Nebulizatorius: kuris yra geriausias

Grįžus šaltiems mėnesiams, dažniausiai kartu būna ir erzinančios kvėpavimo takų ligos. Ir jei namie turime kūdikių ar vaikų, žinome, koks paprastas peršalimas gali būti komplikuotas. Tačiau galime būti ramesni, jei turėsime purkštuvą, kuris padėtų mums išsklaidyti baisų sausą kosulį ar išvalyti mažųjų bronchus.

Tačiau purškiant mūsų namuose būtina imtis tam tikrų higienos ir valymo priemonių, kad būtų išvengta įvairių sveikatos sutrikimų. Pavyzdžiui, jei purkštuvas nebuvo sterilizuotas, asmuo „gali įkvėpti bakterijų ar virusų dalelių, o nereikšmingą vaizdą gali komplikuoti rimta infekcija“. (1). Čia mes pašalinsime jūsų abejones!

Svarbiausias

  • Purkštuvas yra sistema, naudojama kvėpavimo takų ligoms, tokioms kaip astma, bronchiolitas, rinitas, gydyti. Šioms sąlygoms kontroliuoti yra ir kitų prietaisų. Tai yra suslėgtų matuotų dozių inhaliatoriai (MDI) ir sausų miltelių inhaliatoriai. (du). Šiame straipsnyje mes išplėsime informaciją apie tai.
  • Kvėpavimo takų ir plaučių ligų gydymas naudojant purškimą turi savo privalumų ir trūkumų. Vienas privalumas yra tas, kad norint naudoti purkštuvą nereikia jokių specialių būdų. Trūkumas yra tas, kad vaisto vartojimas trunka ilgiau nei su inhaliatoriumi, ir, jei nesiimama tinkamų higienos priemonių, galima turėti mikrobų (du).
  • Yra įvairių rūšių purkštuvai: reaktyviniai, ultragarsiniai ir tinkliniai. Be to, atsižvelgiant į purkštuvo tipą, svarbu pagalvoti ir apie kitus aspektus, renkantis geriausią mūsų atvejui skirtą prietaisą. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad atomizuojamos dalelės yra ne didesnės kaip 5 mikronai, ir pasirinkite ne triukšmingą. Išanalizuokite svorį ir dydį.

Geriausi purkštuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Rinkoje galime rasti elektroninius, ultragarsinius ir vibruojančius tinklinius purkštuvus. Kai kurie iš jų yra maži ir nešiojami, tačiau kiti yra didesni ir juos reikia prijungti prie elektros srovės. Atsižvelgiant į šią įvairovę, svarbu žinoti, kaip pasirinkti tinkamiausią mūsų interesams ir poreikiams. Siūlome keletą gerų variantų.

Idealus purkštuvas visur

Šis purkštuvas sukelia mažesnį nei 60 dB (decibelų) triukšmą, jis yra mažas (jį galima laikyti viena ranka) ir jo vibracija yra maža. Tai saugus prietaisas, kurio purškimo tūris yra reguliuojamas.

Vaistinis puodelis yra su laikikliu. Jis turi nuolatinės srovės variklį (kuris elektros energiją paverčia mechanine) ir 12 voltų maitinimo šaltinį. Jo energijos suvartojimas yra mažas.

Redakcinis vertinimas: Geriausias variantas pasiimti į kelionę. Jį galima patogiai pasiimti bet kur.

Universaliausias purkštuvas

Šio purkštuvo tinklelyje naudojamas titano lydinys. Jis turi lustą, kuris sinchronizuoja purškimo dažnį su kvėpavimo dažniu, nors jį taip pat galima padidinti ar sumažinti rankiniu būdu.

Atomizuotų dalelių dydis yra tik 3 mikronai, todėl vaistų tiekimas yra efektyvesnis. Jis neviršija 30 decibelų. Po 10 minučių neveikimo prietaisas automatiškai išsijungia.

Redakcinis vertinimas: Kokybė ir technologijos tuo pačiu pirkimu. Jis turi lustą, kuris sinchronizuoja purškimo dažnį su kvėpavimo dažniu.

Pasirinktas purkštuvas motinoms ir tėvams

Šis elektrinis rūko skleidžia mažesnį nei 50 dB (decibelų) triukšmą. Jo matmenys yra: 15 x 14 x 9 cm. Jis yra kompaktiškas ir lengvas (1,2 kg). Vaistų talpyklos talpa yra 6 ml.

