Naujas „Xiaomi“ televizorius

Negalima paneigti, kad šiandienos (pernelyg ilgos ir kartais nuobodžios) „Xiaomi“ konferencijos metu visą pasirodymą pavogė futuristinė „Mi MIX Alpha“. Tačiau tai prasidėjo nuo televizoriaus pristatymo „Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“kurio taip pat neįmanoma abejingai praeiti.

„Xiaomi Mi Full Screen TV Pro“ – specifikacija

Šį televizorių bus galima įsigyti trimis versijomis: 65 ″, 55 ″ ir 43 ″. Visi jie turi tą pačią specifikaciją, išskyrus dvi išimtis: mažiausias modelis palaiko ryšį tik per 2,4 GHz „WiFi“ juostą (dvi didesnės taip pat 5 GHz dažniu) ir turi tik dvi HDMI jungtis (tris iš kitų dviejų variantų). Likusi dalis yra tokia pati.

Ekranas „Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“ skiriamoji geba yra 4K 3840 × 2160 pikselių, jai būdingi 178 ° žiūrėjimo kampai ir 60 Hz atnaujinimo dažnis. Televizorius taip pat gali rodyti turinį 8K formatu. Be to, „Xiaomi“ pasirūpino sprendimais, kurie pagerina skleidžiamo vaizdo kokybę. Taip pat verta pridurti, kad ekranas užima „iki 97%“ priekinio skydo paviršiaus dėl to, kad rėmai yra itin ploni. Įrenginį supantis rėmas pagamintas iš anoduoto aliuminio, o kojos – iš „įprasto“ aliuminio.

„Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“
„Xiaomi Mi Full Screen TV Pro“ (nuotrauka: „Xiaomi“)

Skaičiavimo galia „Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“ pateikia „Amlogic T972“ procesorių, kuris yra pirmasis gamintojo lustas televizoriams, pagamintiems iš 12 nm litografijos. „SoC“ sudaro keturi „ARM Cortex-A55“ branduoliai, kurių maksimalus laikrodžio dažnis yra 1,92 GHz. Jis užtikrina 63% didesnį našumą ir sunaudoja 55% mažiau energijos nei „Amlogic T962“. Kalbant apie grafiką, tai yra „ARM Mali-G31 MP2 GPU“. Rinkinyje yra 2 GB RAM ir 32 GB įmontuotos atminties.

„Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“ ji taip pat siūlo du 8W garsiakalbius. Aukštą atkuriamo garso kokybę užtikrina „Dolby Atmos“ technologija ir „DTS-HD“ palaikymas. Televizorius palaiko ryšį per „WiFi“ ir „Bluetooth 4.2“, o jungčių sąraše taip pat yra (be jau minėto HDMI, įskaitant vieną su ARC) du pilno dydžio USB ir Ethernet.

„Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“
„Xiaomi Mi Full Screen TV Pro“ (nuotrauka: „Xiaomi“)

„Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“ yra valdomas specialiu „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultu. Jis taip pat siūlo valdymą balsu ir galimybę valdyti „Smart Home“ įrenginius. Fotoaparatų atveju galite peržiūrėti jų vaizdą televizoriaus ekrane. Įrenginys taip pat rodo pranešimus iš prijungtų įrenginių. Tačiau tai veikia tik Kinijoje, nes už tai atsakingas „XiaoAi“ balso padėjėjas.

„Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“
„Xiaomi Mi Full Screen TV Pro“ (Nuotrauka: @Xiaomi)

„Xiaomi Mi Full Screen TV Pro“ – kainos

  • „Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro 65“ (E65S) – 3399 juaniai (atitinka ~ 1850 -)
  • „Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro 55“ (E55S) – 2399 juaniai (atitinka ~ 1300 -)
  • „Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro 43“ (E43S) – 1499 juaniai (atitinka ~ 850 -)

Negalima paneigti, kad kainos „Xiaomi Mi“ viso ekrano televizorius „Pro“ yra išskirtinai patrauklūs, tačiau nėra žinoma, ar šį televizorių bus galima įsigyti už Kinijos ribų.

Šaltinis: „Xiaomi“, „Xiaomi“, „Xiaomi“, @Xiaomi