Nešiojamas kompiuteris iki 1000 2021 PLN> Nuomonė

Turėdami mažą nešiojamojo kompiuterio biudžetą, turite atsižvelgti į tam tikras aukas, tačiau tai neturėtų tapti visų pigių nešiojamųjų kompiuterių sritimi. Galite nusipirkti gerą pigų nešiojamąjį kompiuterį už 1000 -, jei pasirinksite modelį su tinkamais parametrais. Nešiojamojo kompiuterio kokybė ir galia visų pirma turėtų atitikti vartotojo poreikius.

Žaidimų nešiojamas kompiuteris iki 1000 – yra gana scenarijus, kurio negalima pavaizduoti kartu su nauju modeliu iš parduotuvės. Tačiau jei kompiuteris bus naudojamas tikrinant el. Paštą, naršant internete, apsipirkti, apmokėti sąskaitas ir žaisti nereikalingus žaidimus, tai, žinoma, pasirinkdami modelį iš reitingo, galite lengvai vizualizuoti planus.

Kaip išsirinkti nešiojamą kompiuterį iki 1000 -?

Pagrindiniai atrankos kriterijai daugiausia turėtų būti sutelkti į parametrus. Nešiojamiesiems kompiuteriams iki 1000 – negali trūkti atminties, kietojo disko ar procesoriaus. Renkantis pigų nešiojamąjį kompiuterį, turite atsiminti, kad tokio tipo įrangą sudaro daugybė komponentų. Tai, kas matoma plika akimi, yra jutiklinės dalies klaviatūra, ekranas, jungtys prietaiso šonuose ir akumuliatorius.

Geriausias nešiojamas kompiuteris iki 1 000 -, 2021 m. Gegužės mėn

Taip pat patikrinkite nešiojamųjų kompiuterių sąrašas iki 1 500 –

Koks nešiojamojo kompiuterio procesorius iki 1000 -?

Procesorius nešiojamajame kompiuteryje už 1000 -

Reikėtų užtikrinti optimalų darbą su ne itin pažangiomis operacijomis kelių branduolių procesorius. Kalbant apie dviejų branduolių įrenginius, taip pat verta atkreipti dėmesį į loginių gijų skaičių. Procesoriaus šerdis yra fizinis skaičiavimo vienetas, tiesiogiai veikiantis apdorojamos informacijos kiekį. Siūlai yra loginiai branduoliai, kurie yra atsakingi už informacijos ir nurodymų, kuriuos reikia pristatyti į vieną fizinį šerdį, užsakymą. Operacinės sistemos gana dažnai nurodo loginių gijų skaičių skaičiavimo vienetų skaičiustai yra dėl užduočių priskyrimo ir vykdomų procesų gijų tvarkymo. Iliustruojant procesoriaus veikimą, lyg procesoriui būtų duota užduotis kasti sodą, kad jis atliktų užduotį, nors pats darbą atlieka vienu kastuvu, turėdamas daugiau patarimų ir instrukcijų, išdėstytų seka, jis sugeba tai padaryti efektyviau. Gana populiarūs mažo biudžeto nešiojamųjų kompiuterių procesoriai iš reitingo yra „Atom“ arba „Celeron“ procesoriai, leidžiantys apdoroti informaciją iš nereiklios programinės įrangos. Tokiame asmeniniame kompiuteryje gali būti keturių branduolių procesorius su mažesniu taktiniu dažniu – 1330 arba 1830 MHz lygyje. Žinoma geriau statyti už šerdžių skaičių. Efektyvesnis sprendimas yra silpnesni procesoriai nei galingesni. Procesoriai, kurių laikrodžio greitis yra mažesnis nei 2000 MHz, dėl mažo energijos poreikio dažnai vadinami energiją taupančiais skaičiavimo įrenginiais.

Nešiojamojo kompiuterio baterija 1000 -

Nešiojamojo kompiuterio baterija iki 1000 –

Ekonomiškas procesorius nereikia didelės ir talpios baterijos asmeniniame nešiojamajame kompiuteryje, kad prietaisas galėtų būti lengvesnis, optimaliai efektyvus ir veiktų iki kelių valandų be įkrovimo. Nešiojamas kompiuteris yra nešiojamas įrenginys, todėl akumuliatorius turėtų leisti dirbti pilną įkrovą mažiausiai 2 valandas. Svarbus veiksnys yra baterijos veikimo laikas, kurį lemia vidinių baterijų įkrovimo ciklai. Daugeliu atvejų nešiojamas kompiuteris leidžia efektyviai veikti akumuliatoriui maždaug 2 metus, po to daugelis akumuliatorių praranda savo savybes ir išlaiko jas vis trumpiau. Todėl verta rinktis nešiojamąjį kompiuterį modelis, kuriame yra nuimama baterijakurio dėka esant mažesniam akumuliatoriaus efektyvumui, bet kuriuo metu, išskyrus šaltinio pakeitimą, bus galima išlaikyti srovę.

Kiek RAM nešiojamam kompiuteriui?

RAM atmintis nešiojamajame už 1000 -

Operatyvioji atmintis, dar vadinama RAM atmintimi, yra kompiuterio komponentas, kuris, kaip ir procesorius, yra atsakingas už sklandų pigaus nešiojamojo kompiuterio veikimą. Net galingas procesorius su nedideliu atminties kiekiu gali sukelti nemalonų reitingą turintį nešiojamąjį kompiuterį, išbandydamas savininko kantrybę kiekvieną kartą, kai reikia informacijos. Didelis atminties kiekis nešiojamame kompiuteryje ženkliai veikia pirkimo kainą, todėl pravartu pasirinkti daugiau operatyviosios atminties laikrodžio greičio sąskaita. Lėtesnės atmintys yra pigesnės, o tai taip pat leidžia įsigyti nešiojamąjį kompiuterį su dvigubai didesne RAM atmintimi. Netgi greita DDR4 atmintis gali sulėtinti nešiojamojo kompiuterio veikimą, tiesiog pritrūksta atminties, kad sklandžiai veiktų operacinė sistema ar interneto naršyklė. Senesni ir tokiu būdu lėtesni DDR3 atminties lustai leidžia padidinti operacinės atminties talpą. Viskas priklauso nuo to, kam daugiausia bus naudojamas nešiojamas kompiuteris. Jei nešiojamas turi būti naudojamas rašant turinį sisteminiuose teksto redaktoriuose ir naudojant paprastas grafikos programas geriau rinktis greitesnę DDR4 atmintį ir 4 GB talpą. Jei ketinama naudoti nešiojamąjį kompiuterį dirbti su interneto naršyklegeriau rinktis modelį, kurio DDR3 technologija turi mažiausiai 8 GB RAM. Žinoma, kuo daugiau atminties ir didesnis laikrodžio dažnis (išreikštas Mhz), tuo efektyviau nešiojamas kompiuteris gali valdyti daugybę naršyklės skirtukų ir daugiau veikiančių programų. Standartiniam el. Pašto tikrinimui ir sąskaitų apmokėjimui internetu pakanka 4 GB RAM, reitinge įdėto nešiojamame kompiuteryje.

Pigus nešiojamojo kompiuterio ekranas ir grafika

Ekranas nešiojamajame už 1000 -

Naujas nešiojamas kompiuteris iki 1000 – tikrai turės ekraną, dažniausiai HD arba „Full HD“ raiška ir dydžiu nuo 11 iki 15,6 colio. To, deja, negalima pasakyti apie vaizdo plokštę. Pigūs nešiojamųjų kompiuterių modeliai paprastai turi integruotą grafiką. Tai reiškia, kad procesorius turi įmontuotą grafikos palaikymą. Įtaisyta vaizdo plokštė taip pat yra taupymas, nes nešiojamiesiems kompiuteriams pati kortelė gali kainuoti daugiau nei 1000 zlotų. Kalbant apie vaizdo atvaizdavimą, tai įmanoma dėl pigių TN matricų, rečiau šios kainų kategorijos, IPS matricų ir dar labiau VA. Silpna ir integruota grafikos plokštė taip pat neįtraukia didelio matricos atnaujinimo dažnio, viršijančio 60Hz. Todėl lieka sutelkti dėmesį į praktinius aspektus, apie kuriuos čia pirmiausia kalbame matinis ekrano paviršius. Nors blizgus ekranas atrodo gražiai, jis tampa nepraktiškas net ir esant mažai saulės ar dirbtinio apšvietimo. Daugybė šviesos atspindžių iš ekrano ne tik sumažina rodomų elementų matomumą, bet ir greičiau patraukia akis, taip yra dėl didesnio šviesos kiekio, kuris pasiekia akį. Reitinge siūlomi nešiojamųjų kompiuterių modeliai turi geriausius rinkoje esančius šios kainų kategorijos ekranus.