Jis turi oro filtrą ir Europos atitikties sertifikatą (CE 0120). Kitaip tariant, produktas atitinka sveikatos ir saugos reikalavimus, kurių reikalauja Europos Sąjunga. Be to, be latekso.

Redakcinis vertinimas: Idealiai tinka mažiesiems. Pasiimkite jį bet kur dėka jo portfelio ir prižiūrėkite savo kūdikį naudodami šį purkštuvą.

Geriausias purkštuvas pagal kainos ir kokybės santykį

Tai pagrindinis kompresoriaus purkštuvas, kuris padeda gydyti astmą namuose ir suteikia reikiamą palengvėjimą daugeliui simptomų ir kvėpavimo takų ligų.

Dėka kaukių, tiekiamų suaugusiesiems ir vaikams, ji skirta naudoti kasdien ir visai šeimai. Veiksmingas vaistas nuo astmos, bronchito, bronchiolito, alergijos, kosulio ir peršalimo.

Redakcinis vertinimas: Pirkimas, kurio jums nepavyks. Rūpinkitės savo ir savo šeimos sveikata naudodami šį aukštos kokybės purkštuvą.

Geriausias aukščiausios klasės purkštuvas

Šis inhaliatorius yra mediciniškai sertifikuotas pagal Medicinos prietaisų direktyvą. Greitai palengvina peršalimo ir astmos simptomus. Šiuolaikinės suslėgto oro technologijos dėka.

Smulkus purškimas užtikrina labai didelį efektyvumą. Jis sukuria labai puikų aerozolį, kuris veikliąsias medžiagas per kelias sekundes perkelia į vietą, kurioje jos turėtų veikti.

Redakcinis vertinimas: Geriausia šio pirkimo technologija rinkoje. Tai nepaprastai veiksminga nuo peršalimo ir astmos simptomų.

Pilniausias purkštuvas

Ši purkštuvų pakuotė yra tvirta ir japoniško dizaino, turinti optimalų galiojimo laiką ir didesnę galią greitai paskirstyti vaistus.

Fiksuoja vaistus iškvepiant, sumažinant vaistų švaistymą ir padidinant gydymo efektyvumą. Jis taip pat skirtas dažnai naudoti, todėl tinka kaip vienas prietaisas visai šeimai gydyti.

Redakcinis vertinimas: Nieko nepraleisite įsigydami šį pirkinį. Tai apima viską, kas reikalinga teisingam ir visiškam prietaiso naudojimui.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie purkštuvą

Jei jums buvo paskirtas skystas vaistas įkvėpti, žinosite, kad purkštuvas leidžia tą skystį paversti aerozoliu. Tokiu būdu vaistas pateks giliai į plaučius ir bus veiksmingesnis. Tačiau normalu, kad abejojate, koks purkštuvo tipas jums tinka geriausiai. Šiuos ir kitus klausimus galite išspręsti žemiau.

Vaikas, gydantis purkštuvą

Jei namuose turime kūdikių ar vaikų, žinome, koks paprastas peršalimas gali būti komplikuotas (šaltinis: Oksana: Kuzmina: 53471277 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra purkštuvas?

Nebulizatorius yra prietaisas, kuris skystą vaistą (skirtą kvėpavimo takams gydyti) paverčia mažais lašais, kuriuos pacientas įkvepia dujų debesyje per veido kaukę. Tai reiškia, kad suslėgtos dujos (oras ar deguonis) veikia vaistus (esančius rezervuare) ir generuoja aerozolines daleles (3).

Bronchus plečiantys vaistai gali būti vartojami per purkštuvą, taip pat per slėginius matuojamos dozės inhaliatorius (MDI) ir sausų miltelių prietaisus. Iš IDM pabrėžiame, kad jame pateikiama tiksli vaisto dozė ir kad jis įkvepiamas tiesiai į kvėpavimo takus. Kalbant apie sausų miltelių prietaisus, mes pabrėžiame, kad jie yra maži ir nešiojami.

„Nebulizacijos terapija atliekama naudojant kompresorių arba oro šaltinį, kuris pašalina kvėpavimo takų sekreciją, sumažindamas būsimą riziką ar bronchų komplikacijas”.

