Namų įdegis, tai viskas

Nors viduramžiais blyški veido spalva su strazdanomis buvo prilyginta bajorams, tačiau įdegis šiais laikais yra absoliutus privalumas. Tendencija stiprėja apie vasarą, tačiau taip pat pastebima visus metus. Kai natūralus įdegis nėra pasirinkimas, tamsesnių atspalvių mėgėjai eina į soliariumą arba naudoja „saulę mėgintuvėlyje“, t. Y. Saugiai deginasi. Ką žinome apie savaiminio įdegio ir bronzuojančius losjonus? Sužinokite mūsų straipsnyje.

Apetitas įdegiui

Pirmieji pavasario saulės spinduliai pasirodo kaip ženklas, kad žieminius drabužius paslepiame drabužių spintoje, o apsivilkome lengvesnius ir erdvius drabužius. Tai yra tada, kai atrandame dilbius ir kojas, išbalusias po žiemos. Pavasarį tai natūrali ir laikina būsena, nes saulė netrukus atliks savo darbą. Jei esate užimta sėkmės moteris, kuri savo dieną dalija į biurą, sporto salę ir namus, turite naudoti kitus metodus. Greičiausias būdas degintis yra eiti į soliariumą, tačiau metodas nėra visiškai saugus. Taigi atostogų galite palaukti iki vasaros arba pasinaudoti saugiu įdegiu namuose.

Savaiminio įdegio priemonė, iškart gražus įdegis

Kaip ir bet kurioje srityje, deginimosi gali būti per daug, ir tai gali turėti skaudžių pasekmių mūsų išvaizdai ir savijautai. Yra atvejų, kai užtepus kosmetikos, spalva išlieka oranžinė, oda nėra tolygiai nusidažiusi ir atsiranda šviesesnių dėmių. Toks galutinis rezultatas bus priežastis atostogauti pagal pareikalavimą, todėl griebdami įdegį rankoje nepamirškite jo gerai paskirstyti ir atsargiai naudoti naudingas savybes.

Savaiminio įdegio priemonė yra kosmetika, kurią sumaniai naudojant bus galima pasiekti gražaus, natūralaus įdegio efektą. Kosmetikoje yra cheminio junginio dihidroksiacetono (DHA) – medžiagos, kuri keičia viršutinės odos dalies spalvą. Susilietęs su oda savaiminio įdegio kvapas intensyvus, o tai nėra pranašumas visoms moterims. Degintis saulėje nenaudojama melanino, kuris susidaro dėl saulės spindulių. Dėl to galite saugiai juo naudotis visus metus. Prieš rinkdamiesi kosmetiką, atkreipkite dėmesį į veido spalvą ir pasirinkite tinkamą savaiminio įdegio priemonę. Parduodant rasite šviesiai ir tamsiai odai skirtus. Tai ypač svarbu, jei nenorite sukurti dirbtinės kaukės efekto šviesiai odai ar geltonos spalvos tamsiai odai. Be to, pabandykite gauti atskirus tos pačios įmonės kūno ir veido įdegio produktus.

Saugus kūno losjonas

Kūno losjonas yra subtilesnė savaiminio įdegio versija. Puikiai tinka žmonėms, neturintiems patirties taikant kosmetiką. Priemonė sukurta odai drėkinti, o DHA dėka ant odos atsiranda subtilus, tamsesnis švytėjimas. Spalvos yra natūralesnės. Rinkoje yra tamsios ir šviesios spalvos bronzinių balzamų, taip pat rasite kūną stangrinančių ar liekninančių variantų. Kosmetika yra saugesnė nei savaiminio įdegio priemonė, nes nepalieka dryžių.

Kaip naudoti rauginimo kosmetiką?

Viskas priklauso nuo to, ar pasirinksite kosmetinį purškiklį, ar gelį, ar kremą. Spalvotą kosmetiką lengviau pritaikyti – nepaliksite tuščios vietos ant odos. Kosmetiką tepkite ant veido ir kūno odos, kuri dar nebuvo masažuota nuvalyta makiažu ir kuri galėjo reaguoti su priemone. Jei nenorite, kad jūsų rankos būtų tamsesnio atspalvio, mūvėkite apsaugines pirštines. Pradėkite įdegio losjoną nuo kojų, judėkite aukštyn – jums reikės pagalbos nugaroje. Veido metu nepamirškite tolygiai padengti ne tik veido odą, bet ir kaklą, skilimą ir ausis. Taikant savaiminį įdegį verta nedėvėti šviesių drabužių, nes kosmetines dėmes sunku pašalinti.

Parašykite komentarą