„NexGenT“ kibernetinio saugumo kursai

Vienas iš geriausi internetiniai kibernetinio saugumo kursai šiandien galima įsigyti iš „NexGenT“, savadarbės „karinio lygio“ mokymo akademijos, kurią įkūrė ir kuriai vadovavo du JAV oro pajėgų veteranai. Ji siūlo pradedantiesiems ir pažengusiems kibernetinio saugumo ir tinklų kūrimo IT kursus, daugiausia dėmesio skiriant praktinėms žinioms ir mokymams.

Lankstus „NexGenT“ kursų grafikas, novatoriškas mokėjimo sprendimas ir atsidavimas absolventų įsidarbinimui padeda šią akademiją padaryti gera investicija visiems, norintiems įsilaužti į kibernetinio saugumo pasaulį. Mūsų „NexGenT“ įvertinimas apima kursus ir kainas, taip pat palyginimą su kitomis populiariomis platformomis.

„NexGenT“: kursai

Pagrindinis mokymas paruošia studentus specializacijai tinklų inžinerijos arba kibernetinio saugumo srityse. (Vaizdo kreditas: „NexGenT“)

„NexGenT“ siūlo tris kursus: pagrindinius mokymus, tinklų inžineriją ir kibernetinio saugumo specializaciją. Tai yra šiek tiek ribotesnė pasiūla nei konkurentų, tačiau gerai sutelkia dėmesį į praktines žinias ir parduodamus įgūdžius.