Naudingos smulkmenos virtuvei – TOP 30

30 naudingų smulkmenų virtuvei

Remiantis statistika, vidutinė moteris per visą savo gyvenimą virtuvėje praleidžia 18 metų. Štai kodėl mes parengėme sąrašą virtuvės smulkmenų, kurios gali palengvinti gražiosios žmonijos pusės darbą kulinarijos srityje. Šie paprasti, iš pirmo žvilgsnio, daiktai kartais tampa nepakeičiamais pagalbininkais daugeliui šeimininkių. Mes pasirinkome Aliexpress svetainę (internetinę parduotuvę, kurioje galite tiesiogiai nusipirkti prekių iš Kinijos) – nes asortimentas ten didžiulis, o rinktis yra iš ko. Kurie iš mūsų sąraše esančių daiktų taip pat praverstų jūsų virtuvėje?

Magnetinis laikiklis peiliams ir žirklėms ant sienos – patiks tvarką mėgstančiai šeimininkei

Vidutinė kaina: 8 USD

Maždaug 33 centimetrų ilgio magnetinis laikiklis neužims daug vietos virtuvėje, tačiau tuo pačiu pravers, kad peilis visada būtų po ranka.

Peilių galąstuvas yra būtinas kiekvienos virtuvės priedas.

Vidutinė kaina: 28 USD

Su šiuo nuostabiu prietaisu visi jūsų virtuvės peiliai atras naują gyvenimą ir tarnaus jums ilgus metus. Ašmenų galandimo sistema tinka įvairių tipų peiliams. Kompaktiškas dydis ir patogus dėklas leis galąstuvą laikyti bet kurioje patogioje vietoje.

prieskonių malūnėlis

Vidutinė kaina: 10 USD

Nerūdijančio plieno prieskonių malūnėlis bus nepakeičiamas jūsų pagalbininkas. Stilingas dizainas ir kompaktiškas dydis (22,5 cm x 5,2 cm x 5,2 cm) leidžia puikiai užimti vietą ant lentynos ar stalo. Idealiai tinka kukurūzams, garstyčių sėkloms, paprikoms ir kitiems prieskoniams malti.

picos pjaustytuvas

Vidutinė kaina: 5 USD

Nebrangus ir patogus 4 cm skersmens picos pjaustytuvas, kurio svoris tik 49 g. Štai toks lengvas, mažas, bet kartu naudingas aksesuaras virtuvei. Pagaminta iš nerūdijančio plieno.

Nerūdijančio plieno muilas, skirtas pašalinti nuo rankų svogūnų, česnakų ir žuvies kvapus

Vidutinė kaina: 1,5 USD

Nedidelis šio muilo gabalėlis (informacijai jo dydis: 62x45x17mm, o svoris: 33g) padės atsikratyti nemalonaus kvapo ant rankų odos per kelias sekundes. Apskritai už tokią mažą kainą galite nusipirkti. Gal pravers.

Twister yra nepakeičiamas priedas gražiam pjovimui

Vidutinė kaina: 10 USD

Šis paprastas, iš pirmo žvilgsnio, prietaisas padės per kelias minutes supjaustyti kietas daržoves. Tokie kaip agurkai, morkos, ridikai ir kt. Visiškai saugus naudoti. Su juo nesužeisite pirštų ir nesugaišite daug laiko smulkinimui.

Citrusinių vaisių purkštuvas

Vidutinė kaina: 1,5 USD

Jei mėgstate savo patiekalus pagardinti citrinos sultimis ar iš jomis gaminti marinatus, tuomet šis išradimas jums tikrai patiks. Su juo galite greitai ir tiksliai išspausti sultis iš citrinos, laimo ar apelsino ir tolygiai išpurkšti ant patiekalo.

Klipas minkštiems maišeliams – lengvai prilimpa, laikosi ilgai

Vidutinė kaina: 1,8 USD

Šis nesudėtingas prietaisas apsaugos nuo bėrimo, permirkimo ir kitų birių medžiagų pažeidimų, nesvarbu, ar tai būtų maistas, ar buitinė chemija.

Tešlos maišelis

Vidutinė kaina: 9 USD

Ar norite minkyti tešlą nesutepdami rankų? Tada šis krepšys yra kaip tik tai, ko jums reikia. Jis skirtas 1,5 kg miltų ir leidžia minkyti tešlą be pastangų ir nesutepus rankų bei puodelių. Deklaruojamas tarnavimo laikas yra 10 metų. Manau, kad tai puikus išradimas.

Virtuvės laikmatis – stilingas mechaninis priedas

Vidutinė kaina: 7 USD

Jei bijote praleisti patiekalo gaminimo laiką, šis prietaisas taps geriausiu jūsų padėjėju šiuo klausimu. Pagaminta iš nerūdijančio plieno. Sukurta 60 minučių.

Skaitmeninis maisto termometras yra vienas iš būtiniausių įrankių virtuvėje.

Vidutinė kaina: 4 USD

Šis naudingiausias prietaisas leis išmatuoti gaminių temperatūrą nuo -50 ° C iki +300 ° C. Zondas ilgis siekia net 14,5 mm. Yra ankstesnio matavimo atminties ir automatinio išjungimo po 15 minučių darbo funkcijos. Namuose, kur yra vaikas – tiesiog nepakeičiamas dalykas.

Ananasų pjaustytuvas

Vidutinė kaina: 4,5 USD

Jei norite paprastai ir greitai supjaustyti ananasus gražiais žiedais, įsigykite šį įrenginį. Tai nebrangi, bet labai palengvina darbą. Verta paminėti, kad AliExpress svetainėje šio įrenginio Pasirinkimas yra labai aukštas. O daugeliui pardavėjų – net 100 proc.

Nerūdijančio plieno aušinimo kubeliai

Vidutinė kaina: 2 USD (10 kauliukų – 20 USD)

Puikus sprendimas gėrimams atvėsinti. Lyginant su ledu…