Nešiojamųjų kompiuterių stovai: Kuris

Nešiojamųjų kompiuterių laikikliai nėra tarp populiariausių pagal paklausą priedų, kaip tai yra dėklų, įkroviklių ar kuprinių atveju. Tačiau jie vis dar yra mėgstamiausi aksesuarai tų, kurie dirba ne namuose ar biure, ar nori patogiau mėgautis savo namais. nešiojamas kompiuteris laisvalaikiu.

Viena iš pagrindinių nešiojamųjų kompiuterių stovų savybių yra palengvinti vartotojui laikytis ergonomiškesnės laikysenos. Tokiu būdu išvengiama daugelio nugaros, kaklo ir juosmens problemų dėl blogos laikysenos prie kompiuterio. Atminkite, kad nešiojamieji kompiuteriai yra suprojektuoti taip, kad juos būtų lengva transportuoti, o ne patogu juos naudoti.

Svarbiausias

  • Nešiojamųjų kompiuterių stovai yra priedai, skirti dviem pagrindinėms funkcijoms: pastatyti kompiuterį ergonomiškesnėje padėtyje ir skatinti jo vėdinimą. Yra daugybė atramų, tinkančių bet kokiai įrangai: šaldymo pagrindai, lektoriai, stacionarūs arba reguliuojami aukščio, be kitų modelių.
  • Pastaraisiais metais nešiojamųjų kompiuterių stendų dizainas ir efektyvumas smarkiai pagerėjo. Tačiau prieš pradedant įsigyti vieną iš jų, būtina aiškiai žinoti keletą klausimų, pavyzdžiui, apie savybes, kurias turi turėti šaldytuvo pagrindas, arba kokio tipo pagrindą turime įsigyti, kad galėtume konvertuoti nešiojamas kompiuteris staliniame kompiuteryje.
  • Nepaisant gana paprastų priedų, prieš priimant sprendimą, kuris modelis geriausiai atitinka tiek mūsų poreikius, tiek nešiojamojo kompiuterio ypatybes, būtina vadovautis keletu gairių. Gamybinė medžiaga, maksimalus jos palaikomas svoris ar nešiojamojo kompiuterio naudojimo būdas yra keletas šių kriterijų.

Reitingas: geriausias rinkoje esantis nešiojamas kompiuteris

Žemiau siūlome penkis geriausiai parduodamus nešiojamųjų kompiuterių dokus. Kiekvienas iš jų turi keletą savybių, į kurias turėtumėte atsižvelgti svarstant savo pirkinį. Nešiojamojo kompiuterio tipas ir dydis, naudojimo klasė ir intensyvumas, arba jūsų biudžeto sumos yra keletas parametrų, kuriuos turėtumėte įvertinti.

1 pozicija: nešiojamojo kompiuterio stovas, „AmazonBasics“

Šis paprastas, bet efektyvus nešiojamojo kompiuterio stovas, kurį galima įsigyti juodos arba sidabrinės spalvos, gali išlaikyti iki 15,5 colio ir iki 23,8 cm storio kompiuterių svorį. Tai labai tvirtas pagrindas, nes buvo pagamintas iš vieno metalo gabalo su anoduota danga, paruoštu nešiojamam kompiuteriui pakelti iki 15,5 cm.

Dėl naujoviško dizaino kabeliai yra surenkami ir paslėpti. Be to, jis palengvina vėdinimą dėl nedidelio priekio pasvirimo ir metalinės plokštės, kurioje įrenginiai laikosi, sugeriančią jos skleidžiamą šilumą. Tai priedas, sukurtas naudoti išorinę pelę ir klaviatūrą, ką turėtumėte atsiminti pirkdami.

2 pozicija: „AmazonBasics“ reguliuojamas monitoriaus stovas

Nors šis reguliuojamas aukščio stovas visų pirma yra skirtas pakelti kompiuterio monitorių, jis yra vienodai naudingas ant nešiojamojo kompiuterio uždedant viršuje. Jis gali būti graduotas trimis skirtingais aukščiais, iki 15 cm, o tai reiškia, kad mes galime jį naudoti dirbdami su savo nešiojamas kompiuteris sėdėdamas ant sofos ar lovoje, padėdamas ją tarp kelių.

Sukurtas taupyti vietą, tarpas tarp kojų leidžia laikyti net mažą nešiojamąjį kompiuterį, tokiu būdu išvalant mūsų darbo zoną. Kita vertus, guminės smeigės ant kojų neleidžia stovui judėti. Jo dizainas, tvirtumas ir kaina yra kiti veiksniai, dėl kurių šis stendas yra vienas geriausių „Amazon“ pardavėjų.

