Nuotakos vadovas – 5 idėjos

Jūs ištobulinote savo vestuves visomis detalėmis. Jūsų suknelė yra akinanti, o makiažas nepriekaištingas. Tu gražiai susidėjai! Dabar įsivaizduokite, ar fotoaparato akis juda per rankas, o nagai nedažyti! [wrzask, pisk, krzyk] Staiga pabundate prakaitu. Laimei, tai tik blogas sapnas ir jūs turite pasirinkti tik kokį vestuvinį manikiūrą. Pasinaudokite mūsų pasiūlymais – paruošėme 5 gražiausius vestuvinių nagų dizainus. Išsirinkite vieną ir spindėkite!

Gražiausi vestuviniai nagai

Vestuviniai nagai gražiai padaryti, nuotakos laimingos

Kiekviena būsima nuotaka žino, kokia svarbi detalė planuojant gražiausią savo gyvenimo dieną. Niekas negali išvengti jūsų dėmesio, ypač rankos žvilgsnis (prisiminkite savo košmarą brrr!). Visi vestuvių blyksniai bus skirti būtent jiems. Todėl derinkite vestuvinių nagų dizainą prie suknelės, makiažo ir aksesuarų. Visi elementai leis pasijusti gražiausiu pasaulyje. Ir apie tai viskas! Čia yra geriausi vestuviniai nagai:

1. Romantikui – nėriniai nagai

Nėriniuota suknelė, subtilios bangos ant galvos ir laukinių gėlių vainikas gali reikšti tik viena – pasirinkote vestuvių stilių boho. Ne be reikalo tai yra karščiausia vestuvių tendencija – nėriniuota nuotaka ir subtili šukuosena atrodo kaip nimfa! Leiskitės į šį romantizmą ir pasirinkite vestuvinį manikiūrą su nėrinių ornamentais. Subtilūs vestuviniai nagai ilgą laiką neišėjo iš mados, tačiau čia negalima kalbėti apie nuobodulį. Nėrinių dekoracijos yra subtilios ir neįkyrus, puikiai atspindinčios idilišką boho stilių.

Subtilių raštų vestuvinės vinys

Nėriniai nagai atrodo nepaprastai gražūs!

Kokias lakų spalvas rinktis? Nuogo, smėlio, rausvos pudros, persiko ir baltos spalvos atspalviai.


Ar tu tai žinai…

Labai populiarus yra žalumos stiliaus vestuvių nustatymas, nurodantis Pantone pasirinktą 2017 metų spalvą – žalią. Stilius tvirtai atitinka boho, daugiausia dėmesio skiriant natūraliems ornamentams laukinių gėlių, žalių lapų, medžio ar samanų pavidalu. Erdvi, nėriniuota nuotakos suknelė ir subtilūs nagai tinka tokiam išdėstymui.


2. Tradicionalistui – nepakeičiamas prancūziškas manikiūras

Lažinkitės už klasiką! – tai auksinis patarimas, kurį jums davė mama, ir jūs tiesiog žinote, kad jis veikia. Štai kodėl savo vestuvėse atsisakote eksperimentų ir susitelkiate į elegantišką klasiką. Kaip balta suknelė, uždanga, kaip vestuvių manikiūras, tai tik prancūziškas manikiūras! Subtilus, baltas nagų apdaila puikiai derės su nuogu pagrindu. Jūs ką tik pasiekėte tai, ką kai kurie žmonės apibūdina vienu žodžiu – harmonija <3

Gražūs vestuviniai nagai

Ką klasika mėgsta labiausiai – prancūzišką manikiūrą

Kokias nagų spalvas rinktis? Balta, kreminė, smėlio spalvos, švelniai rožinė.


Klasikinis šiuolaikiniame leidime

„Baby boomer“ yra sėkmingas klasikinio prancūziško manikiūro variantas. Subtilaus baltos spalvos ir kremo maišymo poveikis atrodo fenomenalus, ir daugelis moterų sako, kad tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Mums pakako vieno žvilgsnio – „baby boomer“ nagai tikrai yra gera mintis vestuviniams nagams!


