„OnePlus TV“ yra pirmasis teleobjektyvas

Šiandien „OnePlus“ konferencija pasisuko netikėta linkme. Jo veikimo metu didžiausia reikšmė buvo teikiama ne naujam išmaniajam telefonui, o produktui, kuris atveria kitą įmonės produktų sektorių – televizorių.

„OnePlus“ vadovas Pete’as Lau šiandien pavadino svarbiausią dieną prekės ženklo istorijoje dėl visiškai naujo įrenginio pristatymo. Kadangi to iš tikrųjų bendrovė dar nedarė anksčiau, bendrovės prezidentas išreiškė norą, kad pirmasis „OnePlus“ televizorius būtų toks pat sėkmingas kaip ir išmaniųjų telefonų serija.

„OnePlus“ televizorius – Q1 ir Q1 Pro

Šiandien buvo pristatyti du modeliai „OnePlus“ televizorius – Q1 ir Q1 Pro, abu su 55 colių 4K QLED plokštėmis su išskirtine NTSC spalvų gama iki 120%. Vaizdą palaiko „Dolby Vision“ technologija, o puikią klausymo patirtį turėtų suteikti įmontuota „Dolby Atmos“ garso juosta, išeina iš korpuso, kai įjungiamas televizorius (nors tai yra geras dalykas – tik „Q1 Pro“ versijoje).

„OnePlus“ laikosi nuomonės, kad televizorius turėtų gerai atrodyti ne tik iš priekio, bet ir iš užpakalio, todėl „OnePlus“ televizoriaus galinio dangtelio nereikės gėdingai uždengti siena ar užuolaidomis. Išorinių prietaisų prijungimo lizdai yra paslėpti už magnetinio atvarto.

„Q1 Pro“ yra 8 garsiakalbių garso juosta (keturi viso diapazono garsiakalbiai, du garsiakalbių garsiakalbiai ir du žemų dažnių garsiakalbiai), o „Q1“ turi keturis garsiakalbius. „Q1 Pro“ rinkinys yra 50 vatų galios, o tai gana retai būna televizoriuose.

Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas, kuriame yra ličio jonų baterija, o ne krepšys AAA baterijoms. Jį galima įkrauti USB-C kabeliu.

Televizorius veikia naudojant „Android TV 9.0“ – „OnePlus“ garantuoja trejų metų sistemos atnaujinimus. Jį galima valdyti balsu naudojant „Google“ padėjėją ir per išmanųjį telefoną bei „OnePlus Connect“ programą. Viena iš jo funkcijų yra automatiškai sumažinti televizoriaus garsumą, kai kas nors bando patekti į mūsų telefoną.

„OnePlus“ televizoriaus kainos

Pirmojo „OnePlus TV“ kaina:

  • 69 900 rupijų (~ 3920 -) modeliui Q1
  • 99 900 rupijų (~ 5600 -) modeliui Q1 Pro

Jį bus galima parduoti nuo rugsėjo 28 dienos.

šaltinis: „OnePlus“, phonearena