gėlu vandeniu. Taigi ši cheminė medžiaga pašalinama iš odos. Tai taip pat padeda nuskalauti rankšluosčiu. Chloras gali pakenkti gyvūno kailiui ir odai, tačiau gerai nusiprausus, ši rizika pašalinama.

Kas yra šilumos smūgis ir kaip jį pašalinti naudojant šunų baseiną?

Šunys yra labai linkę į vadinamąjį šilumos smūgį, tai yra staigų kūno temperatūros pakilimą. Aukšta vasaros temperatūra ir tai, kad šuo turi mažai prakaito liaukų, yra du labai pavojingi aspektai. Nepamirškite, kad yra veterinarijos tyrimų, kurie užtikrino, kad šuo gali mirti nuo šilumos smūgio.

Kai jaučiate, kad jūsų šuo dusia ar kvėpuoja daug greičiau nei įprasta ir yra aukšta temperatūra, jūsų šuo turi atvėsti, nes dėl karščio jis jaučiasi blogai. Tokiu atveju pastatykite jį į šešėlį ir, kai pradeda vėsti, duokite jam gerti vandens ir vietos, kur jis galėtų sušlapti, pavyzdžiui, baseine.

Šuniukas ilsisi

Be žaidimų ir atvėsinimo, jūs taip pat galite naudoti šunų baseiną, kad prižiūrėtumėte savo augintinį. (Šaltinis: dmosreg: 78196037 / 123rf.com)

Ką galėčiau naudoti be baseino, kad mano šuo nepatirtų aukštos temperatūros?

Šiluma šunį išties vargina. Be to, kad turėtumėte baseiną, visada turėkite vandens atsigerti pavėsyje esančiame dubenyje, kad skystis nebūtų šaltas. Taip pat turėtumėte apsisaugoti nuo saulės, turėdami galimybę pasivaikščioti pavėsingose ​​vietose

Poilsiui galite pasiūlyti specialiai vasarai sukurtą lovą.

Plaukai taip pat padeda gauti daugiau šilumos. Nukirpkite jį trumpai ir taip pat dažnai šepetėliu, kad paskatintumėte kailio nusimetimą. Jūs nenorite, kad žaisčiau daugiau valandų valandomis …