nuolaidos priedams ir televizoriui, m

Partnerio veiksmas

Yra trys priežastys, kodėl šią savaitę turėtumėte apžiūrėti parduotuvę x-com. Pirmasis yra skatinimas muzikos gerbėjams, kur galite pigiau įsigyti profesionalios garso įrangos. Antrasis yra pasiūlymas televizoriui, projektoriams ir monitoriams, kuris leis jums sumedžioti geriausios kokybės ekranus. Trečiasis dar tik prasideda Priedų savaitė.

Muzikinė reklama x-com

Muzikantams skirtoje akcijoje įsigysite geriausios kokybės garso aparatūrą, kuri sąveiką su garsais padarys dar intensyvesnę ir patenkinančią nei anksčiau. Ausinės, grotuvai, stacionarūs ir nešiojamieji garsiakalbiai ar galios garso įranga – šie ir daugelis kitų gaminių jūsų laukia muzikoje „x-com“ reklama.

Čia, be kitų, rasite:

„x-com“ reklaminis garsiakalbis
nuotrauka x-kom

Kaip pasinaudoti muzikos pasiūlymu?

Norėdami naudoti nuolaidas, turite suaktyvinti nuolaidos kodą savo krepšelyje: muzika. Nuolaidos pasiūlymas galioja iki 2021 m. Lapkričio 19 d. Arba tol, kol bus išnaudotas reklaminių produktų fondas. Negalima derinti su kitomis akcijomis.

Nuolaidos televizoriams, projektoriams ir monitoriams

Dar vieną paruošė „x-com“ reklama buvo aukštos klasės geriausi televizoriai, monitoriai ir projektoriai. Atsipalaiduojate prie didžiojo ekrano? Dabar lengviau ir … pigiau. Pasirinkite iš parduotuvės pasiūlymų ir mėgaukitės nauja įranga rudens vakarais.

Pasiūlyme, be kitų dalykų, buvo:

Televizoriaus monitoriaus projektoriaus reklama x-com
nuotrauka x-kom

Skatinimo taisyklės

Norėdami naudoti nuolaidas, turite suaktyvinti nuolaidos kodą savo krepšelyje: ekranas2019. Nuolaidos pasiūlymas galioja nuo 2021 m. Lapkričio 15 d. Iki 2021 m. Lapkričio 22 d. Arba tol, kol bus išnaudotas reklaminių produktų baseinas. Negalima derinti su kitomis akcijomis.

Pigesni priedai „x-com“

Šią savaitę parduotuvėje x-com taip pat sumedžiosite reikalingus aksesuarus. Pasiūlymuose, be kita ko, yra klaviatūros, pelės, dėklai ir įrangos kuprinės, „Pendrive“ ir maitinimo bankai. Pasiūlymas yra toks platus, kad kiekvienas ras ką nors sau. Kitaip tariant, Priedų savaitė yra puiki proga atnaujinti pagrindinę įrangą, o svarbiausia – už palankią kainą.

Čia, be kitų, rasite:

Kaip pasinaudoti nuolaidomis?

Norėdami naudoti nuolaidas, turite suaktyvinti nuolaidos kodą savo krepšelyje: aksesuarai. Nuolaidos pasiūlymas galioja nuo 2021 m. Lapkričio 18 d. Iki lapkričio 24 d. Arba tol, kol bus išnaudotas reklaminių produktų telkinys. Negalima derinti su kitomis akcijomis.

Straipsnis sukurtas bendradarbiaujant su „x-kom“ parduotuve