3 pozicija: išlenktas reguliuojamas ergonomiškas nešiojamojo kompiuterio stovas nešiojamam kompiuteriui ir „MacBook“

Šis elegantiškas ir praktiškas nešiojamojo kompiuterio stovas yra trijų dydžių: baltas ir skirtas nešiojamieji kompiuteriai iki 15 colių; juoda ir iki 15 “bei juoda ir iki 17”. Pagamintas iš plieno, jis gali išlaikyti komandos svorį iki šešių kilogramų. Be to, jis leidžia jį pritaikyti patogumui penkiais skirtingais kampais, daugiausia iki 55 laipsnių.

Šis priedas taip pat turi tris naudingus velcro diržus, kad būtų užtikrintas įrangos laidų tvirtumas. Kita vertus, dėl puikios atramos, kurią suteikia jo pagrindas, dėka kai kurių guminių juostelių, nešiojamas kompiuteris nejuda ir nesvyruoja, kol mes su juo dirbame. Be to, novatoriškas dizainas leidžia mums lengvai jį sulankstyti, o tai palengvina jo gabenimą.

4 pozicija: „Dobee“ nešiojamojo kompiuterio stovas, „3 viename“, universalus, aliuminio lydinys

Šis priedas yra juodos arba sidabrinės spalvos ir gali palaikyti ne tik nešiojamąjį kompiuterį, bet ir tabletės Y išmanieji telefonai. Pagaminta iš vieno aliuminio gabalo reiškia, kad mes susiduriame su labai stabilia atrama, tuo pačiu metu, kad ji yra labai lengva. Prie to prisideda neslidūs guminiai įklotai ant jo pagrindo, taip pat prisitvirtina silikoninės atramos nešiojamas kompiuteris.

Šio stovo dizainas leidžia klaviatūrą pakelti maždaug 18 laipsnių, suteikiant puikų rašymo komfortą. Be to, jis pakelia ekraną 65 mm, tiek, kad nei mūsų akys, nei kaklas nenukentėtų. Kita vertus, įrangos vėdinimas yra daugiau nei garantuotas, nes nešiojamojo kompiuterio apačia yra beveik visiškai atidengta.

5 pozicija: Marsas Žaidimai MNBC2, aušinimo pagrindas žaidimai nešiojamiesiems kompiuteriams

Sukurtas specialiai žaidėjams, šis nešiojamųjų kompiuterių iki 17,3 colių aušinimo pagrindas yra pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir plastiko. Yra penki mažo triukšmo ventiliatoriai, taip pat „Mars“ firmos raudonas LED apšvietimas Žaidimai. Be to, jame yra du USB 2.0, kad būtų galima prijungti papildomą įrangą.

Skirta sąsiuviniams žaidimai Itin galingas šis aušinimo stovas leidžia šešiems pasvirimo kampams, kad tiktų skirtingiems vartotojams. Pažymėtina, kad ši įranga suteikia galimybę suaktyvinti tik norimus ventiliatorius – tai yra labai naudinga funkcija, atsižvelgiant į tai, kokį naudojimą teikiame nešiojamam kompiuteriui.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie nešiojamųjų kompiuterių stendus

Jei svarstote galimybę įsigyti nešiojamojo kompiuterio palaikymą, turėtumėte aiškiai žinoti keletą sąvokų ir savybių. Nors dauguma šių priedų nereikalauja didelių išlaidų, norint išvengti staigmenų, būtina žinoti, kaip pasirinkti tinkamiausią mūsų įrangai ir mūsų poreikiams. Čia yra trumpas vadovas, padėsiantis jums pasirinkti.

Yra daugybė nešiojamojo kompiuterio stovų, pasirinkite tą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. (Šaltinis: „Rido“: 51077700 / 123rf.com)

Kiek rinkoje yra nešiojamųjų kompiuterių stovų tipų?

Yra begalė nešiojamųjų kompiuterių atramų modelių. Tiems, kurie ieško universalumo, labiausiai tinka sulankstomi stovai, nes jie palengvina tiek laikymą, tiek transportavimą. Be įprasto naudojimo ant stalo, sulankstomais stendais kompiuterį galime naudoti ant lovos ar sofos.

