Kaip ir kodėl reikia nušveisti negyvus

Epidermio šveitimas yra viena iš pagrindinių odos priežiūros procedūrų. Pašalinus negyvas ląsteles, galima išlaikyti gerą būklę, taip pat išlaikyti gražią išvaizdą ir išvengti skausmingų komplikacijų. Toliau rašome apie šveitimo svarbą ir kaip tai padaryti.


Šveitimas, lupimasis, abliacija – kodėl jie tokie svarbūs

Odos ląstelės natūraliai atsinaujina išstumdamos vyresnes iš epidermio – šios palaipsniui žūva ir laikui bėgant pradeda šveisti. Šveitimas – taip pat žinomas kaip lupimasis, abliacija, šveitimas ar šveitimas – turi pagreitinti šį procesą ir paskatinti odą gaminti naujas ląsteles. Tuo pačiu pašalinus negyvą epidermį, oda geriau absorbuoja naudingas kosmetikoje esančias medžiagas (kremą, kūno losjoną, pieną), atgaunant sveiką ir gaivią išvaizdą. Taip pat verta pridurti, kad tinkamai parinkto ir pritaikyto pilingo dėka galima sumažinti spalvos pakitimus, randus, raukšles ir spuogus.

Ką gali sukelti epidermio nešveitimas? Visų pirma, tarša, bakterijų dauginimasis, neišvaizdžių inkštirų ir net spuogų susidarymas. Oda tampa šiurkšti ir stora, praranda sveiką spalvą. Kalcinis epidermis ypač pastebimas ir pastebimas ant kulnų, kelių ir alkūnių odos, kuri turi apsaugoti nuo per didelės ir intensyvios trinties bei spaudimo. Be to, kad jis neatrodo estetiškai, jis gali sukelti skausmingus įtrūkimus, infekcijas, taip pat nuospaudas ir kukurūzus.

Veido šveitimas

Veidą galime nulupti namuose, naudodami įvairią kosmetiką. Galime pasirinkti kitokio stiprumo preparatus, kuriuose yra mažesnių ar didesnių abrazyvinių dalelių, pvz., Susmulkintų riešutų pavidalu. Kita kosmetikos rūšis yra fermentų pilingas, kurio veikimas ištirpdo negyvą epidermį. Tokio tipo kosmetikos galima rasti vaistinėse, be jų pleiskanojančio poveikio, jos dažnai turi ir maitinamųjų, drėkinamųjų ir regeneracinių savybių. Tarp šveičiamąjį poveikį turinčių kosmetikos priemonių yra ir specialių kremų, kuriuose yra retinolio ir vaisių rūgščių. Jei tikitės stipresnio efekto, taip pat galite pasirinkti vieną iš grožio salonų siūlomų paslaugų – kavitacijos pilingą, rūgštinį pilingą ar mikrodermabraziją.


Patarimas


Kad pilingas atliktų savo vaidmenį, turėtumėte jį pasirinkti pagal savo odos tipą:

  • normaliai, mišriai ir riebiai odai ją valyti tinka smulkiagrūdžiai šveitikliai. Taip pat galite naudoti švelnų šukuosenos šveitimą, kurį reikia nuvalyti pirštais, kai jis išdžiūsta ant veido.
  • normaliai ir mišriai odai taip pat tiks lupimasis, nulupęs odą, sukuriantis skaidrią kaukę – ja pašalinsite negyvą epidermį.
  • sausai, jautriai ir kraujagyslių odai rekomenduojamos švelnios fermentinės žievelės, kurios nustatytam laikui paliekamos ant veido ir po to nuplaunamos. Tokiu atveju granuliuotos žievelės gali sukelti dirginimą.

Kūno odos šveitimas

Klasikinės vidutinio ir stambiagrūdės žievelės padės šveisti epidermį visame kūne. Jie puikiai tinka naudoti jautriose vietose, tokiose kaip alkūnės ar kulnai. Specialių priedų, tokių kaip pemzos, dildės ir tarkos, dėka jūs taip pat galite tvarkyti storą kalkingo epidermio sluoksnį, padengiantį pastarąjį. Kietąjį audinį ant kojų bus lengviau nušveisti, jei pirmiausia juos pamirkysite. Kasdien naudokite drėkinamąjį tepalą, kremą ar losjoną, kuris išlaikys vandenį odoje ir turės minkštinantį poveikį.