Naktinis staliukas: koks yra m

Skaitymas prieš miegą yra įprotis, kurį vis dar turi daugelis žmonių. Tiesa, kad tai ne visada fizinė knyga, nes galima naudoti ir elektroninį prietaisą. Kiti naršo internete ar per socialinius tinklus. Visiems jiems bus labai naudinga turėti naktinį stalą, du, jei tai dvigulė lova.

Naktinis staliukas naudojamas palikti skaitomą knygą ar naudojamą įrenginį. Bet taip pat turėti lempą, leidžiančią šalia lovos turėti šviesos tašką. Be to, jie dažniausiai būna su nedidele saugojimo vieta. Kad galėtumėte įsigyti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį, parengėme šį išsamų pirkimo vadovą.

Svarbiausias

  • Rinkoje rasite įvairių naktinių staliukų modelių, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų skonį atitinkantį. Žinoma, taip pat jūsų estetiniams ir erdviniams poreikiams. Be to, turėtumėte aiškiai pasakyti, ar ieškote naktinio miegamojo miegamajam, ar planuojate jį naudoti kaip šoninį stalą. Jūsų dizainas gali priklausyti nuo šios problemos.
  • Jei norite dviejų vienodų naktinių spintelių, svarbu jas įsigyti vienu metu, todėl nerizikuosite jų pritrūkti. Nors vis dažniau miegamuosius mato su dviem skirtingomis naktinėmis spintelėmis. Rizikingesnis variantas, bet ir originalesnis.
  • Pirkdami naktinę spintelę, turite atsižvelgti į tai, kad jos matmenys ir aukštis yra tinkami. Įvertinkite dekoratyvinį stilių, kad jis atitiktų likusį miegamąjį. Žinoma, patikrinkite, ar juose yra pakankamai vietos.

Reitingas: geriausios naktinės kėdės rinkoje

Be abejo, jus domina keletas geriausių naktinių spintelių rinkoje. Rengdami šį sąrašą atsižvelgėme į jo vartotojų nuomonę. Niekas geresnis už tą, kuris jau panaudojo produktą jo kokybei įvertinti. Be to, ši apžvalga padės jums sužinoti keletą įdomių funkcijų, bet visų pirma priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Universaliausias naktinis staliukas

Tai labai universalus naktinis staliukas. Mes tai sakome, nes jis naudojamas ne tik miegamajam, bet ir svetainei kaip šoniniam stalui. Jį galite naudoti norėdami įdėti telefoną ar papuošalą. Jis pasižymi labai moderniu dizainu, kuris derinamas su daugeliu dekoratyvinių tendencijų, ypač šiaurietiško stiliaus.

Stalo korpusas pagamintas iš aukštos kokybės baltos spalvos stalviršio. Jis turi keturias šviesios medienos spalvos kojas. Paviršius yra gana atsparus ir lengvai valomas. Be to, jis yra atsparus vandeniui, todėl, jei išsiliejus skysčiui, jis nesugestų. Jame yra dvi saugojimo vietos, kurios bus labai naudingos.

Geriausio klasikinio dizaino naktinis staliukas

Šiuo atveju mes kalbame apie naktinį stalą su įprastu baltos spalvos dizainu, tačiau su dabartine estetika. Jame yra du skirtingo dydžio stalčiai, kad galėtumėte laikyti viską, ko norite. Galite nusipirkti vieną ar du su tam tikra nuolaida. Jie galioja ir miegamajame, ir svetainėje kaip šoninis stalas. Tvirtos kojos suteikia stabilumo.

Stalo gamybai naudojama mediena yra aukštos kokybės, todėl laikui bėgant. Stalo stalčiai turi dvi metalines rankenas. Be to, atidarius juos, jie turi sustojimą, kad nenusileistų nuo bėgio ir nenukristų ant žemės. Jo dizainas taip pat galioja skandinaviškoms dekoracijoms. Jo surinkimas yra paprastas dėl tikslių instrukcijų.

Geriausias kainos ir kokybės santykio naktinis staliukas

Jei ieškote kokybiško varianto, tačiau už prieinamą kainą, tai yra puikus naktinis stalelis. Be to, jis turi dizainą, kuris labai gerai prisitaikys prie skirtingų apdailos rūšių. Jis yra tokio dydžio, kad tilptų beveik bet kuriame miegamajame. Jo matmenys yra 42 centimetrų pločio, 33 centimetrų gylio ir 43 centimetrų aukščio.

