Didžiosios Britanijos stipriausias žmogus: „Mes esame uždaroje vietoje

Negalima paneigti, kad uždarymas turėjo didžiulį poveikį mūsų mokymams šiais metais. Mes esame įkvėpti kasdien pagal tai, kaip jūs visi prisitaikėte prie naujo įpročio, ir kūrybingais būdais, kaip tai padaryti.

Nepaisant visų pastangų, žinome, kad kai kuriomis dienomis jums tiesiog trūksta motyvacijos sugalvoti naują būdą, kaip treniruoti nugarą, arba jums tiesiog trūksta mėgstamos abs klasės.

Norėdami priminti, kad esate ne vieni, ir gauti puikių patarimų, mes kalbėjome Myprotein sportininkams apie tai, kaip jie pritaiko savo kasdienybę susitikti jų tikslus.

Kitas yra naujai karūnuotas „JK stipriausias žmogus“, sportininkas Zackas George’as.

Jo dėmesys šiek tiek pasislinko, nutolęs nuo varžybų piko, siekdamas tobulinti techninius įgūdžius ir tam tikrų sunkių judesių meistriškumą, taip pat plėtodamas savo „motoriką“.

Jis taip pat nuolat rengia kasdienes treniruotes, kad žmonės galėtų šokinėti, linksmindamas mases savo vaizdo įrašais ir išlaikydamas humoro jausmą šioje situacijoje.

Kalbėjomės su Zacku ir klausėme, kaip jis pritaikė savo gyvenimą ir treniruotes pagal šią naują normą.

Struktūros palaikymas, rutinos apsauga

Vienas iš praktikos tai, ką Zackas pajuto, jam labiausiai padėjo išlaikyti dabartinį našumą ir kūno sudėjimą yra įprasta.

Jis mums pasakė „TPatarimas, kurį aš duočiau kitiems žmonėms užrakinimo metu, būtų išlaikyti tą pačią, jei ne panašią, rutiną, kurią turėjote iki užrakinimo.

Išankstinis užrakinimas, aš paprastai treniruodavausi 10.30 val. Apie 1,5 val., Tada vėl 17 val. Apie 2 val., Po to 30–40 minučių tempiau.

Taigi, užrakinimo metu aš laikiausi tų treniruočių laikų ir pastebėjau, kad tai tikrai padėjo man pereiti prie nuoseklesnio namų treniruočių režimo.

Tos pačios taisyklės galioja ir mitybai bei miegui. Laikantis vienodo laiko, maisto stiliaus ir įprastų miego valandų, man tapo gana lengva pereiti.

Tyrimas rodo kad rutinos apsauga ir palaikymas gali prisidėti prie geresnio jausmo ir fizinės savijautos pagerėjimo.

Ikie Zacko įranga gali būti ne tokia ribota kaip kiti (būdami savo funkcinės fitneso salės savininku) Lesteryje jis galėjo dalį šio rinkinio panaudoti namuose), – funkcinis tinkamumas, ypač elito lygiu, privertė jį prisitaikyti.

Viena iš pratimų grupių, atskirianti elitą nuo jūsų vidutiniškai labiau lankančio sporto salės lankytojo, yra gimnastikos judesiai.

Akivaizdu, kad JK bus labai mažai namų, kurie galėtų susitvarkyti pilna gimnastika bokštas viduje ar bet kokios formos gimnastikos įranga.

Kai paklausėme jo, kaip jis įveikė šią kliūtį, sakė Zakas,To gauti aplink tai bandžiau atkartoti gimnastikos judesius turima įranga. “

Pritvirtinau keletą žiedų prie medžio šalia savo namų, kad galėčiau tęsti savo žiedo darbą, taip pat atkartodamas pratimų, kurių negaliu treniruoti namuose, traukimo judesius, pvz., Aukšto pasikartojimo štangos ir hantelių eilutes, imituojančias krūtinę. – į juostos ir juostos raumenis. “

Tai just eina parodyti, jums nereikia visos sporto salės, kad galėtumėte dirbti, tik vaizduotę (ir labai stiprų medį))!

Tikslo keitimas

Mes paklausėme Zacko, kaip jis sugeba išlaikyti motyvaciją per šį laiką. Funkcinis tinkamumas treniruotės yra neįtikėtinai intensyvus ir būtų pakankamai sunku juos motyvuoti sporto salėje, kurioje gausu energijos ir kitų konkurentų.

Bet kad galėtum prispausti juos daryti namuose, kai daugelis kova išlipti iš pižamų yra tikrai kažkas kita.

Zakas mums pasakė Dabartiniu atveju esu drąsus, kad nedalyvausiu „2021“ žaidynėse, tačiau tai tikrai pakurstė ugnį ir manyje ir labiau nei bet kada anksčiau motyvavo dar kitais metais kvalifikuotis dar geresnės formos, kad galėčiau pasirodyti viso gyvenimo.

Zackas taip pat minėjoKai tik įžengėme į uždarymą, aš mintyse pasiruošiau, kad 2021 m. Žaidynės nebus į priekį, o tai nukreipė mano dėmesį tiesiai į 2021 m. Sezoną.

„Turiu sutelkti dėmesį į tai, kas yra, pavyzdžiui, į tai, kaip esu pasirengęs 2021 m. Sezonui.“

Rengia iš anksto, reiškė jis jau buvo maldavęsun perkelti savo tikslus. Hes, kad jo tikslai atitiktų dabartinę aplinką, o ne nusivylimas, kad dabartinė aplinka gali nepalaikyti jo artimiausių tikslų.