3. Princesei – dekoratyviniai nagų ir cirkonio piešiniai

Kiekvieną dieną būti princese nėra lengva, bet tu nusipelnei karūnos savo vestuvių dieną! Ir svarbiausia – niekas neatims jos iš tavęs ? Kaip ir dera tikrajai princesei, rinkitės suknelę praplatintu princesės dugnu. Kiekvieno judesio metu suknelė atrodys grakščiai. Čia tinka elegantiški nagai. Kokius nagų dizainus turėtumėte pasirinkti? Pasirinkite akį traukiančias, bet subtilias dekoracijas ornamentų ar gėlių raštų pavidalu ant vieno piršto. Jie atrodo nuostabiai gražūs, puikiai derantys prie gausiai dekoruotos suknelės. Ar jums labiau patinka spalvingesnė versija? Perlais ir kristalais dekoruoti nagai bus tinkami!

Elegantiški nagai vestuvėms

Variacija ant baltų nagų

Vestuviniai nagai su kalnų krištolu

Subtilūs kristalai gražiai praturtina nagus

Kokias nagų spalvas rinktis? Subtilūs nagų raštai atrodys gražiausiai, jei derinsite smėlio / grietinėlės su balta spalva.

4. Žvaigždei – vestuviniai nagai su auksu

Šviečia ryškiai kaip deimantas! ar galėtum dainuoti kasdien, o tavo gyvenimo spalva yra auksinė? Vestuvėse neapsiribokite subtiliais nagais ir pasirinkite patrauklią alternatyvą. Vestuvių manikiūro pasaulį perėmė nagai su aukso motyvu. Galite pasirinkti, ar auksas turėtų žaisti pirmą smuiką, ar būti matomas tik dekoracijose. Tu nuspręsk!

Vestuvinis manikiūras su auksiniais elementais

Subtilūs aukso spalvos akcentai

Elegantiški nagai vestuvėms

… arba auksas paryškintam ?

Kokias nagų spalvas rinktis? Auksas puikiai derinamas su balta ir grietinėle.

5. Pašėlusiai nuotakai – raudoni nagai

Ar yra kokių nors taisyklių, kurių reikia laikytis kuriant vestuvių spintą? Aišku, bet ne pašėlusiai nuotakai! ? Jei nuolat renkatės nestandartinius sprendimus ir einate prieš srovę, vestuvėms eikite raudonų nagų. Iškrenta ar ne? Neklauskite, spręskite! Raudoni nagai atrodo gražiai ir viliojančiai. Ar jums labiau patinka kitos spalvos? Ne bėda, jis derės prie priedų. Mėtų nagai, mėtų kulnai ir mėtos puokštė? Mes sakome 3 kartus taip!

Raudoni nagai vestuvėms

Raudoni nagai vestuvių ceremonijai. Ar gali Tu? Tu gali! ?

Mėlyni vestuviniai nagai

Neigiama vieta vestuvių leidime

Glamūrūs nagai vestuvėms

Klasikinis ir modernus 1!

Kokias nagų spalvas rinktis? Raudona, pilka, mėtinė, Tiffany mėlyna ir viskas, kas ateina į tavo (pašėlusią) galvą! ?


Ar tu tai žinai….

Neigiama erdvė, t. Y. Manikiūras su tarpais, yra viena iš karščiausių nagų dailės tendencijų. Kas tai per myk? Dažydami nagus paliekame tuščią fragmentą, kuris padengtas tik bespalviu laku. Klirensas gali būti įvairių formų, nuo geometrinių iki puošnių. Jei norite turėti šiuolaikišką nagų dizainą, rinkitės neigiamą erdvę!


Mes negalime nuspręsti, kurie vestuviniai nagai mums labiausiai patinka. O tu – kuris iš mūsų pasiūlymų tau labiausiai patinka? ? Jei ieškote kito įkvėpimo vestuvėms, peržiūrėkite mūsų vestuvinių šukuosenų idėjas. Taip pat patariame, kokius kvepalus rinktis vestuvėms. Būti įkvėptam!