Naudingi stalo stalčiaus matmenys yra 27 cm pločio, 24 cm gylio ir 10,5 cm aukščio. Be to, šiame stalčiuje yra lentyna, kurią galite naudoti daiktams laikyti ar dekoratyviniam daiktui įdėti. Naktinį staliuką turite surinkti patys, tačiau jame yra instrukcijos ir aparatūra, kad tai nebūtų sudėtinga.

Naktinė spinta su geriausiu retro dizainu

Viena iš paklausiausių dekoratyvinių tendencijų pastaruoju metu yra eklektiška, kuri yra įvairių stilių mišinys. Tokio tipo dekoracijose ir kitose vietose labai tinka retro gabalėliai, tokie kaip šie du naktiniai staleliai. Jie imituoja klasikinį Prancūzijos kaimo namų stilių. Jo sendinti dažai puikiai prisilies prie bet kurio miegamojo.

Kaip ir kitus naktinių stalelių modelius, šį taip pat galima naudoti svetainėje kaip šoninį stalą. Jame yra du lengvai atidaromi stalčiai, kurie padės palaikyti tvarką namuose. Stalai yra labai atsparūs ir turi priemones, kurios pritaikomos beveik visoms erdvėms; Tai yra: 38 x 28 x 38 centimetrai.

Naktinis staliukas – knygų lentynos formos

Pabaigome šį sąrašą pasirinkdami kitą variantą, nes ši naktinė spintelė iš tikrųjų yra knygų spinta. Jame yra trys plaukiojančios lentynos, kurias galite pasirinkti, kur jas pastatyti. Šie baldai leis jums suteikti naują miegamojo išvaizdą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės kietos šiaurinės pušies. Be to, tai yra kūrinys, pagamintas rankomis.

Jūs turite pritvirtinti lentyną prie sienos ir tada pasirinkti, kur įdėti tris lentynas. Kad galėtumėte rasti tinkamiausią savo kambario modelį, turite skirtingų spalvų variantų. Galite pasirinkti graikinį riešutą, natūralų, mėlyną, baltą arba juodą. Jo aukštis yra 101 cm, 50 cm ilgio ir 21 cm gylio.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie naktinę spintelę

Ką tik atlikta geriausių naktinių spintelių apžvalga buvo labai naudinga; Tai padėjo jums pažinti geriausius modelius rinkoje ir tuo pačiu atrasti įdomių savybių. Dabar turite aiškius reikalavimus, kuriuos turi atitikti šie baldai. Tačiau yra ir daugiau aspektų, kuriuos turite įvertinti, kad geriausiai įsigytumėte.

Naktinis staliukas

Apšiurę prašmatnaus stiliaus naktiniai spintelės. Jie turi dekoratyvinį stilių, imituojantį XIX amžiaus britų Viktorijos laikų kaimo namų dekorą. (Šaltinis: Volha Rahalskaya: 88193541 / 123rf.com)

Kas yra naktinis spintelė?

Naktinis stalelis yra nedidelis staliukas, skirtas pastatyti šalia lovos. Jei lova yra vienguba, paprastai naudojama viena, o jei ji yra dviguba, normalu yra įdėti po vieną iš abiejų pusių. Dėl savo dizaino tai yra baldų rūšis, kuri gali gerai atrodyti svetainėje, jei ją naudojate kaip šoninį stalą. Rinkoje yra daugybė skirtingų variantų, atsižvelgiant į dydžius ir dizainą.

Ar gera mintis, kad naktiniai staliukai būtų kitokie?

Paprastas dalykas dekoruojant miegamąjį yra visų daiktų pirkimas kartu. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau įgyjami skirtingi elementai, harmonizuojantys vienas kitą. Tiesa, kad tai rizikingesnis variantas, tačiau gali būti originalesnis. Tokiu atveju taip pat gali būti įtrauktos dvi nevienodos lentelės.

