Pasirodys „Apple TV“ programa

Taikymas „Apple TV“ jis dar „neprasilaužė“ per didžiausius konkurentus, tačiau palaipsniui diegiamas kituose įrenginiuose. „Sony“ ką tik paskelbė, kad eis į išmaniuosius televizorius, ypač į „Sony X900H“ seriją.

„Apple TV“ naudosime „Sony“ televizoriuose

„Apple TV“ yra palyginti naujas produktas. Tai leidžia mums naudotis „Cupertino“ milžino paslaugomis, tokiomis kaip, pavyzdžiui, „Apple TV +“. Jo dėka „Apple“ srautinėje tarnyboje galime žiūrėti naujus filmus ir serialus, taip pat pasirinktus televizijos kanalus. Dabar „Sony“ X900H serijos televizorių vartotojai galės mėgautis filmais ir originaliais serialais, tokiais kaip „The Morning Show“, „See“ ir „Greyhound“.

Verta paminėti, kad atnaujinimą kol kas bus galima įsigyti tik JAV, nes šioje rinkoje įmonės paslauga su įkando obuolio logotipu yra labiausiai išvystyta. Vartotojai iš šio pasaulio regiono gali pasinaudoti, pavyzdžiui, televizija pagal pareikalavimą kanalų, tokių kaip „SHOWTIME“ ar „CBS All Access“, forma.

„Sony X900H“ vartotojai JAV dabar gali naudoti „Apple TV“ savo įrenginyje (nuotrauka: Tabletowo.pl)
„Sony X900H“ vartotojai JAV dabar gali naudoti „Apple TV“ savo įrenginyje (nuotrauka: Tabletowo.pl)

Šiuo metu „Apple TV“ Yra daugiau nei 100 000 filmų ir TV laidų, įskaitant 4K HDR raiška ir su „Dolby Atmos“ palaikymu. Galite juos nusipirkti arba išsinuomoti. Ši bazė turėtų nuolat augti, nes „Apple“ nori realiai grasinti konkurencijai „Netflix“ ar „Amazon Prime“ pavidalu. Šiuo metu JAV „Apple TV +“ prenumerata kainuoja 4,99 USD.

Atnaujinimas apima „Sony X900H“ serijos televizorius, tačiau, kaip pats gamintojas informuoja, šių metų pabaigoje atitinkamas atnaujinimas taip pat turėtų pasirodyti pasirinktuose televizoriuose nuo 2018 m., O daugumoje modelių – nuo 2021 m. Kol kas nėra informacijos, kada atnaujinimas bus skirtas Europos rinkai skirtiems modeliams.