Zackas mums pasakė, kad jo „… Šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas „Open“ spalio mėnesiui. Sieksiu, kad mano tinkamumas būtų didžiausias tam renginiui ir antrus metus iš eilės užimčiau JK „Fittest Man“ titulą.

Ši netikėta pertrauka taip pat suteikia man solidžius metus dirbti su savo silpnybėmis 2021 m Žaidimai. Džiaugiuosi iššūkiu!

Galite naudoti Zacko metodą ne tik mankštai, bet ir gyvenimui, nes dabar galime sutelkti daugybę dalykų, kuriuos galbūt leidome paslysti mūsų įprastame užimtame gyvenime. Kalbėkitės su šeima ir draugais, užsiimkite šalutiniu pomėgiu, susitelkite į saviugdą ir pan.

Zacko pavyzdys rodo, kad vien dėl to, kad jūsų artimiausi tikslai gali būti užpakaliniai, nereiškia, kad negalite perkelti savo dėmesio ir pradėti dirbti kitiems, kurie pagerins jūsų kūno sudėjimą, sveikatą, santykius, karjerą ar kad ir kas būtų tie tikslai.

Pratimo dėkingumas

Tai, kas iš tikrųjų padėjo Zackui sutelkti dėmesį į savo naujus tikslus, yra dėkingumo praktikavimas.

Zakas atspindi tkoronaviruso pandemija yra daug didesnė nei aš, negalinti varžytis žaidynėse. Pžmonės praranda savo gyvybę, darbą ir yra atskirti nuo šeimos. Laimei, aš esu sveikas ir saugus, ir kai palyginsite tai su situacija, kurioje yra kai kurie žmonės, manau, kad man tikrai pasisekė.

Neįtikėtinai pagelbėjo ir jo palaikymas. Savo žodžiais, Zackas mums pasakė, kadbuvau visiškai priblokštas dėl paramos, kurią gavau iš žmonių čia, JK ir visame pasaulyje, suma.

Žinodamas, kad tiek daug žmonių mane palaiko, aš esu pasirengęs pulti kitą sezoną ir pasiekti geriausių rezultatų jiems visiems! “

Nuo jo Myprotein šeima ir gerbėjų būrys, jo funkcinė būklė gerbėjų, jo paties šeimos ir draugų bei daugelio kitų žmonių visoje JK ir visame pasaulyje, izoliacija Zackui suteikė galimybę skirti šiek tiek laiko ir įsiminti visa tai.

Turėdamas stiprus palaikymo tinklas vieta gali būti kritinis postūmis siekiant bet kokio tikslo sėkmės, o Zackas mums pasakė, kad jis nekantrauja sugrįžti ten ir pasirodyti!

Didelė nuotrauka

Vienas iš pagrindinių mūsų laikų pokalbių su Zacku būdų buvo jo sugebėjimas pamatyti „bendrą vaizdą“.

Usupratimas, kad tai, ką išgyvename dabar, nesitęs amžinai, ir yra galimybė per tą laiką padaryti pažangą bet kuriame gyvenimo aspekte.

Jei galime įžvelgti panašumų su tuo, kuo būsime ateityje, mes yra labiau linkę rinktis šiandien prisidedant prie a sveikesnis, sėkmingesnis gyvenimo būdas.

Prieš įlipant funkcinis tinkamumas, Zackas jau patyrė didelę savo pertvarką, anksti savo gyvenime sprendęs svorio problemas. Tuo metu jis sugebėjo pamatyti ilgalaikį tikslą ir nustatyti tokį sėkmės lygį, kurio abejojame, net jis tikėjosi.

Dabar jis nekantriai laukia 2021 m „Games“, norėdamas susigrąžinti savo, kaip JK, titulą Fittest Mir dirbdamas su jo rezultatais susijusias silpnybes, siekdamas, kad jis būtų dar sėkmingesnis.

Jis taip pat yra žmogus (jums bus malonu išgirsti) ir vienas jo uždarymo jausmų buvo, mrūdos nei bet ko, laukiu treniruočių su draugais ir po to eisiu kartu pavalgyti.

Treniruočių su visais savo draugais atmosfera, o po to tiesiog malšinti ir gauti didelį apgaulės patiekalą po geros treniruotės, yra nepralenkiama mano knygoje!Manau, kad galime visi pakelkite taurę į tai Zakas!

Paimkite namo pranešimą

Zackas ėmėsi pagrindinio funkcinis pasirengimas— pritaikomumas ir perkėlė jį į savo požiūrį į gyvenimą. Jis sutelkia dėmesį į ilgalaikę perspektyvą, pritaikydamas savo trumpalaikis tikslus, kad jie atitiktų artimiausią aplinką ir jos ribotumą.

Jis apsupo save palaikančiu tinklu, kad paskatintų jį siekti savo tikslų, ir daro viską, kad išlaikytų esamą rutiną.

Galėtume pasinaudoti šiomis Zacko pamokomis ir pritaikyti jas savo gyvenimo stiliui. Dėkingumo praktika ir susitelkimas į bendrą vaizdą šiuo metu gali būti ypač naudingas daugeliui mūsų.

Svarbu tai žinoti tai nesitęs amžinai, tačiau tai, ką pasirenkame daryti šiais laikais, turės didelę įtaką mūsų gyvenimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *