Natūralus makiažas mokyklai –

Makiažas skirtas visiems – taip pat ir moksleivėms. Tačiau jūs turite žinoti, kaip rūpintis savo paauglių veido oda ir kaip dėvėti makiažą mokykloje, kad nepersistengtumėte. Pateikiame efektyvius būdus, kaip išvalyti ir maitinti kaprizingą, bręstančią odą, taip pat metodus ir kosmetiką, puikiai tinkančią natūraliam, mergaitiškam makiažui mokykloje. Peržiūrėkite mūsų vadovą!

Švelnus makiažas mokyklai

Mokykla yra vieta, kur kiekvieną dieną sutinki dešimtis draugų, merginų, o gal net ir savo mylimosios. Nenuostabu, kad norite amžinai atrodyti nepriekaištingai! Žmonės, kurie taip sako dar bus laiko tapytio tu esi per jauna makiažui, jie tikriausiai pamiršo, kaip yra būti paaugliais. Laimei, mes tai prisimename ir sakome TAIP subtiliam mokyklos makiažui!

Pirma, priežiūra – kosmetika paaugliams

Nuosekliai dengti korektoriaus ar pagrindo sluoksnius bus nenaudinga, jei oda nebus reguliariai valoma ir drėkinama. Kaip elgtis dėl veido priežiūros? Tiesiog nepamirškite kelių žingsnių:

1. Kiekvieną rytą ir vakarą kruopščiai nuvalykite odą nuo nešvarumų, kosmetikos ir riebalų (riebus odos ląstelių gaminamas riebus sluoksnis – būtent riebalų perteklius dažnai yra atsakingas už odos švytėjimą ir spuogų susidarymą!). Galite naudoti micelinį vandenį, veido valymo gelį, valomąjį pieną ar aliejų.

2. Kruopščiai nusiprausę burną, patrinkite ją toniku. Tokiu būdu jūs leisite odai atgauti natūralų pH ir padaryti ją mažiau linkusią į trūkumus.

3. Galiausiai patepkite veidą drėkinamuoju kremuy – jo dėka jūsų oda atrodys sveika ir gaivi. Dėmesio! Neapleiskite drėkinamo kremo, kai veidas švyti ar yra spuogų – persausėjęs oda gali tik pabloginti problemą ir … dar daugiau spuogų!

4. Kai drėkinamasis kremas susigers, spuogų pažeidimus galite patepti taškiniu kremu ar aliejumikurie pagreitins jų gijimą.


Patarimas

Vaistinių kosmetika paaugliams dažniausiai yra skirta žmonėms, kurie kovoja su spuogais. Bet jei spuogai nėra tavo bėda, nėra jokios priežasties, dėl kurios turėtum jų ieškoti. Iš standartinio pasiūlymo rinkitės gelius, kremus ir tonikus, skirtus bet kokio amžiaus žmonėms. Kiekvieną kosmetiką galite pasirinkti atskirai arba naudoti paruoštus rinkinius, pavyzdžiui, 3 „Clinique“ žingsnius.


Makiažas mokyklai ar sveika veido spalva

  • Svarbiausia bet kokio veido makiažo užduotis yra matuoti odą, paslėpti trūkumus ir suteikti odai sveiką išvaizdą. Jei jūsų veide nėra per daug spuogų, tiesiog naudokite lengvą pagrindą ar BB kremą – jis suvienodins odos atspalvį ir suteiks jai gražų atspalvį, nesukeldamas nekenčiamo kaukės efekto.
  • Tepkite pagrindą arba kremą po drėkinimo odoje, švelniai patepkite ją oda, pvz., Šepetėliu ar „Beautyblender“. Ypatingą dėmesį skirkite žandikaulio ir plaukų linijoms – šiose vietose produktas neturi išsiskirti! Jei pastebite aiškų nukirpimą, tai reiškia, kad jums reikia kruopščiau padengti pagrindą arba jūsų pasirinktas atspalvis yra per šviesus arba per tamsus jūsų odai. Sužinokite, kaip rasti geriausią pagrindo atspalvį čia.

Makiažas paaugliams

  • Jei kovojate su trūkumais, užtepę BB kremą ar pagrindą, galite juos paslėpti lazdele ar skystu korektoriu. Nedidelį kiekį produkto tepkite pakaitomis teptuku ir kruopščiai patrinkite, kad neliktų kosmetikos pertekliaus.
  • Naudodami korektorių, galite puikiai užmaskuoti tamsius ratilus po akimis po nemiegotos nakties. Dėmesio! Ant voko pritvirtintas korektorius gali būti naudojamas kaip puikus šešėlių pagrindas. Korektorių tepkite švirkštimo priemone nuo vidinio akies kampo, tada kruopščiai patrinkite kosmetiką.

Patarimas

Po kelių valandų mokykloje tavo oda pradeda švytėti? Prieš pradėdami pudruoti veidą, surinkite riebalų perteklių matiniu audiniu. Tai leis jūsų makiažui atrodyti gaiviai.


Galiausiai teptuku švelniai patrinkite birią pudrą į odą, kad ji ją švelniai matuotų.

Švelnus makiažas mokyklai – kaip pabrėžti akis?

Tikriausiai nekantraujate užburti išraiškingą, gražų akių makiažą. Deja, mes turime jus jaudinti – spalvoti šešėliai, akių pieštukas, blizgučiai, dirbtinės blakstienos – visa tai skamba puikiai, tačiau netinka mokyklai.

Savo kasdienį akių makiažą turėtumėte apsiriboti kūno atspalviu ir tušu. Norėdami apšviesti išvaizdą, jums tiesiog reikia paskirstyti šiek tiek žvilgantį šešėlį ant viršutinio voko ir akies kampe. Pabrėžkite blakstienas pailginančiu tušu. Norėdami pridėti dar daugiau makiažo, prieš tepdami tušą naudokite blakstienų suktuką.


Kokias akių šešėlių spalvas rinktis?

Dūmines akis reikėtų pamiršti, todėl rinkitės neutralaus atspalvio atspalvius: grietinėlės, smėlio ar persiko. Galite rinktis matinius gaminius arba subtilaus blizgesio produktus, kurie gražiai „atveria“ akis.


Nagai – dažyti ar ne?

Kai kurios mokyklos turi savo nagų dažymo politiką. Kad mokytojas nepriekaištautų, palikite vakarėliui ekstravagantišką manikiūrą 🙂 Mūsų patarimas: apsiribokite neutralių, nuogų spalvų lakais. Nagai nuogas juk jie neturi būti nuobodūs! Taip pat galite pasirinkti subtilių, pastelinių atspalvių nagus.

Sisteminga odos priežiūra kartu su natūraliu, subtiliu makiažu leis mokykloje jaustis gražiai ir pasitikėti savimi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukaupti keletą reikalingų kosmetikos priemonių 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *