Kas yra „Metafit“ mokymai? | Geriausias Wor

Kas yra „Metafit“ mokymai?

„Metafit“ treniruotės yra 30 minučių trukmės, tik kūno svorio, didelio intensyvumo intervalinės treniruotės (HIIT) treniruotės, kurios pirmą kartą pasirodė 2010 m. Programą sukūrė „Royal Marine Commando“ siekdama padaryti HIIT efektyvesnę ir efektyvesnę HIIT treniruotėms. Tai yra skirta uždegti medžiagų apykaitą.

Kuo skiriasi „Metafit“ ir „HIIT“?

„Metafit“ yra HIIT rūšis, kuria siekiama padidinti treniruočių stiliaus efektyvumą. Pagrindinė jo savybė yra tai, kad ji orientuota į pagrindinius ir kūno svorio pratimus, be jokių sudėtingų judesių. Kita vertus, HIIT gali apimti bet kokio tipo pratimus su papildomu pasipriešinimu.

„Metafit“ naudoja tik kūno svorio ir pagrindinius pratimus

Į HIIT darbo skyriuose gali būti bet kokios formos papildomi svoriai ar įranga. HIIT galite atlikti didesnėje širdies ir kraujagyslių įrangoje, taip pat dinamiškesniais judesiais ir (arba) laisvu svoriu.

„Metafit“ nereikia jokios įrangos

„Metafit“ orientuota į pagrindinius ir kūno svorio pratimus, be jokių sudėtingų judesių. Tai reiškia, kad treniruotės užbaigimui nereikia jokios įrangos, kad ji būtų prieinama visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, vietos ar galimybių.

„Metafit“ yra 30 minučių klasės

„Metafit“ apima 5 minučių apšilimą, 25 minutes intensyvių pratimų, tuo tarpu „Hiit“ gali būti bet koks dalykas nuo 10–30 minučių darbo ir poilsio ar treniruočių ant žemės.

Kaip „Metafit“ padėti deginti riebalus?

„Metafit“ turi daugybę privalumų, tačiau tai padės jums deginti riebalus, nes jums reikia pereiti nuo didelio ir mažo intensyvumo užsiėmimų, kurie pagerina jūsų anaerobinį ir aerobinį pasirengimą. Tai reiškia, kad per mažiau laiko deginate daugiau riebalų nei per LISS treniruotes. .

Tai uždegs jūsų medžiagų apykaitą

Atliekant pastovios būsenos ar LISS pratimus, jūsų kūnas sunaudoja mažiau deguonies nei tada, kai stumiate save intensyvaus treniruotės metu. Kai jūsų kūnas sunaudoja daugiau deguonies, jūsų medžiagų apykaita pradeda veikti aukštesniu lygiu, o tai savo ruožtu padeda jums sudeginti daugiau kalorijų sportuojant ir po jo.

Kokie yra papildomi „Metafit“ privalumai?

1. „Metafit“ yra efektyvus

„Metafit“ yra labai efektyvi treniruotė, leidžianti sutaupyti laiko kiekvieną savaitę, tuo pačiu skatinant riebalų deginimą, medžiagų apykaitą ir širdies bei kraujagyslių sistemos ištvermę.

2. Didina širdies ir kraujagyslių ištvermę

„Metafit“ verčia sunkiau dirbti visą širdies ir kraujagyslių sistemą, o kadangi jūsų širdis yra raumuo, ji tampa stipresnė, kai atliekama sunki treniruotė, todėl ši treniruočių forma yra labai naudinga jūsų širdies sveikatai.

3. Sukurkite jėgų ir deginkite riebalus

Daugelis žmonių nemano, kad per vieną treniruotę galite išmokti jėgos treniruotes ir riebalų deginimą, tačiau galite. „Metafit“ verčia tave kuo sunkiau pataikyti į kuo daugiau pakartojimų, ši treniruočių forma pagerina širdies ir kraujagyslių sistemą bei medžiagų apykaitą. Jėgos treniruotės yra pratimai, atliekami intervalais, todėl jūs taip pat galite pasinaudoti raumenų stiprinimo nauda iš šių judesių.

