Sonic dantų šepetėlis

Mes mokomės valyti dantis vaikystėje, tarpdančių tarpuose likusios bakterijos ir maisto likučiai lemia dantų ėduonį ir poreikį taisyti ar net ištraukti dantį. Šepetėlių gamintojai tobulina savo modelius, išplėsdami jų funkcionalumą ir valymo tikslumą. Be visų žinomų klasikinių šepetėlių, rinkoje galite išgirsti apie elektrinius, garsinius, ultragarsinius, rotacinius ir svyruojančius dantų šepetėlius. Pasirinkus netinkamą, galite paskirti kitą odontologo paskyrimą, todėl pasirinkite tinkamą. Paruošėme saujelę reikiamos informacijos, kuri padės jums išsirinkti tinkamą garsinio dantų šepetėlio modelį, ir parengėme garsinių šepetėlių reitingą, kurio dėka sužinosite, kurį garsinį dantų šepetėlį verta pirkti.

Kas tai yra Sonic dantų šepetėlis? – Veikimo principas

Garsinio dantų šepetėlio dažnio ir vibracijos metodo derinys leidžia atlikti panašią dantų valymo kokybę, panašią į apsilankymą pas odontologą. Aukšto dažnio vibracijos aeruoja pastą, seiles ir vandenį, todėl oro burbuliukai su valymo medžiagomis pasiekia mažiausius kampelius. Garsinio šepetėlio galvos vibracija suskaido apnašas ant vidinių dantų dalių, veiksmingai užkertant kelią kalkių nuosėdoms. Būtent dantų akmenys sukelia periodonto ligų vystymąsi. Elektriniai dantų šepetėliai jie pašalina 11 procentų daugiau apnašų, skirtingai nei klasikinis dantų šepetėlis. Apnašų pašalinimo vertė padidėja iki 21 procento, kai elektrinis dantų šepetėlis naudojamas ilgiau nei 3 mėnesius. Elektriniai dantų šepetėliai dar labiau sumažina dantenų uždegimo riziką po 3 mėnesių naudojimo iki 11 procentų. Šepetėlių pasirinkimas yra toks didžiulis, kad sunku nuspręsti, kurį dantų šepetėlį pasirinkti, todėl jį paruošėme atsižvelgdami į nuomones, techninius parametrus ir kainą garsinių dantų šepetėlių sąrašas.

Garsinių dantų šepetėlių sąrašas 2021 m. Balandžio mėn

Taip pat patikrinkite efektyviausių lazerinių epiliatorių sąrašas

Rengdami garsinių dantų šepetėlių reitingą, mes vadovavomės daugeliu veiksnių, įskaitant Mes patikrinome vartotojų atsiliepimus, rekomenduojamus modelius, technines specifikacijas, kainas ir ištyrėme daugybę forumų, kad atsakytume į klausimą, kuris garsinis dantų šepetėlis yra geriausias. Remdamiesi šiais duomenimis, mes parengėme praktinį garsinių dantų šepetėlių reitingą, kuriame rasite kainas, nuomones ir palyginsite pasirinktus modelius. Ar jums įdomu, kuris garsinis dantų šepetėlis yra geras, o kurio neverta pirkti? Patikrinkite reitingą aukščiau.

„Sonic“ dantų šepetėlis vs. paprastas

Netinkamas dantų valymas prisideda prie karieso susidarymo, ir, kaip žinote, jis gali negrįžtamai pakenkti dantims. Neplauta apnaša lemia dantų akmenų nuosėdų, plintančio ėduonies ir dantenų ligų spalvą. Reguliariai valyti dantis nepakanka, reikia kruopščiai išvalyti sunkiai prieinamus kampelius tarp dantų. Naudojant netinkamo nailono plaukų kietumo dantų šepetėlį, susidaro emalio dilimas, o tai sukelia danties jautrumą ir nepakankamą apsaugą. Dėl per intensyvaus plovimo per kietais šeriais dantenos recesija. Be šerių kietumo, jis vaidina pagrindinį vaidmenį dantų šepetėlio prispaudimas prie dantų.

Palyginimas:

Sonic dantų šepetėlis

 • Judesių skaičius per minutę: vidutiniškai apie 62 000. Spartiausi 96 000 modeliai.
 • Galima stebėti slėgio jėgą prieš dantis.
 • Kruopščiai nuplauna sunkiai pasiekiamas vietas.
 • Jie labai gerai pašalina nešvarumus, taip pat ir netinkamo sąkandžio atveju.
 • Būtinybė keisti arbatpinigius kas 3 mėnesius – kaina apie 40 – per metus.
 • Dantų zonų valymo laiko skaičiavimas.
 • Reikia įkrauti 1-2 kartus per mėnesį.
 • Be elektros jis veikia kaip klasikinis dantų šepetėlis.

Rankinis dantų šepetėlis

 • Vienkartinės kelių šimtų zlotų išlaidos.
 • Judesiai per minutę: 300–600.
 • Žema kaina.
 • Mažas svoris.
 • Kompaktiškesnis dydis.
 • Būtinybė keisti šepetį kas 3 mėnesius.
 • Įkrauti nereikia.
 • Jis gali būti pagamintas iš natūralaus bambuko.

Garsinis ar rotacinis dantų šepetėlis?

Garsinių dantų šepetėlių sąrašas

Garsinis dantų šepetėlis nuo rotacinio skiriasi veikimo greičiu. Impulsiniai teptukairotacinis pasiekti maždaug 8000 judesių per minutę greitį, garsinis šepečiai juda 60 000 kartų per minutę. Be to, garsinis šepetėlis dėl aukšto dažnio sukuria iki 5 mm plovimo lauką už nailono plaukų, o ploviklis kartu su seilėmis ir deguonies dalelėmis plauna erdves sunkiai pasiekiamose vietose sukurta banga. ultragarsinis. Sukamasis šepetys veikia mažesniu dažniu ir plaunamas ten, kur nailono plaukų paviršius susitinka su dantų plokštele, remiantis priemaišų plovimu.

Nepaisant didesnio darbo dažnio, „Sonic“ šepečiai yra efektyvesni energijai, todėl darbo laikas prailginamas vienu įkrovimu iki mėnesio. Tai puikus sprendimas tiems, kurie dažnai keliauja. Šepečių įkrovimo laikas priklauso nuo įkrovimo stoties galios, paprastai užtenka vienos nakties prisijungimo prie tinklo arba, kai kurių modelių atveju, pakanka prisijungti prie maitinimo banko.

Sonic šepečiai skiriasi pagal sukamojo triukšmo lygį. Sonic teptukai yra daug tyliau iš rotacinių šepečių girdant tik šlifuojantį šepetėlį, o su sukamaisiais šepečiais garsas panašesnis į gręžimą.

Garsinis ar svyruojantis dantų šepetėlis? Klausimas, kuriam vis dar reikia patikrinti kontraindikacijas.

Sonic šepetėliai nerekomenduojami žmonėms, sergantiems periodontitu ar atvirais dantų kaklais.

Dantų valymas garsiniu dantų šepetėliu gali tik pabloginti būklę, net dingti. Rotaciniai ir tradiciniai teptukai yra saugus minėtoms sąlygoms.

Garsinis arba ultragarsinis dantų šepetėlis

Garsinis dantų šepetėlis, kaip ir ultragarsinis, veikia panašiu veikimo principu. Abu tipai skleidžia valymo bangas. Garsinių dantų šepetėlių atveju teptuko veikimo apimtį yra tarp 20-20 000 Hz, o ultragarso šepetėliai yra tie, kurie veikia didesniu nei 20 kHz dažniu. Geriausias ultragarsiniai teptukai jie gali atlikti iki 96 000 judesių per minutę.

Koks garsinis dantų šepetėlis?

Garsinio dantų šepetėlio greitis yra labai svarbus norint efektyviai valyti dantis. Kuo didesnis vibracijų dažnis, tuo geriau dantų šepetėlis tuo pačiu metu valo dantis. Aukšto dažnio garsiniai šepetėliai vadinami ultragarso šepetėliais, kurie veikia 96 000 dažniu. judesiai per minutę, deja, jų kaina, gerokai viršija vidutinę kainą, palyginti su kitais modeliais. Jie taip pat yra svarbūs gerame dantų šepetėlyje papildomos funkcijospavyzdžiui, slėgio jutiklis, kad nepažeistumėte emalio, dantų šepetėlio įkrovimo indikatorius ir kaip įkrauti garsinį dantų šepetėlį. Kai kuriuos modelius galima įkrauti naudojant tradicinį USB lizdą, kuris leidžia įkrauti dantų šepetėlį iš nešiojamojo kompiuterio, maitinimo banko, stalinio kompiuterio, televizoriaus ir visų kitų įrenginių, turinčių populiarią jungtį. Į savo reitingą įtraukėme geriausius garsinius šepetėlius, patikrinkite, kurį garsinį dantų šepetėlį verta rinktis.

Geriausias garsinis dantų šepetėlis TOP 10

Geriausias garsinis dantų šepetėlis

Geriausi garsiniai dantų šepetėliai turi aukštą dažnį 80 000 ir 96 000 vibracijos per minutę ir yra vadinamos ultragarsinėmis. Kiekvienas garsinis dantų šepetėlis turi būti nepralaidus vandeniui ir belaidis įkrovimas be to, jis apsaugo vidų nuo vandens prasiskverbimo į elektronikos vidų. Baterija valdomas garsinis dantų šepetėlis yra gera idėja keliautojams, kurie neturi, kur kelyje įkrauti dantų šepetėlių, tačiau po ranka yra akumuliatorių saugykla. Alternatyva gali būti teptukas su stotimi maitinamas iš USBkuris leidžia įkrauti dantų šepetėlį automobilyje arba iš maitinimo banko. Sonic dantų šepetėlis su slėgio jutikliu tai apsaugos emalį ir leis žmonėms, neturintiems to patirties, efektyviai valyti dantis. „Sonic“ dantų šepetėlių rinkinys su atveju yra papildomas komfortas, kuris leis higieniškai pakuoti šepetėlius kartu su patarimais atostogų ar verslo kelionėse. Taigi, koks yra geriausias garsinis dantų šepetėlis? Deja, į šį klausimą nėra vieno atsakymo, visų pirma jis turėtų būti pritaikytas jūsų poreikiams. Net pigiausi garsinių šepetėlių modeliai valo kruopščiau nei tradiciniai dantų šepetėliai, valymo tikslumas taip pat labai priklauso nuo dantų pastos. „Sonic“ dantų šepetėlis – kurį pasirinkti? Į šį klausimą puikiai atsako mūsų garsinių dantų šepetėlių sąrašas.

Sonic dantų šepetėlis su drėkintuvu

Ortodontinio prietaiso garsiniam dantų šepetėliui gali prireikti papildomo valymo įtaiso, pavyzdžiui, drėkintuvo. Dantų drėkiklis jis naudingas skalaujant užkampius, sunkiai pasiekiamas vietas, kuriose netrūksta ortodontinių prietaisų. Drėkiklis veikia slėgio plovimo principu, kuris skalauja maisto likučius naudodamas vandenį. Puikiai slėgio metu tekantis vanduo išteka pulsuojančia srove masažuoja dantenas.

Irigatoriaus užduotys:

 • Masažinio vandens srovės dėka pagerėja dantenų būklė.
 • Tai kruopščiai valo tarpdančius.
 • Tai apsaugo nuo uždegimo.
 • Reguliariai naudojant, apsaugo nuo skilimo.

Sonic balinamasis teptukas

Garsiniu balinančiu dantų šepetėliu naudojamas kavitacijos reiškinys, kai burbuliukai prasiskverbia į tarpdančius ir sunkiai prieinamas vietas, nuplėšdami apnašas nuo dantų. Balinimo šepetėlio garsinė technologija leidžia valyti naudojant garso bangą. Geltonų dantų priežastis galite vartoti per daug fluoro ar antibiotikų, kurie laikui bėgant gali neišnykti. Tačiau dažniausia pageltusių dantų priežastis yra dengimas mirštančiais maisto produktais, tokiais kaip kava ar cigaretės. Naudojant gerą garsinį dantų šepetėlį su poliravimo ir valymo galimybe gali veiksmingai pakeisti dantų pageltimo procesą….