Saldūs kvepalai! Šokoladas,

Kai kurie žmonės skundžiasi saldžiais kvepalais – kad jų rinkoje yra per daug, kad jie niekuo neišsiskiria. Tačiau saldūs moteriški kvepalai neturi būti klišė! Ar niekada nesinori saldinti savo dienos? Mėgaukitės desertu iš geriausių saldžių kvepalų – su šokoladu, vanile ir zefyrais. Lažinamės, kad jūs jų visų nežinote!

Saldūs kvepalai rudeniui

Jau rašėme apie saldžius kvapus – straipsnyje apie gurmaniškus kvepalus galite pasiskaityti apie kompozicijas su „valgomaisiais“ saldžiais ingredientais ir sužinosite apie mūsų pasirinktas kompozicijas. Tuo tarpu mes ieškome geriausios vanilės, šokolado ir su … zefyru. Ar rasime išskirtinių kvapų tarp šio glazūros?

Montale Vanille Absolu – vaniliniai kvepalai nuotaikai pagerinti

Galbūt tai nėra puikus parfumerijos meno kūrinys, tačiau tai tikrai sėkmingas gurmanas debesuotai dienai. Kartu su medžio natomis, gvazdikėliais ir cinamonu jie sukuria mišinį, kuris siejamas su ugnies šiluma kalnų namelyje ir naminių meduolių kvapu. „Montale Vanille“ kvepalai pasižymi nuostabia projekcija – puikiai tinka ilgiems žiemos vakarams.


Vanilė kvepaluose

Vanilė šalia kardamono ir šafrano yra vienas brangiausių prieskonių pasaulyje. Gentis turi apie 100 rūšių, tačiau komercinėje kvepalų gamyboje naudojamos tik dvi Vanilla planifolia ir Vanilla tahitiensis. Didžiausias šio augalo gamintojas yra Madagaskaras, iš kurio kilusi Bourbon vanilės veislė. Dėl aukštos ingrediento kainos jo sintetiniai atitikmenys – vanilinas ir piperonalas (heliotropinas) – dažnai naudojami vanilės kvepaluose.


Serge’as Lutensas ir Boisas Vanille’as – tikras gurmanas

Jei iki šiol nemėgote vanilinių kvepalų, būkite atsargūs! Šis nišinis kvapas gali pakeisti jūsų požiūrį į „vanilę“. Tai aukščiausio lygio gurmanų kompozicija.

„Serge Lutens Un Bois Vanille“ nėra vietos pigiems kvapų natų atitikmenims. Kiekvienas ingredientas, nors ir saldus, yra tiesiog rafinuotas. Čia rasite gurmaniškų ingredientų, tokių kaip vanilė, juodasis saldymedis, imbieras, medus, taip pat medienos ir gyvūnų užrašai. Visi saldūs, bet ne per saldūs.

Molinard Vanille – vanilinė vonia

Vanilė, vanilė ir vanilė – „Molinard Eau de Parfum“ kvapų piramidė stebina ? Jei norėtumėte išsimaudyti vanilėje, geresnio pasiūlymo tikriausiai nėra. Saldūs kvepalai jus apgaubia šilta, pudrine migla. Grynas malonumas žiemos šeštadienio rytą.

Šokoladiniai kvepalai gurmanams – „Montale Chocolate Greedy“

O gal norite puodelio karšto šokolado? Bet ne akimirksniu iš maišelio, o tikro belgiško, sauso, skanaus šokolado? Vėl pasiekite „Montale“, šį kartą – „Chocolate Greedy“. Kakavos, tonkos pupelių, vanilės, kavos pupelių, džiovintų vaisių ir karčiųjų apelsinų mišinys sukuria vieną gražiausių kvepalų su šokolado užuomina. Šį desertą sunku valgyti – kiekvieną dieną norisi po truputį.

Baltasis šokoladas ir saldūs „Calvin Klein Euphoria Essence“ kvepalai

Laikas gerai žinomos Euforijos šonui. Šį kartą „Calvin Klein“ kvepalai labai skiriasi nuo originalo. Tik orchidėjų nata juos sieja su klasikine „Euforija“. Likusi dalis yra tarsi desertas, kuriame gausu miško vaisių, išmirkytų baltame šokolade. Todėl, jei:

  • jums patinka baltasis šokoladas
  • jūs ieškote saldaus kvapo,
  • bet jums nepatinka vaniliniai kvepalai

yra „Euphoria Essence“ turi gerų šansų ant komfortąt.y savo tualetiniame staliuke.


Pst …

O gal vonia šokolade ir vanilėje? Standers dušo želė paliks gražų kvapą, bet taip pat drėkins odą dėka maitinamųjų sviestų. Dėmesio! Jis nėra skirtas valgyti ?


„Dolce & Gabbana Pour Femme“ – stebuklas, zefyras, avietė

Saldūs, gaubiantys ir kreminiai kvepalai. Labai seksualu. „Dolce & Gabbana“ kvapusis vanduo „Pour Femme Eau de Parfum“ nuginkluoja ir uždeda jį ant pečių ašmenų. Pelkės, storai padengiančios kompozicijos pagrindą, yra atsakingos už jos „purumą“. Taip pat galite pajusti subtilią vanilę, skanias avietes ir elegantiškas baltas gėles.

https://www.youtube.com/watch?v=mupzbSAROqQ

Roberto Cavalli auksas jai – zefyras su riešutais

Pirmą kartą pajutę „Auksį už ją“ savo odoje, atpažinsite tipišką gurmaną su mandarino užuomina. Po kelių minučių prasidės tikra puota. Zefyrų ir lazdyno riešutų derinys daro kvepalus saldžius, bet ne švelnius. Odinė nata padaro juos jausmingais, bet ne vulgariais. Verčiau ne išbandyti vasaros karštyje, o mėgautis žiemos vakarais, praleistais kartu prie židinio.


Ar tu tai žinai…

Minkšti zefyrai pirmą kartą buvo gaminami JAV 1948 m. Varšuvoje taip pat yra tradicija gaminti saldumynus iš cukraus ir želatinos. Lenkiški saldainiai, skirtingai nei amerikietiški, yra kieti kaip akmuo. Geriau nebandykite jų graužti. Jų ieškokite sostinėje pavadinimu „jūsų oda“.


Vaniliniai, šokoladiniai ar zefyriniai kvepalai? Kurį mieląjį renkatės?