Puodas: Kuris yra geriausias iš 20

Yra virtuvės reikmenų, kurie yra būtini mūsų namuose. Vienas iš jų yra geras puodas, tikras „brangakmenis karūnoje“ erdvėje, kurią naudojame maistui ruošti. Kokybiškas puodas pašalins jus iš daugybės problemų, jei apsilankys šeima ar draugai, tačiau tai taip pat yra būtinas kasdienio meniu papildymas.

Tradiciniame puode virtas maistas maloniai nustebins jūsų artimuosius kasdienėje ar „mūšio“ virtuvėje. Žinoma, tai nėra tas pats, kas parodyti savo kulinarinius įgūdžius draugui, nei dideliam valgytojų būriui. Indukcinė viryklė nėra tas pats, kas dujinė viryklė. Šiame vadove mes parodysime jums visas galimybes.

Svarbiausias

  • Šiuo metu rinkoje yra daugybė viryklių rūšių, tačiau tradicinės viryklės vis dar yra paklausios, nepaisant greitpuodžių augimo.
  • Prieš perkant puodą, svarbu atsižvelgti į kepimo tipą ir indo medžiagą.
  • Nerūdijančio plieno puodai šiandien yra mados davėjai, tačiau ketaus puodai vis dar galioja, didelius rinko garsiausi virėjai. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Mūsų pirkimo kriterijus.

Geriausi puodai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje parodome geriausius puodus, kuriuos galite rasti rinkoje. Mes pasirenkame jums tinkamiausią puodą jūsų poreikiams dėl jo talpos arba dėl jūsų virtuvės savybių. Nepamirškite medžiagų ir gerai pagalvokite, kokio tipo puodo jums reikia ir kiek žmonių. Ar tu pasiruošęs? Mes pradėjome!

Geriausias programuojamas puodas

Vienas iš svarbiausių šio puodo akcentų yra tai, kad jis yra daugiafunkcinis ir jame yra 19 būdų paruošti geriausius receptus, kuriuos galite įsivaizduoti. Į viršų Šokis, kuris išleidžia slėgį, išvengdamas purslų

Puikios kokybės, su įmontuota skale. Jis turi didelę talpą 6 litrus kibire. Gaukite tuos pačius rezultatus naudodami „Eco“ režimą, tačiau sutaupykite iki 50% energijos.

Redakcinis vertinimas: Su šiuo puodu visi patiekalai bus sėkmingi, programuojami 24 valandas per intelektualią sistemą „GMCore“, kepimą pritaiko pagal maisto kiekį.

Geriausia skaitmeninė lėta viryklė

Šis puodas yra 5,7 l talpos ir siūlo visus virimo žemoje temperatūroje privalumus. Tai idealiai tinka šešiems žmonėms, turi atgalinį laikmatį (iki 20 valandų) ir du galios lygius. Be to, ji siūlo funkciją palaikyti maistą šiltą.

Elegantiško dizaino tinka dėti į orkaitę, pavyzdžiui, paskutinį patiekalo prisilietimą. Tiek stiklinį dangtį, tiek puodą galima valyti indaplovėje. Jį lengva išardyti, taip pat galima įsigyti su 4,7 l talpos. Nurodytas sveikiems meniu, jis yra praktiškas, tvirtas ir prieinamas, taip pat yra receptų knyga.

Redakcinis vertinimas: Naudodami šį puodą, sužinosite begalinius lėtos kepimo privalumus: nepakartojamas skonis ir tekstūra su labai maistingais rezultatais. Leiskite visoms ingredientų sultims natūraliai įsigerti į receptą.

Geriausias lietinis aliuminio puodas

Šis nelipnus puodas tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines ir orkaites, jo talpa yra 5,7 litro (l), o aukštis – 28 centimetrai (cm). Be to, yra ir kitų to paties diapazono modelių, kurių aukštis – nuo 20 iki 36 cm. Pagaminta iš aliuminio.

Puikios kokybės, ilgaamžiškumo ir atsparumo. Jis turi nuimamas silikonines rankenas ir stiklinį dangtį. Produkto nėra PFOA (Teflonas), palaiko orkaitę iki 180 laipsnių temperatūros. Jis puikiai veikia indukcinėse viryklėse ir yra puikus kainos ir kokybės santykis.

