Kietas šampūnas: kas yra geriausias

Kas sakė, kad visi pokyčiai turėjo būti blogi? Žinoma, jei mes kalbame apie perėjimą prie kieto šampūno, tai yra priešingai. Šis naujas šampūno formatas ne tik yra praktiškiausias, bet ir suteikia mums nesuskaičiuojamą naudą tiek estetiškai, tiek ir plaukų priežiūrai.

Jei dar neišbandėte jų, bet buvo įdomu, esate tinkamoje vietoje. Šiandien mes kalbėsime apie priežastis, dėl kurių kietasis šampūnas pateko į privilegijuotą vietą, kurią jis šiandien užima plaukų kosmetikos pasaulyje. Skaitykite ir sužinokite viską. Mes pradėjome!

Svarbiausias

 • Kietas šampūnas yra visas pyktis. Bet tai jokiu būdu nėra mada, nes tokio tipo produktai teikia daug privalumų, o jų rezultatai neturi ko pavydėti tradicinio skysto šampūno.
 • Tiesą sakant, galima sakyti, kad, nors ilgalaikėje perspektyvoje, rezultatai yra dar geresni. Kadangi šio tipo šampūnai paprastai yra natūralesni ir juose nėra visų tų chemikalų, kurie ilgainiui pakenktų plaukams.
 • Kaip ir kiekvienam šampūnui, norint išsirinkti sau tinkamiausią, idealiausia yra atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip plaukų tipas ir poreikiai, sudėtis, specifinės savybės ar pakuotė.

Geriausi kieti šampūnai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Jie sako, kad paveikslėlis vertas tūkstančio žodžių. Dėl šios priežasties norėjome pradėti šį vadovą pasirinkdami geriausius kietus šampūnus rinkoje. Gerai apžvelkite kiekvieną iš jų ir sužinokite, kurios savybės geriausiai tinka tiems, kurių ieškote. Štai jie eina!

Geriausias kietas šampūnas „2 viename“

Taip pat turime kietą šampūną, idealiai tinkantį tiems, kurie neturi laiko prarasti. Naudodami šį šampūną „2 viename“ galite plauti ir kondicionuoti plaukus vienu ypu. Jis specialiai sukurtas iš kokosų gautų valymo priemonių, kurios giliai valo ir kondicionuoja plaukus.

Dėl savo ingredientų (kakavos sviesto, sėklų aliejaus ir iš kokoso gautų valymo priemonių) jis švelniai ir subtiliai valo plaukus. Tai yra ekologiški ir natūralūs ingredientai, dermatologiškai patikrinti.

Redakcinis vertinimas: Išskirtinis kietas šampūnas, leidžiantis plauti ir kondicionuoti tuo pačiu metu. Reitingą pradedame nuo to, nes manome, kad jo aromatas pagauna nuo pirmo naudojimo.

Geriausias kietas šampūnas sausiems ir pažeistiems plaukams

Jei jums reikia papildomo gyvumo jūsų sausiems ar pažeistiems plaukams, tai yra idealus kietas šampūnas jums. Tai šampūnas, sudarytas iš kokosų aliejaus ir alijošiaus, dviejų ingredientų, sukurtų plaukams atstatyti jų neapsunkinant.

Kokosų aliejus idealiai tinka sausų ir lūžinėjančių plaukų skaiduloms apsaugoti ir taisyti, nes sugeba prasiskverbti net į giliausius plaukų pluošto sluoksnius. Savo ruožtu alavijas maitina plaukus ir palieka juos švarius bei šilkinius.

Redakcinis vertinimas: Jei jūsų plaukai pažeisti, pabandykite šį labai maitinantį kietą šampūną. Be to, jo atstatantys ingredientai, tokie kaip kokosų aliejus ir alavijas, yra aukščiausios kokybės.

Geriausias kietas šampūnas riebiems plaukams

Priešingai, jei jūsų plaukai yra riebūs, jums reikia tokio kieto šampūno kaip šis, kuris reguliuoja ir mažina sebumo gamybą. Dėl šios priežasties šis šampūnas pagamintas rankomis iš specialiai parinktų ingredientų, tokių kaip citrinos sultys, baltasis molis ar hibisko ekstraktas.

Citrinų sultys reguliuoja riebalų gamybą galvos odoje, baltasis kaolino molis giliai valo ir sugeria nešvarumus, o hibisko ekstraktas palaiko plaukų pluoštą sveiką. Be to, jis yra 100% ekologiškas ir veganiškas.

