„Xiaomi“ pristato rinkai naują

„Xiaomi“ jau turi labai platų televizorių asortimentą, tačiau jį ką tik papildė kitas – „Xiaomi Mi TV 4S“ modelis su 32 colių ekranu. Pirkimą daugiausia skatina kaina, kuri atitinka tik kelis šimtus -.

Galima susidaryti įspūdį, kad šiais laikais labiausiai pageidaujami geriausi televizoriai su didžiuliais ekranais, ir kuo daugiau colių, tuo geriau. Tačiau iš tikrųjų vis tiek turi būti paklausa šiek tiek mažesnei – kitaip „Xiaomi“ nebūtų paleidusi „Mi TV 4S“ modelio su 32 colių skydeliu.

Šio televizoriaus ekranas – be jau žinomos 32 colių įstrižainės – ji taip pat turi HD raiška, tiksliau 1366 × 768 pikseliai. Atrodo maža, tačiau tokių matricų atveju tai yra standartas, nors, žinoma, yra pavyzdžių su „Full HD“ skydeliu. Pagal gamintojo deklaraciją, žiūrėjimo kampas yra 178 °, o atnaujinimo dažnis – 60 Hz.

„Xiaomi Mi TV 4S 32“ (Nuotrauka: „Xiaomi“)

„Xiaomi Mi TV 4S 32“ širdis yra keturių branduolių (4x ARM Cortex-A53), 64 bitų „Amlogic T962“ 1,5 GHz procesorius su Mali-450 MP5 450MHz grafikos lustu, kuris veikia su 1 GB RAM ir 4 GB vidinės atminties. Jungiamumą teikia „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ moduliai, taip pat prievadai ir jungtys: 2x HDMI, 1x AV, viso dydžio USB ir Ethernet. Savo ruožtu garsas atkuriamas iš du 8 W stereo garsiakalbiai.

„Xiaomi Mi TV 4S 32 ″ akivaizdžiai nėra„ paprastas “televizorius, nes jis priklauso vadinamųjų vadinamųjų išmanioji televizija, t. y. išmanieji geriausi televizoriai. Laikydami atitinkamą nuotolinio valdymo pulto mygtuką, galite duoti įrenginiui balso komandas, pavyzdžiui, paprašyti, kad jis rastų filmą internete. Be to, taip pat galima panašiai valdyti visus elementus, kurie yra Mi ekosistemos dalis, t. Y. Tiesiog kitus intelektualius „Xiaomi“ įrenginius.

„Xiaomi Mi TV 4S 32“ (Nuotrauka: „Xiaomi“)

„Xiaomi“ nustatė „Mi TV 4S 32“ modelio kainą 1199 juaniais arba maždaug 620 – ekvivalentu. Ir nors tai atrodo patrauklu, Lenkijos elektronikos parduotuvėse galime lengvai rasti panašių žinomų prekių ženklų pasiūlymų už šiek tiek daugiau pinigų.

Mes taip pat rekomenduojame:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/30/premiera-xiaomi-mi-tv-4c-50-specalizacja-cena/

Šaltinis: „Xiaomi“ dėka „GizChina“