Gerai pasirinkę galėsite sukurti patrauklų kambarį. Pagalvokite, kad tai neturėtų sudaryti įspūdžio, kaip pasinaudosite dviem namuose turėtomis lentelėmis. Pabandykite, kad jo spalva būtų vienoda, arba bent jau, kad yra elementas, vienijantis miegamojo apdailą. Taip pat galite perdirbti kai kurias lenteles, dažyti jas ta pačia spalva ir gauti puikų efektą.

“Visada reikia teikti pirmenybę patogumui, o ne estetikai, ir dar labiau, kai vietos yra nedaug. Bet kai mes turime viską, ko tikrai reikia ir naudojame ant naktinio stalelio, tuščią vietą galima panaudoti dekoravimui. Jis prideda porą paprastų, minimalistiniai kūriniai, suteikiantys stiliui naktinę spintelę “.

Kokių naktinių spintelių yra?

Kitas aspektas, kurį domina, yra naktinių spintelių tipas, kurį galite rasti rinkoje. Tai padės geriau įvertinti turimas galimybes. Tokiu būdu jūs greičiausiai priimsite geriausią galutinį sprendimą. Toliau pateiktame sąraše mes parodome jums keletą labiausiai paplitusių alternatyvų.

  • Medinis naktinis staliukas. Tai yra vienas iš tų, kuriuos rasite daugiausia rinkoje. Jie gali būti pagaminti iš medžio masyvo, tačiau dažniausiai gaminami iš faneros, medžio drožlių plokščių arba MDF plokščių (atkurtos medienos medžiagos). Visi trys yra pigesni nei medžio masyvas.
  • Plastikinis naktinis staliukas. Jie nėra labai įprasti, tačiau jūs turite keletą galimybių. Jie gali būti derinami su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip metalas ar medis.
  • Metalinis naktinis staliukas. Šiandien jie yra dar rečiau paplitę, tačiau anksčiau kalimo būdų buvo nemažai. Tačiau tai yra plačiai naudojama medžiaga pagrindams ar kojoms.
  • Stiklinis naktinis staliukas. Galite rasti keletą modelių, kurių stiklo paviršius ir likusi kūno dalis yra mediena ar metalas.
  • Metakrilato naktinis staliukas. Metakrilatas gali būti ideali naktinių stalelių medžiaga, nes tai labai palengvina erdvę.

Funkcionalus ar dekoratyvus naktinis staliukas?

Vienas iš klausimų, kuriuos galite sau užduoti rinkdamiesi naktinę spintelę, yra tai, ar geriau, kad ji būtų funkcionali ar dekoratyvi. Negalima derinti abiejų savybių, tačiau tiesa, kad viena iš dviejų gali būti ryškiausia. Todėl prieš pirkdami turite išanalizuoti savo poreikius.

Jei miegamajame yra mažai saugojimo vietos, norite, kad stalas būtų su stalčiais. Jei turite pakankamai vietos, galite pasirinkti modelį su lentynomis, ant kurių padėsite dekoratyvinius daiktus. Be to, jei tai bus kūrinys, kurio funkcija yra daugiausia estetinė, visada ieškokite patrauklaus ir miegamajame išsiskiriančio dizaino modelio.

Naktinis staliukas

Naktiniai staliukai papildo miegamojo saugojimo vietą.
(Šaltinis: Katarzyna Bialasiewicz: 103023852 / 123rf.com)

Ką reikia įdėti ant naktinio stalelio?

Laikantis ankstesnio skyriaus eilutės, dar vienas klausimas, kurį privalote išanalizuoti, yra tai, ką turite įdėti ant naktinio stalelio. Už jūsų turimos erdvės yra daugybė daiktų, kuriuos turėsite turėti ranka prieš miegą ar naktį. Norėdami nepamiršti šio svarbaus aspekto, mes parengėme šią lentelę. Atkreipk dėmesį:
Objektas Paaiškinimas
Lempa Šviesos taško turėjimas yra labai naudingas, ypač naktį.
Žadintuvas Geriau turėti vietą baterijomis valdomam žadintuvui, nei naudotis mobiliuoju.
Knyga Jei mėgstate skaityti naktį, jums patiks, kai galėsite atsidėti knygą.
Vanduo Ypač vasarą gali būti naudinga išgerti stiklinę ar butelį vandens …