Kokių rūšių purkštuvai yra?

Yra trijų tipų purkštuvai: pneumatiniai arba reaktyviniai, ultragarsiniai ir tinkliniai. Pneumatiniai purkštuvai turi kompresorių, užtikrinantį oro srautą. Jie turi rezervuarą – ten, kur kaupiasi purškiamas skystis -, sujungtą su vamzdeliu, per kurį patenka deguonis.

Tai, kontaktuojant su skysčiu dideliu greičiu, sukelia aerozolio susidarymą.

Ultragarsiniuose purkštuvuose, kaip rodo pavadinimas, daleles, kurias reikia įkvėpti, gamina aukšto dažnio ultragarso bangos, praeinančios per vandens indą, kuris yra vaisto pagrindas. Šio tipo purkštuvai netinka visų tipų vaistams, kurie paprastai skiriami.

Kita vertus, tinklinio tipo purkštuvuose vibruoja maža tinklelio plokštelė ir vaistas praeina pro mikroskopines skylutes, todėl susidaro aerozolis. Paprastai tai yra labai maži ir lengvi prietaisai (jie sveria mažiau nei 100 gramų). Be to, jie tyli ir sunaudoja mažai elektros.

Kokie yra pagrindiniai purkštuvo ir inhaliatoriaus skirtumai?

Nebulizatoriai ir inhaliatoriai yra prietaisai, naudojami kvėpavimo sistemos sąlygoms gydyti vartojant įkvepiamus vaistus. Abiejų tikslas yra, kad vaistai tiesiogiai patektų į plaučius, tačiau jie turi daugybę skirtumų. Kitoje lentelėje (4) Apibendriname žymiausius:
Purkštuvas Inhaliatorius
Kaip vartoti vaistą Maži skysčio lašeliai dujų debesyje. Mažos kietos dalelės.
Privalumas Tam nereikia specialių naudojimo būdų.

Lengva įkvėpti per kandiklį.

Gebėjimas sumaišyti vaistus tirpale.

Jį galima naudoti esant normaliam kvėpavimo būdui.

Naudinga visų tipų pacientams.

Vaistų koncentraciją galima keisti.

Greita prieiga prie kvėpavimo sistemos.

Tam reikalinga mažesnė veikliosios medžiagos dozė.

Nedaug šalutinių poveikių.

Mažas ir lengvai transportuojamas.

Trūkumai Tai užtrunka ilgiau (10 minučių) nei inhaliatorius (20 sekundžių).

Jis gali pernešti mikrobus.

Tam reikia maitinimo šaltinio.

Gali sukelti padidėjusį bronchų jautrumą (du).

Tam reikalinga teisinga administravimo technika.

Nepapurtymas gali pakeisti vaisto dozę.

Jis suteikia tik fiksuotą vaisto koncentraciją.

Ribotas vaistų asortimentas.

Kokius veiksmus turėčiau atlikti naudodamas purkštuvą?

Purkštuvus labai lengva valdyti. Tačiau „norint, kad aerozolių terapija būtų veiksminga, tinkama vaistų pristatymo sistema turi atitikti paciento galimybes tinkamai ją naudoti“. (5). Štai žingsniai, kurių paprastai reikėtų laikytis:

  • Atidaryti vaistų puodelio dangtį.
  • Užpildyti vaisto (≦ 10 ml).
  • Išjungti vaistų puodelio dangtį.
  • Prisijungti kandiklį ar kaukę.
  • Tikėtis nuo 15 iki 25 minučių (kol vaistas bus sunaudotas).
  • Išardykite ir kiekvieną purkštuvo dalį išvalykite atskirai.

Kaip aš galiu dezinfekuoti purkštuvą?

Po kiekvieno naudojimo rekomenduojama išvalyti visas purkštuvo dalis (įskaitant kaukę, viršutinę dalį ir vaistų puodelį). Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra išardyti įrenginį. Kandiklį ar kaukę ir vaistų indą galima plauti indaplovėje arba šiltu muiluotu vandeniu. Vamzdžių negalima panardinti į vandenį.

Nepaisant to, kas išdėstyta pirmiau, kai kurie ekspertai rekomenduoja nebulizatoriaus dalių dėti į virintą vandenį ir nevalyti alkoholiu. Savo …