Šilta, šiltesnė, vis dar šilta

Ne visi mėgsta žiemą, bet mes žinome būdą, kaip ją šiek tiek atbaidyti. Viskas, ko jums reikia, yra butelis gaubiančių, šildančių kvepalų, kurie pakels gerą nuotaiką. Taip turėtų veikti moteriški ir vyriški žieminiai kvapai. Kokių ingredientų jie turi? Kokius kvapus reikėtų rinktis žiemai? Čia yra 9 populiariausi pasiūlymai.

Kvapai puikiai tinka žiemai

Kuo kvepia žiemą? Kvapiosios natos šerkšnai aurai

  • muskatas, anyžius, kardamonas, šafranas – aštrūs šildantys ingredientai
  • mandarinas, meduoliai, gvazdikėliai ir cinamonas, t. y. kvapai, susiję su šventėmis
  • šokoladas, vanilė, karamelė – skanūs kvapų užrašai iš gurmanų šeimos
  • smilkalai, miros ir ciberžolė – orientacijos esmė
  • oudas, pačiulis, santalas, t. y. sumedėjusius kvepalų ingredientus
  • jazminas ir tuberozė – baltos gėlės su svaiginančiu, moterišku ir šiek tiek narkotiniu kvapu

Kvepalai pavasariui ir kvepalai žiemai

Skirstymas į kvepalus pavasariui ir žiemai nėra gamintojų užgaida, tačiau tai lemia kvapų natų pobūdis ir skirtingas jų poveikis, atsižvelgiant į temperatūrą. Kvapai ant odos vystosi 30 laipsnių karščio ir nevienodai reaguoja į užšalimo temperatūrą. Pavasarinis aromatas yra lengvas, gėlėtas ir suteikia gaivos pojūtį. Žieminiai kvepalai yra visiškai priešingi – jie sunkūs, šildantys ir rytietiški.


Moteriški kvepalai žiemai

1. Kenzo džiunglių dramblys – pajusk rytietiškų prieskonių galią

Kvepalai „Jungle Elephant“ yra senosios parfumerijos mokyklos atstovas. Rytietiškas, aštrus ir svaiginantis aromatas buvo sukurtas 1996 m. Ir iki šiol kelia ekstremalias emocijas. Vieni mėgsta „Dramblį“, kiti nekenčia – prieskonių bomba su kardamonu, kmynais ir gvazdikėliais jiems per daug. Tačiau negalima paneigti, kad tai jau seniai yra ikoniški moteriški kvepalai. Ar tu susidomėjęs?

2. „Calvin Klein Euphoria Deep“ – pasiruoškite kelionei su chipre-gėle

Gili, intensyvi kompozicija su juodąja rože, jazminu ir baltaisiais pipirais yra neginčijama žiemos karalienė. Gėlių natos puikiai siūbuoja su šipro akordais – mandarinų lapų, pačiulių ir medžio akordais. „Calvin Klein“ kvepalai yra pasiūlymas elegantiškoms moterims, kurios ieško paslapties kvepaluose. Sužinokite, kaip žiemą kvepia Kipras!

3. Thierry Mugler Angel – ar norėtumėte saldainių iš eglutės?

Be abejo, saldžius „Mugler“ kvepalus galima pavadinti 90-ųjų dešimtmečio kvepalų ikona. Angelas yra pirmasis saldžiųjų gurmanų šeimos atstovas. Jis gundo šokoladu, cukraus vata ir medumi, kurie žiemos vakarą veikia geriau nei šilta antklodė. Jei jums patinka kvepalai su vanile, išbandykite šį dangišką saldumyną! Tuo labiau, kad juo galėsite mėgautis labai ilgai – pakanka labai mažo Angelo kiekio, kad jaustumėtės net … kelias valandas. Mes garantuojame ?

https://www.youtube.com/watch?v=_cNmcSkypig

4. Viktor & Rolf Flowerbomb – išdrįskite gauti gėlių žiemą

Taip, tai nėra klaida! Moteriški kvepalai iš Švedijos dueto žiemą sumušė populiarumo rekordus. Kodėl? Gėlių bomba su rytietišku kvėpavimu tinka kaip pirštinė su storu paltu ir pirštinėmis. Juk ne visos gėlės kvepia pavasariniu ramunėliu. Gėlių kvepalų širdis yra sunki ir šilta dėl kietos muskuso ir pačiulių dozės. Pabandykite nuginkluoti šią granatą!

5. Thierry Mugler Alien – žiemą pajuskite saulę

„Svetimas“ negalėjo trūkti šiame sąraše. Žymūs „Mugler“ kvepalai yra tarsi eliksyras esant blogam orui, priemonė šaltiems rytams ir šildantis balzamas vakarui. Rytietiškos medienos kompozicija yra ypač šilta dėl gintaro, muskuso ir jazmino iš Indijos. Originalus, plėšrus ir stiprus ateivis ginsis minioje. Tačiau Ateivis turi dar vieną svarbų pranašumą – jį visada rasite patvariausių kvepalų reitingo viršuje!

https://www.youtube.com/watch?v=Gjpo2PwVeu0

Vyriški kvepalai žiemai

6. „Bvlgari Man In Black“ kaip šiluma iš žemės

„Man In Black“ yra dovana graikų prekės ženklo 130-ajam gimtadieniui. Kompozicijoje kalbama apie žemės dievo gimimą. Joje jaučiasi būdinga oda, šiltas gintaras ir aštrūs prieskoniai. Romo lašas sulaužo kompoziciją, suteikdamas kvepalams „Bvlgari“ nepaprastai malonų charakterį. Romas žiemai, kokį rado!

7. Paco Rabanne One Million – išbandyk prabangą

Prabanga yra ta, kad ji nėra skirta visiems, kaip ir baras „One Million“. Vieniems tai geriausias vyriškas aromatas, kitiems – puikus klaustukas. „Paco Rabanne“ kvepalai vilioja pikantišku, šiltu tonu, kuris tampa ypač galingas šalnų dieną. Pasižiūrėk pats!

8. Valentino Uomo – nebijokite saldumo vyriškuose kvepaluose

„Valentino Uomo“ yra moterų mėgstamas aromatas, kurį rudenį ir žiemą dažnai renkasi vyrai. Skrudintos kavos pupelės, šokoladas ir lazdyno riešutai, apsupti žaliosios mirtos ir kedro, yra kvapnios Italijos sėkmės receptas. Riešutinė, saldi ir šilta kompozicija apgaubia švelnumu ir šildo.

9. „Lancome Hypnose Homme“ – laikas atsigerti su mėtomis

„Lancome“ 2007 metais vyrams patiekė nestandartinį kokteilį. Paskutiniame sluoksnyje jis derino mėtų ir mandarinų gaivumą su karštu kardamonu ir muskusu. Kažkur viduryje susidursite su dreifuojančiomis levandomis su subtiliu žaliu poskoniu. Ar jums patiks „Hypnose Homme“? Rytietiškas ir aštrus gėrimas su mėtomis puikiai tiks žiemos vakarui.

Jei vis dar ieškote savo numerio 1 žiemai, peržiūrėkite kitus šildančių kvepalų pasiūlymus. Kai kurie iš jų taip pat puikiai dirbs rudenį.