Kito tipo parama nešiojamas kompiuteris Jie yra aušinimo pagrindai. Šios atramos paprastai yra fiksuotos ir turi keletą ventiliatorių, kurie padeda vėdinti mūsų įrenginį. Paprastai tai yra priedai, skirti vartotojams, kurie ketina naudoti kompiuterį žaidimams, atsižvelgiant į temperatūros padidėjimą, kurį sukelia intensyvus įrangos naudojimas daugumoje vaizdo žaidimų.

Nešiojamųjų kompiuterių stenduose taip pat gali būti ventiliatorių. (Šaltinis: „Stokkete“: 36594648 / 123rf.com)

Jei neketinate daug judėti nešiojamojo kompiuterio, geriausias pasirinkimas yra pagrindai, pagaminti iš vieno metalo ar plastiko gabalo. Metaliniai dažniausiai gaminami iš plieno arba aliuminio, su neslidžiais gumos arba silikono įdėklais. Kai kuriuose modeliuose netgi yra įmontuotas pelės dėklas ar priedai, kurie yra naudingi kaip pieštukų laikikliai.

Yra ir kitų nešiojamųjų kompiuterių stovų, kuriuose yra įklotas ar pagalvėlė, galinti prisitaikyti prie vartotojo kelių. Jie skirti vienkartiniam ar rekreaciniam naudojimui, pavyzdžiui, patogiai žiūrėti serialą mūsų fotelyje ar naršyti internete gulint ant lovos. Kad būtų išvengta nepatogumų kitiems žmonėms, kai kuriuose modeliuose įmontuota nedidelė LED lempa.

Kodėl svarbu naudoti nešiojamojo kompiuterio stovą?

Nei padidina produktyvumą, nei užkerta kelią nešiojamojo kompiuterio perkaitimui: pagrindinė nešiojamojo kompiuterio stovo naudojimo priežastis yra traumų prevencija. Dėdami kompiuterį ant stalo mes žiūrėsime žemyn, kai idealiausia yra tai, kad ekranas yra horizontaliai sulygintas su mūsų akimis. Tai pasiekiama naudojant daugumą atramų modelių.

Dirbdami su kompiuteriu turite atsiminti, kad jūsų kūnas turi sudaryti 90 laipsnių kampą su pagrindiniais sąnariais: keliais, klubais ir alkūnėmis. Esminis dalykas yra tai, kad kompiuterio ekranas yra priešais jūsų akis. Kai kurios bazės įrangą taip pakelia, kad turėsite įsigyti išorinę klaviatūrą ir pelę, turėkite tai omenyje eidami jos rinktis.

Į ką reikėtų atsižvelgti perkant nešiojamojo nešiojamojo kompiuterio stovą?

Nors dabartiniuose kompiuteriuose yra labai efektyvios aušinimo sistemos, maratono darbo diena, nešiojamojo kompiuterio naudojimas žaidimams ar tam tikriems nerekomenduojamiems naudojimo būdams gali gerokai pakelti jo temperatūrą. Norėdami to išvengti, naudosime pagrindą su aktyviu aušinimu (su ventiliatoriais), kuris padės išsklaidyti beveik visą kompiuterio šilumą.

Metaliniai ventiliuojami nešiojamųjų kompiuterių stovai veikia geriau nei plastikiniai. Nors paprastai jie yra šiek tiek brangesni, jie yra patvaresni, o tai pateisina investicijas. Atsižvelkite į stovo dydį, taip pat į ventiliatoriaus padėtį ir skaičių stende. Šie paskutiniai veiksniai yra būtini, kai reikia tinkamai vėsinti.

Nešiojamųjų kompiuterių stovai labai padeda išvengti traumų. (Šaltinis: Samborskyi: 91652398 / 123rf.com)

Daugiau gerbėjų nereiškia geresnio aušinimo; kartais pakanka dviejų ar trijų galingų ir gerai išdėstytų gerbėjų. Stebėkite ventiliatorių išsiurbimą erdvėje, kurioje yra įranga. Tam tikrais atvejais jie gali kauptis tarp pagrindo ir nešiojamas kompiuteris dulkės ir pūkai, kurie gali turėti įtakos darbui.

Kompiuterinės įrangos ventiliatorių galia paprastai matuojama kubinėmis pėdomis per minutę (CFM), tai yra, per šį laiką per juos praeinančio oro tūris. Kuo didesnis aušinimo pagrindo CFM, tuo garsiau ventiliatoriai garsins – tai svarbus faktorius, kurį reikia prisiminti prieš priimant sprendimą dėl vieno ar kito modelio.

Kaip paversti nešiojamąjį kompiuterį staliniu kompiuteriu su vertikaliu stovu?

Parašykite komentarą