Redakcinis vertinimas: Su šiuo puodu dar niekada nebuvo taip lengva, praktiška ir smagu gaminti maistą. Tai sumažina energijos sąnaudas ir labai palengvina valymą dėl jo naudojimo ir nelipnios dangos.

Geriausias emaliuotas plieno puodas

Beveik šešių litrų skysčio talpa yra 24 cm aukščio. Pagamintas iš armuoto plieno, jis tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines. Dangtis taip pat pagamintas iš stiklo su ratlankiais, jame yra praktiškas garo išleidimo anga. Jis turi du vidinio emalio sluoksnius ir be jo PFOA.

Jį lengva plauti, atsparus, lengvas, jo kaina yra nepralenkiama. Tarsi to būtų negana, jis yra elegantiškos pilkos spalvos ir turi nelipnų dangą, kurį vartotojai labai giria. Kainos ir kokybės santykis yra vienas labiausiai vertinamų aspektų.

Redakcinis vertinimas: Dėl emaliuoto plieno puodas įkaista labai greitai, todėl nereikia naudoti didelės galios, o naudojant jį sutaupoma iki 50% energijos. Todėl rekomenduojama naudoti vidutinio stiprumo visų tipų virtuvėse, kad puodas būtų ilgaamžiškesnis ir optimalus.

Geriausias poliruotas nerūdijančio plieno puodas


WMF 4 funkcija - puodas


Šis puodas pagamintas iš poliruoto 18/10 nerūdijančio plieno ir lengvai valomas, vokiečių prekės ženklas WMF išsiskiria puikia kokybe. Jo matmenys yra 33 x 29 x 20,5 cm. Jis tinka indaplovėms ir indukcinėms viryklėms.

Tai aukštas puodas, tinkantis visų tipų virtuvėms, ir su vidaus žymėjimu, kad būtų lengva matuoti. Rankenos nešildo, tai yra vartotojų labai vertinamas aspektas. Kita vertus, jis pateikia specialų pagrindą šiuolaikinėms indukcinėms viryklėms. Aukštos kokybės apdaila ir elegantiškas dizainas. Kaina atitinka jos pranašumus.

Redakcinis vertinimas: Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir silikono mišinio, dangtis turi keturias skirtingas funkcijas, leidžiančias skysčius visiškai arba kontroliuojamai išpilti, visada uždengus dangtį.

Geriausias greitpuodis

Šis puodas išsiskiria aukšto ir žemo slėgio kepimo režimu, jame yra krepšelis garavimui. 7,5 l talpos ir 24 cm skersmens, 14 cm pagrindas pagamintas iš aliuminio, kad būtų užtikrintas puikus šilumos laidumas.

Šiame gaminyje yra 5 saugos sistemos, skirtos saugiam maisto ruošimui, ir uždarymo viena ranka sistema. Apima nuimamą laikmatį ir signalizaciją su garsu. Labai paprasta naudoti

Redakcinis vertinimas: Elegantiškas dangtelis su dviem virimo padėtimis leidžia gaminti tiek žemame, tiek aukštame slėgyje – net dvigubai greičiau nei įprasta.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie puodus

Puodai yra būtinas virtuvės įrankis, kuris taip pat lemia mūsų kulinarinių patiekalų galutinį rezultatą. Geležinis puodas nėra tas pats, kaip, pavyzdžiui, plieninis. Ši ir kitos savybės yra būtinos jo įsigijimo metu. Toliau parodysime dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Pirkdami puodus, atsižvelkite į medžiagą, iš kurios jis pagamintas.
(Šaltinis: „Ariwasabi“: 15892018 / 123rf.com)

Kas yra puodas?

Atrodo, kad tai nėra protas, bet galbūt šį terminą reikia apibrėžti iš naujo. Puodas yra virtuvės indas, kurio šonuose yra dangtelis ir dvi rankenos, kad nesudegtumėte. Paprastai jo talpa yra nuo 5 iki 50 litrų skysčiams ir maistui laikyti. Tai universalus indas, su kuriuo galite gaminti įvairiausius receptus.

Pirmasis atrastas puodas buvo pagamintas iš molio. Graikai ir romėnai buvo tie, kurie pristatė kitas medžiagas, pavyzdžiui, medieną.
(Šaltinis: Shibut: 48413269 / 123rf.com)

Ar puodas yra tas pats, kas puodas?