Redakcinis vertinimas: Jei šį kietą šampūną įtrauksime į šį reitingą, tai yra todėl, kad tai yra vienas geriausių būdų kovoti su riebiais plaukais. Jis taip pat išsiskiria savo kompozicija: 100% ekologiška ir veganiška.

Geriausias kietas veganiškas šampūnas

Ši alternatyva susideda iš kieto veganiško šampūno. paketas Jis sudarytas iš dviejų plytelių kieto kokoso pagrindo šampūno su greipfrutų kvapu. Tai rankų darbo su 98% natūralios kilmės ingredientais. Tai ne tik 100% veganas, bet ir biologiškai skaidomas.

Kalbant apie jo savybes, reikia pažymėti, kad jis idealiai tinka pašalinti aliejų nuo galvos odos, taip pat padidinti plaukų apimtį. Kiekvienas baras paprastai tarnauja apie penkiasdešimt du kartus, taigi už kainą, kurią ji turi, yra puikus kainos ir kokybės santykio produktas.

Redakcinis vertinimas: Viena iš šio kieto veganiško šampūno dėmesį labiausiai traukiančių savybių yra puikus kainos ir kokybės santykis: o greipfrutų aromatu galite mėgautis daugiau nei šimtu naudojimo būdų!

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kietą šampūną

Pripažinkime, šampūno keitimas mums šiek tiek kainuoja. Ypač jei permainos bus tokios pat radikalios kaip perėjimas nuo tradicinio šampūno iki kieto šampūno per naktį. Ir tikrai jūs uždavėte sau ne vieną klausimą. Na, čia yra jūsų ieškomi atsakymai. Pirmyn!

Kietas šampūnas yra visas pyktis. Bet tai jokiu būdu nėra mada, nes tokio tipo produktai teikia daug privalumų, o jų rezultatai neturi ko pavydėti tradicinio skysto šampūno. (Šaltinis: Sonjachnyj: 123769254 / 123rf.com)

Kodėl kietieji šampūnai yra tokie sėkmingi?

Labai tikėtina, kad ši nauja idėja pakeisti kietą šampūną kilo dėl draugo rekomendacijos arba dėl to, kad matėte, jog kai kurie įtakotojas jis kalbėjo apie jį. Ir ne mažiau, nes šampūnas mums teikia naudos šiuo nauju formatu yra labai daug:

 • Pirmiausia tai labai universalus formatas. Jis yra labai kompaktiškas ir mums nebereikės jaudintis dėl minimalių matavimų, kuriuos galime atlikti lėktuve, ar dėl vietos, kurios trūksta tualeto reikmenų krepšyje.
 • Tai daug koncentruotesnis šampūnas nei tradicinis, kurio sudėtyje paprastai yra iki 80% vandens. Todėl kietasis šampūnas yra daug ilgiau išliekantis. Ar žinojote, kad jie gali trukti iki 80 ar net 100 plovimų?
 • Tai yra toks pat veiksmingas šampūnas kaip ir tradicinis, bet su kuria pakaks nedidelio kiekio, kad gautumėte gerų rezultatų, nei esate įpratę.
 • Tačiau jo trukmė nėra ilga tik dėl plovimų skaičiaus, bet ir dėl jo galiojimo pabaigos datos (1) jis yra daug didesnis nei skysto šampūno. Iš tikrųjų tai yra ilgesnė nei vieneri metai.
 • Be to, labai svarbu, kad jų pakuotės paprastai yra ekologiškos, Taigi jį naudodami mes taip pat prisidėsime rūpindamiesi aplinka. Ko daugiau gali norėti?

Ar visi kieti šampūnai yra natūralūs?

Nors tiesa, kad kieti šampūnai dažnai yra glaudžiai susiję su natūralaus ar ekologiško šampūno samprata, turime pasakyti, kad tai ne visada. Gerai, dauguma jų yra, bet ne visi. Mūsų pareiga yra jus informuoti.

Todėl, jei norite įsitikinti, kad neradote vieno iš nedaugelio natūralių šampūnų, pažiūrėkite į etiketę (3) jo sudėtį ir įsitikinkite, kad nerandate nė vieno iš šių ingredientų:

 • Ftalatai: cheminiai junginiai, kurie dažnai naudojami kaip plastifikatoriai.
 • Silikonai: ypač PEG (polimerai), dimetikonas arba ciklometikonas, gaunami iš naftos.
 • Kiti naftos dariniai pavyzdžiui, parafinų ar mineralinių aliejų.
 • Parabenai (du): kad šampūnas neprarastų veiksmingumo ir be baktericidinių konservantų.

Jei esate iš tų, kurie plauna plaukus kiekvieną dieną, geriau darykite tai su kietais, nes tai bus natūraliau. (Šaltinis: Radovics: 150887729 / 123rf.com)

Bet jei jis yra kietas, kaip naudojamas šis šampūnas?

Tai vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų. Ypač jei pirmą kartą girdime apie kietą šampūną, mums sunku įsivaizduoti jo pritaikymą. Na, realybė yra ta, kad jis yra tas pats arba lengviau pritaikomas nei tas, kurį naudojote visą gyvenimą:

 1. Drėkinkite plaukus.
 2. Slyskite šampūno juostą nuo šaknų iki galų.
 3. Gerai išmasažuokite visus plaukus, kad susidarytumėte putos.
 4. Nuplaukite dideliu kiekiu drungno vandens.

Kaip matote, tai neturi jokių komplikacijų. Tiesiog reikia atkreipti dėmesį į tai, kur paliekate. Idealiu atveju turėtumėte laikyti sausoje vietoje, kad po naudojimo ji gerai išdžiūtų ir ilgiau išliktų geros būklės.

Visiškai! Vienas iš puikiausių mitų, sklandančių aplink kietą šampūną, yra tai, kad jo rezultatai nėra tokie geri, kaip įprasto šampūno. Niekas negali būti toliau nuo tiesos. Tiesą sakant, jei esate vienas iš tų, kurie kiekvieną dieną plauna plaukus, verčiau tai darykite su kietais, nes tai bus natūraliau.

Panašu, kad mitas seka kitu mitu, nes nėra plačiai paplitęs dalykas, kad kasdien plauti plaukus yra blogai. Ir tai dar didesnis mitas. Nors ekspertai rekomenduoja atlikti vieną dieną iš kas dviejų, kad sumažėtų sebumo išvaizda, jei tai darysite su natūraliu šampūnu, neturėsite jokių problemų.

Jei norite išlaikyti plaukų drėkinimą ir blizgesį, nieko geriau nei kietas drėkinamasis šampūnas. (Šaltinis: Sonjachnyj: 111505985 / 123rf.com)

Ar, be kieto šampūno, galiu rasti kitų šio formato plaukų produktų?

Panašu, kad jūs įsitraukėte į šį formatą, tiesa? Na, jums pasisekė, nes iš tiesų galite pereiti prie tvirto formato per visą savo plaukų plovimo procedūrą. Be šampūno, yra ir kietų kondicionierių, kurie yra pagrįsti tais pačiais principais, apie kuriuos kalbėjome visame vadove. Tiesą sakant, jei palyginsime juos su tradiciniais kondicionieriais:
Charakteristikos Kietas kondicionierius Skystas kondicionierius
Efektyvumas aukštas aukštas
Kompozicija Remiantis daugiausia pačiu veikliuoju principu Su daugiau chemikalų
Dažnis naudojimo Aukštesnis Nepilnametis (dėl savo sudėties)
Produkto trukmė Užtenka daug, nedidelio kiekio Mažiau

Nepaisant pastebimų skirtumų, naudojimo būdas yra toks pats kaip įprasto kondicionieriaus. Užtepkite ant ką tik nuplautų ir drėgnų plaukų, stumkite tabletę tik nuo vidurio iki galiukų, padalydami plaukus į dalis ir gerai pamasažuokite, kad produktas įsigertų. Žinoma, tai baigiasi gausiu skalavimu.

Pirkimo kriterijai

Jei įsitikinote, kad kietas šampūnas bus jūsų naujas kosmetikos įsigijimas, šis skyrius jus labai domina. Jame pateiksime pagrindinius patarimus, kurie pavers jūsų pirkinį sėkmingu. Leiskite sau vadovautis šiais kriterijais ir atraskite savo idealų kietą šampūną. Prasideda paieška!

Plaukų tipas ir jo poreikiai

Apie ką pirmiausia turėtume pagalvoti, jei ketiname pirkti šampūną? Žinoma, pagal mūsų plaukų tipą ir jo ypatybes …