Ar galiu užsiauginti glutes atsparumu B

Puikių sėdmenų lipdymas yra daugelio žmonių fitneso tikslų viršuje. Tačiau nedaug kas žino, kaip efektyviai juos mokyti. Atrodo, kad pasipriešinimo juostos atrodo nepaprastai įdomios, tačiau tai yra viena geriausių įrangos jūsų namų grobio formavimo treniruotėms. Ir mes jums parodysime, kaip tai padaryti.

„Resistance Band Glute“ treniruotė

Kai namų treniruotė yra ant kortų, įdėti jūsų tiksliniai raumenys yra atsparūs, o norint išlaikyti raumenų masę, būtina išlaikyti pakartojimus.

Naudojant sudėtinius ir izoliacinius judesius, bus naudinga sėdmenims, o užtikrinę, kad pasieksite mažiausiai 15 pakartojimų, jūs tikrai pradėsite augti.

Galite pradėti atlikdami kiekvieną pratimą 5 rinkiniams po 15-20 pakartojimų arba 15-20 pakartojimų grandinėms, likus 60 sekundžių tarp raundų.

1. Glute tiltai

Glute tiltai yra vienas iš geriausių pratimų, padedančių tonizuoti sėdmenis ir pakinklius. Šis pratimas izoliuoja ir stiprina sėdmenis, pakinklius, šerdį, klubo raumenis ir apatinius nugaros raumenis.

2. Vienos kojos klubo trauka

Vienos kojos klubo trauka yra standartinio klubo trauka variantas. Liemuo ir klubai turėtų judėti kaip vienas, todėl didžiąją darbo dalį sutelksite į sėdmenis, o ne į apatinę nugaros dalį ir pakinklius.

3. Bulgarijos padalyti pritūpimai

Išskaidytas pritūpimas yra puikus būdas sustiprinti jėgą ir pagerinti klubų judrumą. Tai taip pat patikrins jūsų pusiausvyrą ir koordinaciją.

4. Stovintys smūgiai

Nuolatinis atatrankos veiks visi trys jūsų sėdmenų raumenys. Tai daro jį vienu iš geriausių pratimų šiems sėdmenims auginti.

5. Atsiklaupę ant kelių

Šis pratimas gali pakeisti ir sustiprinti sėdmenų raumenis, kurie yra vieni didžiausių ir stipriausių kūno raumenų.

6. Ėjimas pritūpimai

Tai turėtumėte jausti klubų ir šlaunų išorėje. Norėdami atlikti papildomą keturračių treniruotę, atlikite pratimą iš gilesnės pritūpimo padėties.

7. Priešgaisriniai hidrantai

Priešgaisriniai hidrantai arba klubų pagrobimai yra puikus būdas padėti tas glutes. Šios pratybos daugiausia skirtos gluteus Maximus.

8. Standžios kojos atramos

Tvirtos kojų atramos yra izoliuojantis pratimas ir puikus aksesuaras tiems didesniems judesiams, kaip pritūpimai ir atmetimai. Jie bus nukreipti į jūsų pakinklius ir sėdmenis, taip pat į apatinę nugaros dalį ir šerdį.

Nepamirškite mitybos

Tai, ką valgote, yra pagrindinis raumenų auginimo būdas. Pakankamai suvartojus makroelementų ir kalorijų, jūsų raumenys augs ir atsistatys. Sumos skirsis priklausomai nuo jūsų treniruotės, gyvenimo būdo, treniruočių lygio, kūno svorio ir amžiaus.

Pradėkime nuo baltymų. Jūs turėtumėte ieškoti 1-2 gramų kilogramui kūno svorio per dieną. Atminkite, kad jokie baltymai nepelno. Baltymai padeda palaikyti jūsų raumenų augimą ir palaikymą, puikiai tinka, jei norite auginti tuos glutes.

Norėdami padidinti masę ir dydį, į savo kūną turite patekti daugiau kalorijų, nei deginate per dieną. Daugelis žmonių naudoja baltymų kokteilius, kad gautų papildomų baltymų ir kalorijų per dieną. Tai padidina jūsų suvartojamų kalorijų kiekį, kad jums reikia auginti raumenis.

Paimkite namų pranešimą

Atsparumo juostos yra vienas geriausių būdų suaktyvinti raumenis, ypač sėdmenis. Tačiau neturėkite iliuzijų, jūsų grobis gali būti lėtesnis, nei tikėjotės tradicinių svorio treniruočių metu, tačiau tai įvyks.

Parašykite komentarą