Ne. Virtuvėje yra įvairių indų, vadinamų tuo pačiu pavadinimu, pavyzdžiui, puodas, puodas ar virdulys. Iš tikrųjų jie yra labai skirtingi indai, nors kai kuriais atžvilgiais yra panašūs, pavyzdžiui, galimybė laikyti skysčius. Pažiūrėkime, koks yra šių objektų skirtumas šioje lentelėje:
Malonus apibūdinimas
Puodas arba puodas Jie skiriasi nuo puodų tuo, kad juose yra rankenos, o ne rankenos. Jie taip pat yra mažesni indai ir dažnai naudojami padažams gaminti.
Puodas Virduliai taip pat yra konteineriai, tačiau siaura burna. Jie turi didelę talpą visokiems skysčiams.
Puodas Kaip jau minėjome anksčiau, tai indas su rankenomis ar rankenomis ir dangčiu.

Kokio tipo puodai tinka kiekvienai virtuvei?

Tai labai priklauso nuo to, ar naudojate dujinę viryklę, ar pasirenkate kitas naujoviškesnes formules, pavyzdžiui, tas, kurios veikia indukciniu būdu. Labai svarbu, kad jūsų virtuvė ir puodas būtų suderinami. Dėl šios priežasties žemiau pateikiame skirtingų tipų virykles ir tinkamiausius puodus jūsų prietaisui:
Virtuvės tipas Rekomenduojamas puodas Kitas aspektas, į kurį reikia atsižvelgti
Dujinė viryklė Jūs galite gaminti maistą su bet kokio tipo puodais, ar tai būtų nerūdijantis plienas, ar molis Būtina reguliariai peržiūrėti. Jie nėra efektyvūs energijai.
Elektrinės virtuvės Galite naudoti bet kokio tipo puodus, nesvarbu kokia medžiaga. Elektros energijos suvartojimas išauga kartu su šio tipo virtuvėmis. Šio virtuvės modelio energijos vartojimo efektyvumas yra mažas.
Virtuvės su keramine virykle Galite gaminti maistą su bet kokio tipo puodais, neturėsite problemų šiuo klausimu. Jis išsiskiria energiniu efektyvumu, kurį lenkia tik indukcinės viryklės. Juos lengva valyti, tačiau norint atlikti giluminį valymą, jums reikia specialių produktų.
Viryklės su indukcine kaitlente Tam reikia specialių puodų tokio tipo virtuvėms. Jūs nedega, nes tai tik šildo puodą. Jie pasižymi geru energijos vartojimo efektyvumu.

Kaip turėtų būti puodo pagrindas?

Puodo pagrindas turi būti storas ir pagamintas iš laidžios medžiagos. Tiesą sakant, geriausia, jei medžiaga išsipūtė į vidų, nes kaitindama ji turi išsiplėsti ant plokščių paviršių. Jei viryklė veikia indukciniu būdu, rekomenduojama, kad pagrindas būtų magnetinis arba pagamintas iš geležies arba nerūdijančio plieno.

Pirmasis atrastas puodas buvo pagamintas iš molio, tačiau Graikija ir Roma pristatė naujų medžiagų, tokių kaip stiklas ar medis.
(Šaltinis: Franklinas: 45297832 / 123rf.com)

Kuo skiriasi puodo gamybos medžiagos?

Kaip jau žinote, puodai gaminami iš skirtingų medžiagų, o kai kurie bus jūsų pasirinktas labiau nei kiti. Rinkoje yra daugybė puodų ir kiekviena medžiaga turi savo ypatybes. Todėl žemiau mes jums parodysime skirtingas lenteles su kiekvienos naudos ir trūkumų:
Malonus Privalumas Trūkumai
Purvas Pagaminti iš molio, jie neišskiria jokių dalelių, nebent jie turi emalio dangą. Galite įdėti juos į mikrobangų krosnelę. Taip pat galima juos naudoti vitroceramic ir indukcinėse viryklėse, jei tik puodą sukate iki minimumo. Jie yra visiškai įkaitę, todėl su jais reikia elgtis atsargiai. Jie yra trapūs, todėl jiems reikia ypatingos priežiūros, kad jie nesulūžtų.
Aliuminis Tai pigi, atspari medžiaga ir geras šilumos laidumas. Ji vairuoja…