Koks nešiojamojo kompiuterio diskas už 1000 –

HDD nešiojamajame kompiuteryje už 1000 -

Kietieji diskai pardavėjai gana dažnai naudojasi kaip rinkodaros triukas, didelis pajėgumas ne visada eina koja kojon su greičiu, ypač pigiuose nešiojamuose kompiuteriuose. Greičiausiai kompiuteriuose įdiegti standieji diskai, skirtingai nei klasikiniai, neturi besisukančio disko. SSD diskai naudoja „Flash“ atminties tipą, pagrįstą MOSFET tranzistoriais. Klasikiniai HDD yra lėtesni, bet ir pigesni nei SSD, todėl jei jums reikia daug atminties nešiojamame kompiuteryje, rinkitės HDD diską, jei norite maksimaliai padidinti nešiojamojo kompiuterio sklandumą, pasinaudokite dešimt kartų greitesnių SSD privalumais. Mažuose reitinguojamuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose iki 1000 – dažnai pakanka 32 GB, todėl verta padaryti jį greita atmintimi, neužblokuoti operacinės sistemos greičio, taigi ir kitų programų.

Belaidis ryšys

Kad dirbtumėte patogiai, jums reikia galimybės belaidžiu ryšiu bendrauti su kitais įrenginiais, įskaitant prieigą prie interneto. Kiekvieną kartą prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie kabelio prie interneto gali būti nemalonu, laimei, reitinge esantys nešiojamieji kompiuteriai ir dauguma rinkoje esančių modelių turi įmontuotą belaidžio tinklo kortelę. Bevielis internetas, taigi jums reikia žinoti tik tinklo slaptažodį ir galite patogiai naudotis internetu, tai gali būti papildomas patogumas „Bluetooth“, todėl net ir ateityje tai leis jums prijungti belaides ausines arba keistis duomenimis su išmaniuoju telefonu.

Kas yra geras pigus nešiojamas kompiuteris iki 1000 zlotų?

„Bluetooth“ ir „WiFi“ belaidis tinklas nešiojamajame kompiuteryje

Neabejotinai besimokančiųjų arba dirba nuotoliniu būdu jiems reikia tam tinkamų priemonių. Dabar daugelį operacijų galima atlikti naudojant išmaniuosius telefonus, tačiau šių įrenginių klaviatūra nėra labai patogi, jei reikia užrašyti išsamesnes pastabas ar atsakyti į daugiau el. Laiškų. Daugeliu atvejų vietoj nešiojamojo kompiuterio vadinamasis nešiojamas kompiuteris, tai nešiojamas kompiuteris be CD ir DVD diskų įrenginio. Nors šias duomenų laikmenas galite pakeisti „flash“ įrenginiu arba nešiojamuoju įrenginiu, nešiojamojo kompiuterio dydį galima sumažinti iki kompaktiško. Nešiojamas kompiuteris iki 1000 taip pat yra geras būdas vystytis vaikams, kurie gali pagerinti spausdinimo, piešimo ir bendravimo įgūdžius su savo bendraamžiais ir šeima naudodamiesi internetu. Nešiojamas kompiuteris sąskaitoms apmokėti yra patogus būdas išlaikyti net senjorus namuose, užuot valandų valandas stovėjęs eilėse prie kasos ar rizikuojant rudenį ir žiemą keliauti į biurą. Sąrašas nešiojamas iki 1000 – taip pat yra geras dovanos idėja tiems, kurie daro kažkokio konkretesnio ir tuo pačiu naudingo ekrano kopiją. Gabus žmogus, ypač jei kenčia nuo vienatvės, pigaus nešiojamojo kompiuterio dėka gali užmegzti ryšį su šeima ir draugais.

DUK:

Ar geriau pirkti naują ar naudotą nešiojamąjį kompiuterį?

Grynai ekonominiu požiūriu gali atrodyti, kad geresnę įrangą galite nusipirkti už mažiau pinigų. Deja, taip pat lengva pamiršti, kad susidėvi ir kelerius metus veikianti įranga. Senuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose daugeliu atvejų reikia pakeisti pastą prie procesoriaus, išvalyti aušinimo sistemą, gali atsitikti taip, kad HDD jau turi blogus sektorius, dėl kurių gali prarasti kai kuriuos duomenis, tačiau laikui bėgant nešiojamas ekranas nustoja būti vienodai apšviestas. Susumavus aptarnavimo ar baterijos, disko ir pan. Pakeitimo išlaidas, gali paaiškėti, kad nešiojamojo kompiuterio pirkimas nebus skaičiuojamas.

Ką daryti, jei nešiojamame kompiuteryje trūksta vietos?

Parašykite komentarą