„Noir“ reiškia juodą. Susipažink su geriausiais

Kuo kvepia juoda spalva? Pasirodo, kad kvepalų namai šia tema yra skirtingos nuomonės. Štai kodėl kai kurie „noir“ kvepalai kvepia smilkalais ir oda, o kiti – rainelėmis, ambra ir pačiuliais. Tačiau jie turi kažką bendro ir verčia mus galvoti apie juodus kvepalus kaip apie atskirą kvapų šeimą. Ar turite idėją, kas yra juoda kvapo siela? O kokie kvapai nusipelno būti vadinami geriausiais „noir“ kvepalais?

Kvepalai „Noir“ - sąrašas

Juodi kvepalai – paslapties ir elegancijos kvapas

Be juodos spalvos sunku sukurti paslapties ir artumo atmosferą. Iš šių dviejų simbolinių komponentų kūrėjai sukuria gražiausius kvepalus su juoda siela. „Noir“ kvepalų sudėtis gali skirtis, bet kas įdomu – daugumoje mūsų sąrašo kompozicijų yra … baltų gėlių!

Tai stebina! Kuo labiausiai kvepia juodi moteriški kvepalai?

  • Baltos gėlės: jazminas didžialapis, gardenija, oranžinė gėlė, balta rainelė
  • Valgomieji ingredientai (taip pat dažniausiai ryškių spalvų): migdolai, kulfi desertas, kokosas, saldymedis, sezamas
  • Prieskoniai: kardamonas, juodieji ir rožiniai pipirai, imbieras, tonkos pupelės
  • Dervos ir smilkalai: gintaras, mastika,
  • Medis: santalas, kašmyras, agaras, kedras
  • Kiti: pačiulių aliejus, muskusas

Gamintojai uždaro šiuos intensyvius mišinius juoduose buteliuose, dažnai dekoruotuose auksiniais akcentais. Kvapai vadinami noir, juodi arba intensyvūs. Jie dažnai yra jau egzistuojančių kompozicijų, turinčių patobulintą projekciją ir intensyvumą, šoniniai skydai. Mes sukūrėme subjektyvų geriausių moteriškų kvepalų su juodos sielos rinkiniu. Žemiau yra apžvalga – visus kvapus taip pat galite rasti „Tagomago“ parduotuvėje: kvepalai noir.


Juoda turi daug vardų

Ar žinojote, kad juoda spalva turi skirtingą reikšmę kiekvienoje kultūroje? Pavyzdžiui, Kinijoje tai yra laimės spalva. Senovės Egipte juoda buvo gyvenimo spalva, susijusi su tamsiu, derlingu dirvožemiu. Vakarų Europos kultūroje juoda spalva turi dvigubą simboliką. Viena vertus, tai glaudžiai susiję su mirtimi, tamsa, siaubu ir laidotuvėmis. Kita vertus, tai yra gero skonio, prabangos ir klasės spalva. Juodi kvepalai, kaip ir maža juoda suknelė, tinka daugeliui elegantiškų švenčių.


Gražiausi moteriški „noir“ kvepalai – subjektyvus „Tagomago“ sąrašas

„Versace Crystal Noir“ – juodas deimantas

Šį kartą tualetiniame vandenyje iš „Crystal“ kolekcijos yra kamštis juodo deimanto pavidalu ir slapyvardis Noir. Kaip jis kvepia? Keista, nes jose užuodžiamos baltos gėlės, pagardintos juodaisiais pipirais ir kardamonu. „Versace“ kvepalai neabejotinai yra tvirti, ilgaamžiai ir juos jaučia aplinkiniai. Kai kurie vadina juos labai erotiniais ir kviečiančiais.

Bvlgari Jasmin Noir – absoliuto kvapas

Jasmine yra viena iš brangiausių aromatinių esencijų. Moteriškuose „Bvlgari“ kvepaluose yra baltų gėlių ir saldžiųjų migdolų. Pagrinde galite pajusti pačiulį, rafinuotą mišką ir tonkos pupeles. Visi intriguojantys – tai puikiai tinka vakaro pasimatymui.

„Cartier La Panthere Noir“ – „Juodoji pantera“

„La Panthere Noir“ sudėtyje yra tik trys ingredientai – agaras, baltoji gardija ir muskusas. To pakako, kad „Black Panther“ taptų vienu geriausių agaro kvepalų moterims. Verta žinoti, kad oud, t. Y. Agaro mediena, nėra pigi – apie stulbinančias jo kainas galite perskaityti straipsnyje apie brangiausius kvepalų ingredientus.

Tomas Fordas Noir Femme – blogietis

Tomo Fordo juoda spalva taip pat kvepia! Jame rasite saldžią vanilę ir išskirtinį Indijos virtuvės desertą – kulfi – t. Y. Pieno ledus, pagardintus kardamonu. Dar viena stipri nata yra gintaras, kuris Tom Ford Noir moterų vandeniui suteikia tvirtą charakterį. Kvepalai yra saldūs, bet ne infantilūs.

https://www.youtube.com/watch?v=YImDVtn6gzM

Giorgio Armani Si Intense – stiprus TAIP!

Mes mėgstame ir gerbiame tokius serbentus kompozicijose! Jaunesnė ir neklaužada sesuo iš Si kvepalų šeimos kvepia daugiausia juodųjų serbentų vaisiais ir lapais. Jį papildo citrusinės ir vaisinės natos. Be to, „Si Intense“ flangeris išsiskiria tuo: ilga uodega, didelis patvarumas ir didžiulė projekcija. Kvepalai tik drąsioms moterims.

„Givenchy L’Ange Noir“ – nukritęs angelas

Moteris L’Ange Noir turi tvirtą charakterį! Jį puošia baltos rainelės, migdolų ir tonkos pupelių kvapas, kuris apgaubia tirštais smilkalų dūmais, nepaliekančiais jo iš pirmo žvilgsnio – prancūziški „Givenchy“ kvepalai yra itin paslaptingi ir ilgai išliekantys. Ir šitas butelis! Puiku.

https://www.youtube.com/watch?v=oPD4C2XYkcs

„Coco Chanel Noir“

„Coco Chanel Noir“ yra klasikinis ir tikras kvepalų meno šedevras. „Coco Chanel“ balzaminis vanduo džiugina pačiuliais, rožėmis ir sandalais. Prancūziški kvepalai yra gilūs, paslaptingi ir viliojantys. Jie siejami su nesenstančiu stiliumi – maža šilko juoda suknelė ir virvelė baltų perlų. Visas „Coco“ – šiek tiek niūrus, bet visada elegantiškas.

YSL Black Opium – mažasis juodasis

Galiausiai, juodas aromatas su tikrai juodu ingredientu – KAVA! Daug kavos su vanile ir desertui … kriaušė. Žinoma, negalėjo trūkti baltų gėlių. Taip pat yra pačiulių ir sumedėjusių natų. Visas? Charizmatiškas, modernus ir rūstus. „YSL Black Opium“ neabejotinai yra šio dešimtmečio kvepalai ir mes visiškai nesistebime.

https://www.youtube.com/watch?v=o3edKQUAUJg

Juodi moteriški kvepalai yra klasikiniai, puikiai tinkantys vakarui ir šaltoms dienoms. Jie puikiai tinka kaip dovana, nes visada yra gero tono. Kurie jūsų mėgstamiausi?

Ar norite sužinoti geriausių juodų vyriškų kvepalų rinkinį? Praneškite mums „Facebook“ ir mes juos paskelbsime kitą mėnesį!