4. Tai tinka visiems

Nepriklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo lygio, vietos ar amžiaus, treniruotę galite pakeisti, išlaikydami efektyvios HIIT treniruotės intensyvumą. Taigi kiekvienas gali treniruotis naudodamasis „Metafit“.

5. Tam nereikia jokios įrangos

Taigi tai galima padaryti bet kur (sporto salėje, namuose, lauke ir kt.)

Geriausia „Metafit“ treniruotė riebalams deginti

1. Pritūpimai šuoliai

 • Pradėkite sukryžiavę rankas ant krūtinės. Laikykite galvą aukštyn ir nugarą tiesiai, tada pritūpkite, kol šlaunys bus lygiagrečios grindims.
 • Paspauskite nuo kojų kamuoliukų ir galingai šokinėkite į orą. Kvėpuokite šia pratimo dalimi.
 • Kai vėl nusileisite ant žemės nuo šuolio, iškart pakartokite judesį.

2. Plyometrinės plaučiai

 • Pradėkite stovėdami stačiu liemeniu. Galite patogiai padėti rankas ant klubų. Dešine koja žengite į priekį maždaug už dviejų pėdų nuo stacionarios kojos, kuri bus už jūsų.
 • Šiuo metu nuleiskite kūną žemyn ir įkvėpkite. Neleiskite keliams praeiti pro pirštus. Galingai stumkite kojos kamuoliukus ir pakeiskite padėtį taip, kad kairė koja dabar būtų tokioje padėtyje, kokia buvo dešinė.
 • Dar kartą pakartokite šį judesį priešingose ​​kojose tiek kartų, kiek reikia.

3. Atsispaudimai

 • Pradėkite gulėti ant grindų veidu į apačią. Padėkite rankas vienas nuo kito atsilenkdami, liemenį laikydami už rankų.
 • Nuleiskite liemenį žemyn, kol jūsų krūtinė beveik liečia grindis, kai įkvepiate. Kvėpuokite ir tada stipriai suspaudžiant krūtinę, paspauskite viršutinę kūno dalį atgal į pradinę padėtį.
 • Trumpai laikykitės šios padėties, tada grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite tiek kartų, kiek reikia.

4. Lentų čiaupai

 • Pradėkite šį pratimą lentos padėtyje. Bakstelėdami ištieskite koją į kūno šoną, tada grąžinkite ją į pradinę padėtį.
 • Pakartokite priešinga koja. Įsitikinkite, kad atliekate tą patį pakartojimų kiekį kiekvienoje pusėje, o pagrindiniai raumenys turi būti įtempti viso judesio metu, kol kvėpuojate normaliai.

5. Burpees

 • Pratimą pradėkite atsistoję tiesiai, kojas pečių plotyje. Padėkite rankas ant grindų ir spardykite kojas už savęs, kad skrandis ir šlaunys dabar būtų ant grindų. Turėtumėte išlaikyti alkūnių lenkimą.
 • Iš šios padėties spauskite aukštyn, lyg darytumėte atsispaudimą, ir prieš šokinėdami pakelkite klubus aukštyn, kad kojos būtų po klubais, o jūs atsistosite.
 • Atlikite pratimą šokdami į orą ir pakeldami rankas virš galvos, pakartokite tiek kartų, kiek reikia.

Paimkite namų pranešimą

Taigi nesvarbu, kur esate, kas esate ar kokios įrangos neturite, vis tiek galite treniruotis deginti riebalus ir sustiprėti naudodamiesi „Metafit“. Jūs net neatidėsite, jei esate užsiėmęs, nes šis itin greitas ir efektyvus metodas padės jums sunkiai dirbti ir pasiekti rezultatų tik per 30 minučių.

„Metafit“ puikiai tinka tiems, kurie nori pasportuoti, bet taip pat degina riebalus be įmantrios įrangos ar programavimo.